MUDr. Marek Štefánik

(9 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Kladnianska 38, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
IČO 50974548
Identifikačné číslo v SLK 23225
MUDr. Marek Štefánik
(9 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

 • 818 návštev profilu

MUDr. Štefánik ukončil v roku 2006 vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave so zameraním na všeobecné lekárstvo. Aktuálne pracuje na pozícii chirurga v privátnom medicínskom zariadení Chirkoz, ktoré je k dispozícii pre pacientov už od roku 2004. Funkciu riaditeľa a zároveň aj odborného garanta zastáva MUDr. Allen Dimov, uznávaný chirurg so skúsenosťami zo zahraničných kliník. Kolektív lekárov tvoria vysokokvalifikovaní odborníci, ktorí poskytujú svoje služby tak v oblasti plastickej chirurgie, ako aj dermatochirurgie, chirurgie ruky, konečníka, intímnej chirurgie, dermatológie a estetickej medicíny.

Kvalitu zariadenia potvrdzuje nielen počet spokojných klientov, ktorý už prevýšil hranicu 20-tisíc, ale aj návšteva mnohých známych tvárí, ktoré sa rozhodli svoju krásu odovzdať do rúk odborníkov z Chirkoz. Jednou z nich je aj MISS Českej republiky Natálie Kočendová, ktorá v zariadení podstúpila viaceré zákroky ako modeláciu lícnych kostí, odstránenie kruhov pod očami či zväčšenie objemu pier. Šikovné ruky a profesionálny prístup MUDr. Štefánika si pochvaľuje aj Zuzana Plačková, taktiež patriaca medzi stále klientky Chirkoz.

MUDr. Marek Štefánik sa na klinike Chirkoz špecializuje na zákroky estetickej medicíny zahŕňajúce niťový lifting tváre, aplikáciu výplňových materiálov, redukciu vrások, korekciu nosa, modeláciu tváre za pomoci hydroxipapatitu či zväčšovanie pier.

Samotný zákrok zväčšenia objemu pier má pre pacienta výlučne estetický charakter, keďže nijakým spôsobom neovplyvňuje zdravie pacienta. Pri zákroku využíva MUDr. Štefánik výplne, ktoré obsahujú kyselinu hyalurónovú, najmä preto, že je pre telo úplne prirodzená. Prostredníctvom veľmi tenkej injekčnej ihly túto výplň následne lekár aplikuje do pier a precízne vytvaruje do pekného, symetrického tvaru. Pacientov poteší tak konečný výsledok, ktorý uvidia ihneď, ako aj dlhotrvajúci účinok. 

MUDr. Marek Štefánik pracuje v ambulancii estetickej medicíny Chirkoz, ktorá sa nachádza na Kladnianskej ulici č. 38 v Bratislave.

Členstvá:

 • Slovenská lekárska komora

Druh činnosti:

 • Klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Pracovisko:

 • Klinika

Skúsenosti:

 • >10 rokov

Možnosť konzultácie v jazyku:

 • Slovenčina
 • Angličtina
 • Nemčina
 • Španielčina

Máme k dispozícii pooperačné izby:

 • Áno

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Nie

Recenzie (9)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Liposukcia Body-jet spojená s modeláciou zadočku, MUDr. Štefánik, Bratislava, krásny výsledok

Liposukcia vodným lúčom u MUDr. Štefánika, Bratislava, už si nemusím kupovať väčšie veci

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte: MUDr. Marek Štefánik o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (7)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (1)

Požiadajte: MUDr. Marek Štefánik o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (2)

Požiadajte: MUDr. Marek Štefánik o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!