DOST

DOST

(1 Recenzia) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Dr. Pribulu 2, Svidník, Prešovský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
DOST
DOST
(1 Recenzia) ·100% odporúča

Informácie

  • 171 návštev profilu
DOST

je zariadenie, ktoré sa roky formovalo pod rukami MUDr. Hany Zelenkovej, PhD. Jej kreovaním sa zo štátneho zariadenia stalo súkromné kožné oddelenie, s výrazným potenciálom ako uspokojiť požiadavky tých najnáročnejších pacientov i klientov.

Hľadáte prostredie, ktoré by Vám poskytlo všetko čo očakávate pre svoje kožné zdravie, revitalizáciu pleti a príjemný pocit z oddychu?My Vám takéto zariadenie ponúkame, ponúkame Vám DOST vo svojej plnej kráse.

Je to neuveriteľné, ale pod jednou strechou nájdete ambulanciu základného dermatologického vyšetrenia, spolu s estetickou dermatológiou, regeneráciou všetkých časti tela, omladzovaním a spružovaním partií tela.

V DOSTe sa snažíme pristupovať k Vašim požiadavkám promptne, hľadáme možnosti, ako uspokojiť dopyt a stále rozširujeme ponuku služieb. Je našou prioritou, aby pacient v DOSTe vedel, že pre jeho spokojnosť sa robí všetko a aby sa klient cítil ako v bavlnke.

Z našej histórie

Písal sa rok 1999. V malom mestečku Svidník na jeho jednom kopci už niekoľko rokov stála pomerne veľká okresná Nemocnica s poliklinikou. O kúsok nad ňou sa v samostatnej budove liečili všelijakými farbičkami pomaľovaní kožní pacienti a vedľa nich iní, trpiaci ušonosokrčnými problémami. Kožné oddelenie bolo špecifické nielen svojimi dúhovými farbami, ale aj výnimočnou celosvetovo známou osobnosťou - primárkou MUDr. Hanou Zelenkovou, PhD. V tom roku priniesla so sebou jeseň do mesta nielen osviežujúci hravý vánok, ale aj prosbu ministra zdravotníctva SR, aby bola na kožnom oddelení vypracovaná koncepcia tzv. Dermatovenerologických oddelení sanatórneho typu (DOST).

Od 1.4.2000 sa teda Dermatovenerologické oddelenie NsP Svidník stalo pilotným projektom a pretransformovalo sa na DOST, kde sa v praxi začal overovať v zahraničí už fungujúci, u nás dovtedy nový model práce. Projekt bol úspešný, a tak sa DOST v máji 2001 definitívne pretvorilo na neštátne súkromné zariadenie, prvé tohto druhu na Slovensku. Na rozdiel od mnohých štátnych oddelení je naše pracovisko v súčasnosti vybavené kvalitnými a modernými prístrojmi, rôznymi zariadeniami a doplnkami spríjemňujúcimi prevádzku. Je prebudované podľa najnovších predpisov tak, aby splňalo tie najprísnejšie kritéria aj podľa normatív EÚ.

Politika kvality

Dôležitým objektom nášho snaženia je pacient, ktorého považujeme za váženú osobuOmladzovanie a zlepšovanie kvality kože a iných partií tela má vysoký efekt na psychiku človekaSpolupráca pacienta a lekára je podmienkou úspešnej liečbyTrvalé zlepšovanie každej našej činnosti sa odrazí na zlepšovaní zdravia našich pacientov

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

žena s velký Ž

Požiadajte DOST o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (16)

Požiadajte DOST o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (1)

Strie na kolenách
Odpoveď odborníka · 6. 8. 2013

Dobrý deň prajeme,

tieto zmeny na Vašej koži sa môžu diať aj z dôvodu poberania hormonálnej antikoncepcie. V prípade ošetrovania strií odporúčame chemický peeling, je účinný a určite ho môžete absolvovať aj vo svojom okolí. Držíme palce...

Čítať ďalej

Lekári z pracoviska

Prim. MUDr. Hana Zelenková Ph.D

Prim. MUDr. Hana Zelenková Ph.D

Požiadajte DOST o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!