Kyselina hyaluronová kruhy pod očami -viacročné skusenosti

niko5
10. 4. 2015 · Posledná odpoveď: 13. 4. 2015

pekny den prajem, chcela by som sa opytat na moznost DO-vyplnenia kruhov pod ocami kyselinou Hladam doktora ktorý neriedi kyselinu z účelom obohatenia sa ... Nakoľko mám už za sebou 2x vyplň a po prvom zákroku za ucelom ,,namotania pacienta,, bol pre mňa druhy obrovským sklamaním, napriek rovnakej klinike, doktorke a nezmenenej značke kyseliny je výsledok absurdne odlisny ... nehovoriac ze už po 3 mesiacoch mi okolie odporucalo viac spavat ,D teraz to JE cca 5-6mesiac a hľadám kliniku ideálne v okolí ziliny či TT,TN,PN,NR či v Ziline ale nie Derm..! MATE NIEKTO UZ VIACROCNE SKUSENOSTI s kvalitnou pracou a poctivym jednaním ? dakujem za kazdu odpoved

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Nina Koutná
MUDr. Nina Koutná
Žiadne recenzie
13. 4. 2015
Najlepšia odpoveď
Dobrý den, mohlo to mít i jiné příčiny, než si myslíte. Firmy neustále rozšiřují portfolium produktů, jde tedy o to, zda byl produkt skutečně zcela týž jako předtím, jsou různé druhy např. Juvedermu, různé druhy téměř všeho. (Použití např. Juvedermu 1 místo Juvedermu 3 by hravě vysvětlil popisovaný rozdíl zkušenosti.)
Dále, mohl být jiný styl aplikace - je důležitá především hloubka aplikace, technický styl aplikace lékař volí podle svých zkušeností a aktuálního stavu, nemusí to být vždy přesně totéž.
No a konečně, povrch, který vidíme, je jen odrazem způsobu života, hormonální situace organismu atd., analogicky jako když se někdo diví, že má cukrovku, když ji nikdy předtím neměl, i estetické změny přicházejí, a mohou bý hůře nebo jinak řešitelné než dříve, protože jsou tam prostě pro to důvody.
Berte prosím tyto poznámky jen jako doplnění Vašich úvah. Nejlépe Vám samozřejmě poradí Vaše lékařka, která Vám výplň opakovaně aplikovala.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 2. 5. 2017
Botulotoxín
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 2. 2012
Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 15. 7. 2014
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 14. 3. 2022
Kyselina hyalurónová
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 5. 2021
Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 20. 11. 2016
Kyselina hyalurónová
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 6. 2023
Kyselina hyalurónová
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 3. 2. 2021
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 12. 7. 2020
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 14. 3. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi