MUDr. Branislav Kramár

MUDr. Branislav Kramár

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Starohájska 2, Trnava, Trnavský kraj
MUDr. Branislav Kramár
MUDr. Branislav Kramár
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Branislav Kramár je lekár-chirurg, ktorý má svoju ambulanciu chirurgie, estetiky a proktológie v Trnave na Poliklinike Družba. Štúdium všeobecného lekárstva na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brne úspešne ukončil v roku 1997. Neskôr zložil atestačnú skúšku zo špecializačných odborov chirurgia a gastroenterologická chirurgia na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave. Počas svojej dlhoročnej praxe sa neustále vzdelával a rozširoval svoje poznatky aj záber svojej práce. V roku 2009 svoje portfólio rozšíril aj o výkony estetickej medicíny, ktorým sa so zápalom venuje dodnes.

V odbore estetickej medicíny má za sebou MUDr. Kramár niekoľko odborných kurzov a workshopov. Patrí medzi ne napríklad kurz na aplikáciu botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej či niťového dermaliftingu. Nezabúda tiež na sledovanie najnovších trendov v tejto oblasti, aby svojim klientom poskytoval len tie najúčinnejšie a najbezpečnejšie služby.

V rámci estetických zákrokov sa MUDr. Branislav Kramár zameriava najmä na celkové omladenie pleti, odstránenie mimických vrások, vyplnenie a modeláciu pier, zvýraznenie kontúr tváre alebo tiež odstránenie strií na koži. Omladenie a odstránenie vrások ale aj odstránenie nadmerného potenia dosahuje vďaka aplikácii botulotoxínu, pričom v ambulancii používa značku Dysport®, kyselinu hyalurónovú značiek Monalisa a MEDIFEEL® zase používa na vytvorenie objemu tam, kde chýba alebo sa vekom stratil. Biodermálne nite sú účinné pri omladzovaní pleti ale aj na strie a ovisnutú pokožku celkovo.

MUDr. Kramár vo svojej ambulancii vykonáva aj chirurgické výkony, ako napríklad odstraňovanie znamienok či iných kožných výrastkov, liečba zarastajúcich nechtov či chirurgická liečba žilových ochorení nôh.

MUDr. Branislav Kramár sa vo svojom voľnom čase okrem ďalšieho vzdelávania v odboroch estetickej medicíny a chirurgie venuje tiež politike, kde okrem iného presadzuje zmeny v zdravotníctve a jeho organizácii.

Ambulanciu MUDr. Kramára môžu pacienti navštíviť v Trnave.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.