Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie (2)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Marek Štefánik? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Marek Štefánik už získal/a tieto skúsenosti

Profil - MUDr. Marek Štefánik

Motto:

Uznávaný špecialista na zákroky estetickej medicíny.

Uvítanie

MUDr. Štefánik ukončil v roku 2006 vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave so zameraním na všeobecné lekárstvo. Aktuálne pracuje na pozícii chirurga v privátnom medicínskom zariadení Chirkoz, ktoré je k dispozícii pre pacientov už od roku 2004. Funkciu riaditeľa a zároveň aj odborného garanta zastáva MUDr. Allen Dimov, uznávaný chirurg so skúsenosťami zo zahraničných kliník. Kolektív lekárov tvoria vysokokvalifikovaní odborníci, ktorí poskytujú svoje služby tak v oblasti plastickej chirurgie, ako aj dermatochirurgie, chirurgie ruky, konečníka, intímnej chirurgie, dermatológie a estetickej medicíny.

Kvalitu zariadenia potvrdzuje nielen počet spokojných klientov, ktorý už prevýšil hranicu 20-tisíc, ale aj návšteva mnohých známych tvárí, ktoré sa rozhodli svoju krásu odovzdať do rúk odborníkov z Chirkoz. Jednou z nich je aj MISS Českej republiky Natálie Kočendová, ktorá v zariadení podstúpila viaceré zákroky ako modeláciu lícnych kostí, odstránenie kruhov pod očami či zväčšenie objemu pier. Šikovné ruky a profesionálny prístup MUDr. Štefánika si pochvaľuje aj Zuzana Plačková, taktiež patriaca medzi stále klientky Chirkoz.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Marek Štefánik sa na klinike Chirkoz špecializuje na zákroky estetickej medicíny zahŕňajúce niťový lifting tváre, aplikáciu výplňových materiálov, redukciu vrások, korekciu nosa, modeláciu tváre za pomoci hydroxipapatitu či zväčšovanie pier.

Samotný zákrok zväčšenia objemu pier má pre pacienta výlučne estetický charakter, keďže nijakým spôsobom neovplyvňuje zdravie pacienta. Pri zákroku využíva MUDr. Štefánik výplne, ktoré obsahujú kyselinu hyalurónovú, najmä preto, že je pre telo úplne prirodzená. Prostredníctvom veľmi tenkej injekčnej ihly túto výplň následne lekár aplikuje do pier a precízne vytvaruje do pekného, symetrického tvaru. Pacientov poteší tak konečný výsledok, ktorý uvidia ihneď, ako aj dlhotrvajúci účinok. 

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Marek Štefánik pracuje v ambulancii estetickej medicíny Chirkoz, ktorá sa nachádza na Kladnianskej ulici č. 38 v Bratislave.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Niťový lifting Od 55 €
   Niťový lifting APTOS Od 55 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Kladnianska 38
82105 Bratislava
Slovenská republika

Ste Marek Štefánik? Ak sa táto prezentácia týka vás nebo vašeho pracoviska a prajete si prezentáciu upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás
Informácie na tejto stránke nie sú overené a môžu byť nepresné. Ak sú tu chyby, prípadne sa jedná o vašu prezentáciu lekára alebo pracoviska a chcete ju upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás.