Dr. med. Jozefina Skulavik

Dr. med. Jozefina Skulavik Premium

(61 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Bratislavska 775, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 62 hodín
Dr. med. Jozefina Skulavik Premium
(61 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

V estetickej chirurgii našla svoje poslanie i umelecké naplnenie. Svoje silné estetické cítenie, zmysel pre krásu a perfekcionizmus skĺbila so svojou zručnosťou a umeleckým nadaním. Každá operácia je pre ňu jedinečná, presne ako jej protagonista. A preto Dr. Skulaviková pristupuje ku každému pacientovi prísne individuálne. Je zástankyňa prirodzeného vzhľadu, ktorý je v rovnováhe s duchom nositeľa a s jeho anatomickou dispozíciou. Svoju prácu sa vždy a za každých okolností snaží urobiť čo najdokonalejsie, podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Dokonalý výsledok však nemôže zaručiť žiadny zodpovedný plastický chirurg na svete. Pokiaľ má však pacient reálne očakávania a triezvo porovnava výsledok pred a po operácii, potom objektívna zmena k lepšiemu sa vždy pozitívne odzrkadlí aj na vnútornej urovni v zmysle zvýšenia sebavedomia a zlepšenia kvality života.

Dr. Jozefina Skulaviková je plastický chirurg s licenciou v 3 štátoch EU (Slovensko, Rakúsko a Česká republika). Svoju prax v odbore všeobecná a plastická chirurgia, ktorú získavala v Českej republike, úspešne zavŕšila atestáciou I a II stupňa.

Plastickej chirurgii sa venuje od roku 1999. Absolvovala niekoľko stáži v zahraničí, ako v Európe (Utrecht a Nijmegen v Holandsku), tak v Severnej Amerike (Toronto, Kanada). Venovala sa celému spektru plastickej a rekonštrukčnej chirurgie, vrátane chirurgie ruky a mikrochirurgie. Je prvou ženou v Českej republike, ktorá úspešne vykonala prenos voľného laloku (voľny tkanivový prenos) za pomoci mikroskopu.

Estetickej chirurgii, ktorú vykonávala čiastočne už v priebehu vzdelávania pred atestáciou II. stupna, sa venuje výlučne od roku 2006. Svoju privátnu prax začala v Rakúsku, kde pôsobila ako súkromný plastický chirurg vo Viedni, kde ma aj svoju ordináciu. Operovala na prestížnych súkromných klinikách vo Viedni, ako sú Rudolfinerhaus, Evangelisches Krankenhaus alebo Döblinger Privatklinik.

Od roku 2013 pôsobí ako súkromný plastický chirurg v Bratislave, najskôr to bolo Medissimo, potom Procare. Od roku 2018 operuje výlučne na novej súkromnej klinike Mediklinik, Most pri Bratislave. Venuje sa celému spektru estetickej chirurgie. Tažisko jej operatívy tvorí ale intímna chirurgia, kde je pionerkou špeciálnej techniky, ktorá nemá zatiaľ oficiálne pomenovanie v slovenskom jazyku.

Je veľmi málo chirurgov na svete, ktorí majstrovsky ovládajú túto veľmi špecifickú anatomickú oblasť a MUDr. Skulaviková je jednou z nich. Má klientelu z celého sveta, no jej srdcovou záležitosťou sú práve slovenské pacientky, ktorým chce byť nablízku a pre ktoré odmieta pracovné ponuky v zahraničí.

Členstvá:

  • SSPECH - Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie
  • EPRAS - European Society of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery
  • IPRAS - International Society of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery

Profesionálna registrácia/licencia:

  • Slovenská lekárska komora – Plastická chirurgia, Licencia L1A/TT0901/06

  • Rakúska lekárska komora – Plastická chirurgia, Licencia W-25292

  • Česka lekárska komora – Plastická chirurgia, Licencia 57803/13

Pani doktorka je veľmi kreatívna, vo svojom voľnom čase sa venuje výtvarnému umeniu. Svoj talent v rukách nezaprie, pekne maľuje a modeluje. Najradšej tvorí s akrylovými farbami a z reálnej detailnej tvorby sa snaží uniknúť práve precíznosti, ktorú v práci presadzuje smerom k voľnej kreativite až k abstrakcii.

Rada relaxuje v prírode, miluje zvieratá a pokiaľ jej to okolnosti dovolia, trávi voľný čas so svojim psom. Svojho ducha živí slovom, knihy sú jej vernými spoločníkmi na ceste životom.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie

Recenzie (61)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Úplná spokojnosť s pani doktorkou aj s výsledkom operácie.

Před několika měsíci jsem u paní doktorky podstoupila plastickou operaci špičky nosu. V mém případě poměrně zásadní, tedy žádný mini zákrok. S výsledkem jsem maximálně spokojená, musím říct, že je nad mé očekávání. Operace nosu je nejen velmi náročná...Čítať ďalej

Oceňujem výborny pristup, skvelú prácu a výbornu komunikáciu.

Kompletný príbeh (Plastická operácia stydkých pyskov (Labioplastika)):
Labioplstika - Dr. Skulavik

Labioplastika, MUDr. Skulavik, Bratislava, výsledok je úplne dokonalý, krásna práca

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Dr. med. Jozefina Skulavik o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (57)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (495)