Čo na keloifne jazvy po labioplastike

Ukiwi
Ukiwi
4. 10. 2022 · Posledná odpoveď: 29. 11. 2022

Dobrý deň. Prosím vás čo odporúčate na keloidne jazvy po labioplastike? Na jednej strane mám naozaj viditeľnú keloidnu jazvu, ktorá je naozaj rušivá. Používam bionect krem, Sle nemám pocit zlepšenia. Dokonca vstrebatelnost nulová. Po zmenšení prsníkov, som používala gély, no neviem či sú vhodne aj na intímne miesta.

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Bratislava . 30. 11. 2022
dobry vecer,
fotka by pomohla potvrdit Vas problem, kedze za vyse 10 rocnu prax som sa pri svojich pacientkach nestretla s keloidnymi jazvami
urcite nie prilis prakticke aplikovat podobne prostriedky ako pri inych operaciach
z mojho pohladu lokalne iba tlakove masaze resp. pri potvrdeni diagnozy event. injekcne kortikoid, ale toto je len teotreticka uvaha preto to berte s rezervou, nemozem konzultovat pacietna ked to nevidim, s pozdravom
Premium
Dobrý deň doporučujem Vám objednať sa na konzultáciu k našemu plastickému chirurgovi. S pozdravom Frais
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Labioplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 6. 2018
Labioplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 10. 2018
Labioplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 1. 4. 2018
Labioplastika
6 odpovedí, najnovšia odpoveď: 23. 9. 2017
Labioplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 16. 4. 2012
Labioplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 12. 2015
Labioplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 5. 2022
Labioplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 17. 4. 2017
Labioplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 2. 4. 2018
Labioplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 24. 8. 2017

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi