MUDr. Zhanna Velychuk

MUDr. Zhanna Velychuk

(14 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Slávičia 4, Košice, Košický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Zhanna Velychuk
MUDr. Zhanna Velychuk
(14 Recenzií)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Zhanna Velychuk je doktorka, ktorá sa venuje estetickej medicíne a dermatológii v Košiciach v ambulancii Esteľ by Dr. Žaneta. V jej obore je veľmi úspešná a vyhľadávaná špecialistka. Nakoľko svoju prácu berie veľmi profesionálne, absolvuje rôzne workshopy a semináre, aby sa neustále zlepšovala. Naposledy sa zúčastnila na kongrese v Ukrajine Injection congress 2019 In Lvov pod vedením skúsených profesorov, kde sa nachádzalo vyše 1200 lekárov z rôznych krajín, ktorí sa podelili o svoje vlastné skúsenosti a techniky.

Doktorka sa venuje rôznym odvetiam tvarovej estetickej medicíny a jednou z nich je konturovanie tváre (zvýraznenie líc, spodnej sánky, brady, vyrovnanie disproporcie alebo asymetrie). Na zákrok je používaná kyselina hyalurónová Saypha Volume alebo Juverderm Utra 3. Výsledok je viditeľný hned po zákroku a efekt trvá 12 - 15 mesiacov, považuje sa za bezbolestný a časovo nenáročný. Medzi najčastejšie zákroky, ktoré vykonáva, patrí aj vyplňovanie a redukcia vrások (objemový lifting), rejuvenizáciu kože (zlepšenie kvality kože, výsledkom je spevnená a elastická pokožka), vyplnenie a zväčšenie pier (augmentácia), ktorej výsledkom sú krásne a šťavnaté pery, botox (aplikácia Botulotoxinu, môže sa aplikovať do pier alebo do oblastí s nadmerne aktívnymi potnými žľazami- pokožka hlavy, podpazušie), injekčná rinoplastika (vykonávaná injekčnou technikou, trvanie 10 minút), ktorá ma za účel vyrovnať nos, niťový lifting (mezonite), kde dochádza k nadvihnutiu ovisnutej pokožky a tvorbu kolagénu, vlasová mezoterapia, harmonizácia profilu (zvýrazni črty a rysy tváre, spodnej sánky či líc, efekt je viditeľný po dobu až 2 rokov), výplň kruhov pod očami.

Ponúkaná je najvyššia kvalita práce a garantované výsledky. Väčšina zákrokov zaručuje bezbolestnú metódu, rýchlu rekovalescenciu a ihneď viditeľný výsledok.

Ambulanciu Esteľ by Dr. Žaneta nájdete v Košiciach, objednať sa môžete telefonicky alebo cez email. Špecialistka dáva do popredia osobnú komunikáciu s klientom a ponúka konzultácie cez facebook, kde dostanete odpoveď do 24 hodín.

Recenzie (14)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Super pani doktorka, príjemná konverzácia, veľmi šikovna, rád k nej chodim, lebo mi treba veľmi veľkú pomoc a ona už vie ako na to.

MUDr. Zhanna Velychuk
MUDr. Zhanna Velychuk · 10. 10. 2022

Ďakujeme veľmi pekne 🙂.

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.