Folliclinic

Folliclinic

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Kajakárska 1, Piešťany, Trnavský kraj
Folliclinic
Folliclinic
Žiadne recenzie

Informácie

Sme jediný lekársky tím na Slovensku, ktorý sa venuje len transplantácii vlasov. Máme 6 ročné skúsenosti a vyše 600 zákrokov DHI metódou bez rezania.

Folliclinic sme založili v roku 2005 s cieľom poskytnúť najnovšiu minimálne invazívnu metódu transplantácie vlasov aj ľuďom na Slovensku.

Najnovšia metóda transplantácie vlasov

Kombinácia špeciálne navrhnutých nástrojov a špeciálne školeného lekárskeho tímu umožňuje vytvoriť úplne prirodzený výsledok pre našich klientov.

Je to minimálne invazívna technika, ktorá na rozdiel od starších metód, nevyžaduje používanie skalpela, vyrezávanie pásu kože a šitie.

Vlasové folikuly sú jednotlivo odoberané z oblasti, kde vlasy nevypadávajú, a sú presadené na miesta, kde vlasy už nerastú. Transplantujeme vlasy vo forme folikulárnych jednotiek – skupinky 1 až 3 vlasových folikulov, ktoré vyrastajú prirodzene spoločne. Správnym rozmiestnením folikulárnych jednotiek na príjmovom mieste sa dosiahne prirodzený vzhľad transplantovaných vlasov.

Najdôležitejším nástrojom na dosiahnutie estetického vzhľadu je patentovaný implanter, ktorým sa dá presne kontrolovať hĺbka, správny uhol a smer implantovaných vlasov.

Tento druh transplantácie vlasov je vhodný pre:
  • mužov aj ženy

  • rôzne typy vlasov

  • rôzne štádiá straty vlasov – aj na dohusťovanie vlasov

Dá sa prispôsobiť aj finančným a časovým možnostiam pacientov. Podľa potreby sa dá naplánovať a pokračovať v obnove vlasov v ľubovoľnom čase bez toho, aby pri každom zákroku vznikali ďalšie jazvy na odberovom mieste, čo sa stáva pri starej vyrezávacej metóde.

Aby sme našim klientom poskytli odbornú starostlivosť na tej najvyššej úrovni, pred založením kliniky, sme pôsobili na popredných klinikách špecializujúcich sa na transplantácie vlasov najnovšou metódou.

V roku 2003 sme nadviazali spoluprácu s jednou z najvýznamnejších kliník na transplantácie vlasov na svete – DHI Clinic v Grécku.

V roku 2004 sme pôsobili na DHI clinic Athens a novootvorenej DHI V.I.P. clinic Lavrio. Na týchto klinikách sa denne transplantujú vlasy v priemere 6 klientom z celého sveta.

Po získaní bohatých skúseností v zahraničí sme v roku 2005 v kúpeľnom meste Piešťany založili prvú kliniku na Slovensku, špecializovanú na transplantácie vlasov novou metódou, ktorá patrí do celosvetovej siete DHI kliník.

Zúčastňujeme sa na svetových kongresoch v oblasti transplantácie vlasov, ako napríklad:

DHI AEGEAN MASTERS MEETING 2006-2009, ATHENS

ISHRS 17th Annual Scientific Meeting 2009, AMSTERDAM

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (18)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.