FRAIS - Inštitút zdravia a krásy

FRAIS - Inštitút zdravia a krásy Premium

(55 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Daxnerovo námestie 5, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 24 hodín
FRAIS - Inštitút zdravia a krásy Premium
(55 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

 • Zobraziť telefónne číslo
 • Navštíviť web
 • 1185 návštev profilu

Inštitút Zdravia a Krásy FRAIS je popredná slovenská klinika estetickej medicíny, ktorá pracuje podľa modelu vytvoreného v USA. Svojim klientom ponúka široké spektrum služieb starostlivosti o telo a pleť. Komplexné služby estetickej a plastickej medicíny, ktoré ponúka Inštitút Zdravia a Krásy FRAIS sú vyhľadávané u pacientov z celého Slovenska, ale aj zahraničia. Spojenie starostlivosti o zdravie v súlade s anti-agingovou medicínou sa stalo základom služieb, ktoré pomáhajú pacientom cítiť sa lepšie a mladšie.

Inštitút Zdravia a Krásy FRAIS využíva pri ošetreniach všetky moderné a progresívne technológie laserovej dermatológie, estetickej medicíny, plastickej chirurgie. Estetická medicína sa zameriava predovštkým na odstánenie vrodených vád a nedostatkov. Klinika FRAIS sa snaží, aby pacienti po podstúpení zákrokov nadobudli nové sebavedomie a chuť do života. Preto pristupujú ku každému klientovi zvlášť s ohľadom na jeho špecifické potreby a požiadavky. Zároveň je personál kliniky diskrétny a pristupuje ku pacientom profesionálne a zadpovedne.

Široký tím špecialistov zaručuje výbornú starostlivosť a odborný prístup ku každému prípadu. Vďaka špecialistom na jednotlivé oblasti estetickej medicíny sú prípady konzultované nielen s pacientom, ale aj ďalšími doktormi, ktorí sa snažia zvoliť vždy ten najvhodnejší postup. Urýchľuje to nielen rekonvalescenciu pacientov, ale tiež znižuje prípadné riziká počas a po operácii. Všetky tieto prednosti robia z kliniky FRAIS zariadenie, ktoré ponúka pacientom nadštandardnú starostlivosť.

Medzi najčastejšie chirurgické zákroky patria zväčšenie prsníkov, korekcia prsníkov, mastektómia a odstraňovanie gynekomastie u mužov. Taktiež tu môžete podstúpiť korekcia nosa, korekcia ušníc, operácia očných viečok, čela či všetky druhy liftingov tváre. Obľúbená je aj plastická operácia brucha, liposukcia či modelovanie rúk a nôh. Všetky tieto zákroky vykonáva špičkový tím odborníkov, ktorý má bohaté skúsenosti a dlhoročnú odbornú prax.

Inštitút Zdravia a Krásy FRAIS je moderné zdravotnícke zariadenie sídliace v Bratislave. Patrí medzi najznámejšie slovenské kliniky zaoberajúce sa estetickou a plastickou medicínou. Ponúka široké a komplexné služby, ktoré sú vyhľadávané pacientmi zo Slovenska, ale aj zahraničia. Klinika je moderne vybavená a spĺňa prísne medzinárodné kritériá a normy. Zdravotnícky personál a doktori sú neustále školení tak, aby pacientom dokázali zabezpečiť tú naprogresívnejšiu a najodbornejšiu starostlivosť.

Druh činnosti:

 • Klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Pracovný tím:

 • 21-50 zamestnancov

Skúsenosti:

 • >10 rokov

Možnosť konzultácie v jazyku:

 • Slovenčina
 • Angličtina

Máme k dispozícii pooperačné izby:

 • Áno

Platobné metódy:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Prevodom

Zákroky

Recenzie (55)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Alles Super, Dankeschön für Behandlung Facelifting.. Immer wieder.

Vynikajúci a profesionálny prístup, maximálna spokojnosť.

Zväčšenie prsníkov-Motiva, MUDr. Dziuban, Frais, Bratislava, s výsledkom som nad mieru spokojná

Liečba akné u MUDr. Przewlockej, FRAIS, Bratislava, akné rapídne ustúpilo, konečne mám peknú pleť

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte FRAIS - Inštitút zdravia a krásy o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (20)

podakovat z celého srdca
Chcela by som podakovat aj s celého srdca p.riaditelke a doktorke klinike Frais Vande ktorá sa o mna postarala ako o vlastnú dcéru a po operácii mi este skraslila moju tvár s ktorou som nadmieru spokojna citim sa dobre apekne dakujem Evka
Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (54)

Videá (1)

Požiadajte FRAIS - Inštitút zdravia a krásy o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (28)

Uprava a zmensenie dvorcov
Odpoveď odborníka · 17. 7. 2019

Pekný deň, v plastickej chirurgii pracujeme s ľudským telo a to sa neustále mení. Trvalý efekt je preto otázny. Odpoveď na Vašu otázku ( bez marketingového zavádzania) si môžete predstaviť nasledovne: namiesto prsníka si predstavte balón ktorý...

Čítať ďalej
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Ponuky (1)

Zľava 15€ na ošetrenie PRP - Dracula terapiu počas celého júna.
PROMO
Zľava 15€ na ošetrenie PRP - Dracula terapiu ... Platí do 30. 6. 2022
Zľava 15€ na ošetrenie PRP - Dracula terapiu počas celého júna. Platí do 30. 6. 2022
Dracula terapia 🩸 alebo aj PRP (Platelet-rich plasma) je výnimočné ošetrenie pleti, ktoré využíva prirodzený regeneračný účinok obohatenej krvnej plazmy. Toto ošetrenie je účinné na celkovú obnovu pokožky, odstránenie alebo zjemnenie vzhľadu vrások, liečbu jaziev, ktoré vznikli po akné, a tiež na liečbu strií. Inštitút zdravia a krásy FRAIS má počas celého júna Dracula terapiu za zvýhodnenú cenu 185€.
Čítať ďalej

Lekári z pracoviska

MUDr. Vanda Przewlocka PhD.

MUDr. Vanda Przewlocka PhD.

Plastická chirurgia - Inštitút zdravia a krásy FRAIS

Plastická chirurgia - Inštitút zdravia a krásy FRAIS

Požiadajte FRAIS - Inštitút zdravia a krásy o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!