Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

13. 4. 2023

Augmentácia prsníkov, pán doktor N. Rácz

Stojí to za to
Približná cena: 3.740 €

O lekárovi

Bratislava
Hodnotenie:
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Dobrý deň,

chela by som veľmi pekne poďakovať p. doktorovi N. Ráczovi, absolvovala som u p. doktora 03.04.2023 augmentáciu prsníkov a som veľmi spokojná ako s výsledkom, tak aj s prístupom a odbornosťou p. doktora. Na prvej konzultácii som bola na susednej klinike, avšak ten prístup tam ma vôbec nepresvedčil, z konzultácie som odchádzala so zmiešanými pocitmi a neistá, tak som sa rozhodla ísť na druhú konzultáciu k p. doktorovi N.R. a nemohla som urobiť lepšie, od prvého momentu som verila, že rozumie tomu čo robí, všetko mi vysvetlil, dôkladne ma premeral, vysvetlil mi stav mojich pŕs, ako je na tom koža, strie a nakoniec mi vybral veľkosť implantátov hodiaci sa ku rozmerom môjho hrudníka. V deň zákroku, po finálnom premeraní, mi pán doktor navrhol väčšie implantáty, nakoľko mám širší hrudník a voľba bola 475cc značky Mentor. Dnes mám 10 dní po operácií a bola som na prvej kontrole, všetko sa krásne hojí a odpuchá, naozaj sa netreba báť prvého momentu keď prsia uvidíte po operácií, prsia každým dňom sadajú a sú ešte krajšie, jazvičky úplne minimálne. Pána doktora iba odporúčam, nemohla som si vybrať lepšie, som spokojná či už s prístupom p. doktora ale aj jeho prácou, aj čo sa týka veľkosti a tvaru implantátu úplne sa mi trafil do vkusu. Ešte by som chcela pochváliť Eveclinic kde som bola na zákroku, veľmi milý a ochotný personál a ako bonus krásne moderné priestory :)

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Poďakovanie- Dr. Červeň

Dobrý deň. Podstúpila som augmentáciu prsníkov pred 1 týždňom u Dr. Červeňa. Som nadšená z jeho profesionálneho prístupu k práci ktorú vykonáva . Vidieť, že prácu ktorú robí ho naozaj veľmi baví a záleží mu na každej percentke, aby bola spokojná...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.