MUDr. Marek Štefánik

MUDr. Marek Štefánik Premium

(30 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Podzahradna 98, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 27 hodín
WhatsApp
MUDr. Marek Štefánik Premium
(30 Recenzií)·100% odporúča
WhatsApp

Informácie

 • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
 • Navštíviť web
 • 16989 návštev profilu

MUDr. Marek Štefánik vyrastal v rodine lekárov. Pokračoval v tradícii a v roku 2006 ukončil vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave so zameraním na všeobecné lekárstvo.

Jeho prvé medicínske pracovné skúsenosti začali na 1. Chirurgickej klinike Univerzitnej nemocnice na Mickiewiczovej ulici v Bratislave. Neskôr usilovne rozširoval svoje skúsenosti v oblasti urgentnej medicíny, kde pôsobil ako lekár RLP. Bezmála 6 rokov popri profesii chirurga poskytoval profesionálnu starostlivosť pacientom v teréne.

V roku 2008 sa začal venovať estetickej medicíne.

Ruky skúseného chirurga, ktorý dokáže realizovať aj náročné výkony, schopnosť zvoliť správny postup rozhodne a rýchlo, ako aj cit pre ženskú krásu a eleganciu boli predurčené na úspešné pôsobenie v oblasti estetickej medicíny.

Ako v praxi na poli estetickej medicíny overený a skúsený lekár si vo februári 2023 založil vlastnú kliniku, HAREM Clinic, ktorá sa nachádza na Podzáhradnej ulici 98 v Bratislave.

Ako muž má v estetike unikátny pohľad na ženskú krásu.

Pomáha ženám zviditeľniť ich jedinečnosť otvorene a úprimne.

Popri rutinných zákrokoch má tiež skúsenosti, odvahu a víziu vykonávať aj náročné ošetrenia, ktoré si vyžadujú vysokú zručnosť a dokonalú znalosť fuknčnej anatómie nielen tváre.

Samozrejme všetko s maximálnou bezpečnosťou a vkusom.

Nová klinika HAREM Clinic je miestom, kde bude mať personál dostatok času a priestoru pristupovať ku každej klientke striktne individuálne, dôsledne a trpezlivo načúvať jej predstavám a prinášať vhodne zvolenené a efektívne riešenia. Okrem pohodlných ambulancií sa v budove nachádza aj príjemná chillout zóna, prípravné miestnosti s dôrazom na súkromie pacienta a photo shooting corner. Budova umožňuje diskrétny a bezbariérový prístup.

Nachádza sa v Bratislave, v tichej mestskej časti Podunajské Biskupice na Podzháhradnej 98. Je ľahko dostupná, s možnosťou bezproblémového parkovania priamo pred klinikou alebo v uzavretom bezpečnom a diskrétnom areáli.

MUDr. Marek Štefánik sa špecializuje na zákroky estetickej medicíny a korektívnej dermatochirurgie. Zahŕňajú beautifikačné a antiagingové zákroky, aplikáciu botulotoxínu, výplňových a biostimulačných materiálov, rozsiahle portfólio niťových liftingov, prístrojových ošetrení a chirurgických výkonov.

Možnosť videokonzultácie:

 • Nie

Poskytujem služby v jazykoch:

 • Deutsch
 • English
 • Español
 • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

 • Nie

Členstvá:

 • Slovenská lekárska komora

Druh činnosti:

 • Klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Pracovisko:

 • Klinika

Skúsenosti:

 • >10 rokov

Máme k dispozícii pooperačné izby:

 • Áno

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Nie

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (30)

5.0
30 Recenzií · 100% odporúča
Anti aging

HAREM Clinic maximálne odporucam, pretoze pán doktor Štefánik je skúsený profesionál, hneď správne diagnostikoval a odstranil moje problemy a signifikantne mi vylepšil a omladil plet.Kliniku ma vybavenú najmodernejšími prístrojmi a keďže sa neustále...Čítať ďalej

Anti aging

Profesionálny prístup pána doktora, je maximálne priateľský a veľmi šikovný. Riešili sme tvár, ktorá bola veľmi vyčerpaná a znicena na pohľad, po nebolestivom zákroku sa cítim o 10 rokov mladšia, vyzerám sviežo a výborne vďaka šikovným rukám pána do...Čítať ďalej

Zväčšenie pier

Pán doktor je skvelý odborník. Riešila som s ním asimetriu pier (oprava pi inom Dr) vyriešil mi aj problém s ramenom a odstránil nebezpečné znamienko. Lutujem že som na pery k nemu nešla už pred rokmi. 🫶🏽

Zväčšenie pier

Veľká spokojnosť! Prekrásne nové, čisté priestory, všetci sú strašne milí ♥️ a najväčšie ďakujem patrí pánovi doktorovi ktorý mi opravil nepodarené zväčšenie pier z predošlej kliniky, a spravil mi krásne nové pery💋. Velmi precízna a krasna práca, ďak...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Marek Štefánik o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (9)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (21)

Požiadajte MUDr. Marek Štefánik o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (4)

Požiadajte MUDr. Marek Štefánik o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!