Labioplastika + gynekologicke vysetrenie

jul
jul
29. 3. 2018 · Posledná odpoveď: 2. 4. 2018

Dobry den, je mozna labioplastika spojena aj s gynekologickym vysetrenim? Myslim ze mam vo vnutornom pysku malu hrcku niekedy nie je vidno a niekedy opuchne a boli, bola som s tym u svojej gynekologicky no ta ma poslala domov ze nic nevidi a zrejme som mala len zapalenu bartoliho zlazu ktora je vraj dole pri otvore no mna to boli podstatne vyssie. Tiez mi to malo vraj same odpuchnut a uvolnit sa no ja to mam uz vyse polroka a stale sa mi to vracia resp. akoby zapal bol stale v tele a niekedy sa prejavil viac inokedy menej. Neviem co mam robit nakolko chcem labioplastiku absolvovat cim skor. Dakujem

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žiadne recenzie
2. 4. 2018
Dobry den, u nas je mozne absolvovat gynekologicke vysetrenie pred labioplastikou, kedze tu operaciu robi gynekolog. Ten Vas vysetri dohodnete sa na rozsahu vykonu a nasledne termine operacie.dr.Rohacova(Praha)
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 22. 6. 2012
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 9. 2020
Nadmerné potenie
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 5. 2021
Labioplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 10. 2018
Labioplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 1. 4. 2018
Labioplastika
6 odpovedí, najnovšia odpoveď: 23. 9. 2017
Labioplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 6. 2018
Labioplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 16. 4. 2012
Labioplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 12. 2015
Labioplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 5. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi