Výrazne kruhy a vačky pod očami

Beruska227737
8. 7. 2014 · Posledná odpoveď: 15. 7. 2014

Mám 20 rokov a už od detstva ma trápia výrazne kruhy a vačky pod očami. Mám akoby stále unavený výraz tváre. Skúšala som už všetko, ale bez výsledku. Bola som na konzultácii u jedného plastického chirurga, ktorý mi odporučil injekciu s nejakým vstrebateľným materiálom a kyselinou hyalurónovou. Malo by to vydržať 12 mesiacov a cena je 280 €. Bola som pevne rozhodnutá že tento zákrok podstúpim. Keď som to však povedala svojej kozmetičke, bola výrazne pohoršená. Povedala, že tento zákrok nemám v žiadnom prípadne podstúpiť. Moja pleť je vraj mladá a takéto prodecuri si dávajú vpichovať štyridsiatničky. Chirurg chce na mne vraj iba zarobiť. Povedala, že mi predpíše nejaké sérum s kyselinou hyalurónovou. Lenže takéto "séra" som už skúšala... Bojím sa, že nebudú mať žiaden alebo minimálny efekt. Bola som rozhodnutá pre radikálnu zmenu, lenže kozmetička ma tak vystrašila že neviem ako ďalej... Ďakujem pekne za názor.

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
ENVY klinika estetickej medicíny
3 adresy v Bratislavský kraj, Košický kraj... . 14. 7. 2014
Najlepšia odpoveď
Dobrý deň, kyselinu hyalúronovú si dávajú aplikovať ženy a muži aj v skorom veku už len ako prevenciu. Výplňových materiálov sa vôbec nemusíte obávať. Je to jednoduchý a hlavne účinný zákrok. Na odstránenie kruhov pod očami je najúčinnejšia kyselina hyalúronová Redensity II ktorá je presne určená pre tento typ problému. Cena je 260 eúr. za 1ml. Posielame Vám aj link kde si o tom môžte viacej prečítať. S pozdravom klinika ENVY
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Kyselina hyalurónová
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 3. 2. 2021
Botulotoxín
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 2. 2012
Kyselina hyalurónová
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 1. 2023
Blefaroplastika
8 odpovedí, najnovšia odpoveď: 14. 2. 2016
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 14. 3. 2022
Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 13. 4. 2015
Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 2. 5. 2017
Frakčný laser
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 22. 11. 2023
Odstránenie jaziev
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 1. 7. 2014
Blefaroplastika
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 10. 2. 2020

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi