Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

12. 10. 2021

Labioplastika, MUDr. Bumbera, Euroclinic, Trnava, rozhodne neľutujem, výsledok stojí za to

Stojí to za to
Približná cena: 550 €
126980
126979

O lekárovi

2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj...
Hodnotenie:
Labioplastika, MUDr. Bumbera, Euroclinic, Trnava, rozhodne neľutujem, výsledok stojí za to
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Pre vylepsenie vzhladu pyskov som rozhodla po precitani si recenzii oslovit kliniku EUROCLINIC-Trnava . Dostala som sa do ruk dr.Brumberu . Trpezlivo mi vysvetlil co sa bude diat pocas zakroku a aj po . Zakrok bol mierne neprijemny, ale v vdaka doktorovi a velmi zlatej sestricke to prebehlo v dobrej nalade a celkovej pohode . Hojenie prebiehalo podla planu, bez potreby uzivania analgetik, najneprijemnsi bol asi opuch , ktory po 4 dnoch zacal ustupovat . Pravidelne pooperacne kontroly zabezpecili moju istotu dobre prevedeneho zakroku a aj vysledku, s ktorym som velmi spokojna ani na chvilku som neolutovala rozhodnutie a investiciu . V priprade potreby nebudem vahat s oslovenim kliniky Euroclinic a hlavne dr.Brumberu, ktoremu dakujem za prijemny a citlivy pristup ku mne ako pacientke .

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Vynikajuci vysledok
OP som podstupila v lokalnej anesteze. Ide a absolutne bezbolestny zakrok, dokonca aj aplikacia anestetika bola bez bolesti. Vysledok je vynikajuci a pani doktorku odporucam. Vyborny pristup, stopercentny vykon a vysledok.

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.