Estetická dermatologia

Mayia995841
Mayia995841
17. 1. 2022 · Posledná odpoveď: 25. 1. 2022

Mam 38, prepadnutu tvar, nosovoustne vrasky. Skušala som mensie zakroky, ale efekt bol minimalny. Chcem sa spytať ako to riešiť co najefektivnejšie, mam rýchly metabolizmus a aktivne športujem. Chcem sa spýtať na výdrž vyplní ak trénujem 4 az 5x tyždenne. Ako dlho by mi efekt vydržal. Som sklamaná z niektorých zákrokov, ktorý efekt nepriniesli. Preto sa chcem spoľahnúť na skutočneho odbornika, ktorý rieši tvár aj s mimikou ako celok. Ďakujem veľmi pekne za odpovede.

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Dobrý deň prajeme. Odporúčame konzultáciu s dermatológom ktorý Vám vrámci osobnej konzultácie odporučí najvhodnejší zákrok. Konzultácia je spoplatnená sumou 25 eur. Vstrebateľnosť výplne kyselinou hyalúronovou je individuálna, pri značke výpňových materiálov Teoxane ktoré používame je to 3-6 mesiacov. Rýchlosť vstrebateľosti nemá vplyv ak športujete.
V prípade záujmu o objednanie nás neváhajte kontaktovať. S pozdravom a prianím pekného dňa recepcia Romana
Premium
Bratislava . 22. 1. 2022
Strata objemu v tvári a tvorba nazolabialnych rýh, ktoré spomínate, sprevádzajú komplexný proces starnutia.
Výplne na báze kyseliny hyaluronovej sú iba jedným z pilierov, na ktorých sa dá stavať proces anti-agingu.
Vhodne zvolená kombinácia toxínu, fillerov nielen na báze HA, nití, prístrojových ošetrení alebo chirurgie Vám dokáže ponúknuť odpoveď na Vašu otázku.
WhatsApp
Dobrý deň,
odporúčam vyšetrenie a konzultáciu.

S pozdravom
MUDr. Barbora Brezová, PhD., MPH, MHA
Klinika YES VISAGE
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi