Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

30. 8. 2021 · Aktualizácia: 27. 9. 2023

Zväčšenie pŕs, Mentor-480 ml, MUDr. Bumbera, Euroclinic, Trnava, mám vysnívaný dekolt

Stojí to za to
Približná cena: 2.600 €
126887
126886
126884
126885

O lekárovi

2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj...
Hodnotenie:
Zväčšenie pŕs, Mentor-480 ml, MUDr. Bumbera, Euroclinic, Trnava, mám vysnívaný dekolt

O zväčšení prsníkov som rozmýšľala veľmi dávno. Ale vždy bolo niečo dôležitejšie. Ale v 39 rokoch po dvoch pôrodoch a schudnutí 10 kilogramov som si povedala že teraz je ten správny čas aby som sa cítila konečne ako žena a pačíla sa najmä sebe. Vybrala som si pána doktora Bumberu z Euroclinic v Trnave. Veľkosť implantátov sme vybrali 480 ml. Operovaná som bola v apríli 2021. Personál kliniky bol veľmi milý a nápomocný. Kontroly prebiehajú pravidelne. Pán doktor bol veľmi profesionálny a ochotný vždy zodpovedať všetky otázky ohľadom operácie či rekonvalescencie. S výsledkom som veľmi spokojná.

0

Komentárov (0)

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
augmentácia u MUDr Žiklu

Pán Žikla mi sadol hneď pri prvom stretnutí. Rozhodovanie bolo ľahké, pretože mi sadol aj ako doktor aj ako človek. Vedela som prakticky hneď, že ak sa mám niekomu zveriť do rúk, tak to bude práve on. Som tri mesiace po operácii a zatiaľ som...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.