MUDr. Miroslav Glück

MUDr. Miroslav Glück

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Mojmírova 8, Košice, Košický kraj
MUDr. Miroslav Glück
MUDr. Miroslav Glück
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Miroslav Gluck je plastický chirurg, zakladateľ, riaditeľ a majiteľ kliniky GÉVÉ, narodil sa v Košiciach, 9.3.1965.

Po úspešnej promócii na LF UPJŠ v roku 1989 nastúpil do Centra popálenín a rekonštrukčnej chirurgie, kde zastával funkcie od sekundárneho lekára až po vedúceho lekára JIS. Po povinných cirkuláciach na chirurgii, internom oddelení a na ARO v roku 1993 úspešne absolvoval kvalifikačnú atestáciu I. stupňa v obore chirurgia. Potom pokračoval v práci v Centre popálenín a rekonštrukčnej chirurgie. Po následnom pobyte na Klinike plastickej a rekonštrukčnej chirurgie v Univerzitnej nemocnici L. Pasteura v roku 1998 úspešne absolvoval kvalifikačnú atestáciu II. stupňa v nadstavbovej špecializácii plastická chirurgia.

Medzitým už v novembri 1997 založil súkromné Centrum plastickej a estetickej chirurgie, ktoré sa spočiatku venovalo klasickej plastickej chirurgii. Nakoľko chceli byť progresívne pracovisko, už od roku 1999 pracovisko postupne vybavili najmodernejšiou laserovou technikou. Ako progresívne pracovisko postupne zavádzali do praxe najmodernejšie postupy a metódy v plastickej, estetickej a kozmetickej chirurgii.

Medzitým ako sa pracovisko rozrástlo, postupne okrem plastickej chirurgie začali sa na klinike rozvíjať aj špecializácie ktoré sú hradené zdravotnými poisťovňami. Klinika sa špecializuje na výkony tzv. jednodňovej chirurgie, to sú operácie pri ktorých je hospitalizácia maximálne do 24 hodín. Konkrétne sa operujú výkony v odbore všeobecná chirurgia, ortopédia, traumatologia, urológia, cievna chirurgia.V rámci odborného rastu sa pravidelne zúčastňuje na všetkých významných odborných podujatiach vrátane študijných pobytov ako doma tak aj v zahraničí, hlavne v Českej republike, Rakúsku, Taliansku, Španielsku, Maďarsku, Francúzsku, Kanade, Nemecku, USA a pod.

Je členom Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie, ESPRAS (European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic surgery), ISAPS (International Society of Aesthetic plastic surgery).

Je odborným konzultantom Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou /ÚDZS/ v obore plasticka chirurgia.

Zakladateľ a riaditeľ kliniky MUDr. Miroslav Gluck je menovaný Ministerstvom zdravotníctva do funkcie Krajského odborníka pre odbor plastická chirurgia v Košickom a Prešovskom samosprávnom kraji s účinnosťou od 1.5.2013.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 1998

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Cena za konzultáciu:

  • 10

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (2)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Príznaky ruptúry implantátu
Odpoveď odborníka · 21. 10. 2016

Dobrý deň, klasické príznaky môžu byť:nepravidlne sa opakujúca bolesť, opuch, deformácia,začervenanie, môže byť hmatné rezistencia, nepravidelnosť implantátu a podobne.Určite je potrebná okmažitá konzultácia s operatérom ktorý následne doporučí...

Čítať ďalej

Kliniky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.