MUDr. Mária Brozmanová

MUDr. Mária Brozmanová

(2 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Štefánikova 8, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 15 hodín
MUDr. Mária Brozmanová
MUDr. Mária Brozmanová
(2 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 371 návštev profilu

MUDr. Mária Brozmanová je dermatovenerologička a zakladateľka súkromnej kliniky estetickej a laserovej medicíny A3Clinic v Bratislave. Tam spoločne so svojim tímom skúsených odborníčok ponúka kompletnú starostlivosť o krásu a zdravie pokožky tváre a tela.

So svojim tímom na privátnej klinike estetickej a laserovej medicíny A3Clinic prináša svojim klientom radosť z výsledkov ošetrenia, a jej najväčším želaním je, aby bol každý klient spokojný a cítil sa pohodlne.

V priestoroch svojej kliniky využíva len tie najmodernejšie prístroje, a spolu so svojim tímom s dlhoročnou praxou ponúkajú pohodlie, okamžité a dlhotrvajúce výsledky a odpočinok od každodenného stresu.

MUDr. Mária Brozmanová zavŕšila svoje štúdium v roku 1995 na Lekárskej fakulte UK v Bratislave, kde študovala odbor všeobecné lekárstvo. Po štúdiu nastúpila do Fakultnej Nemocnice v Bratislave na I. dermatovenerologickú kliniku ako sekundárny lekár na lôžkové oddelenie.

V roku 2001 získala špecializáciu v odbore dermatovenerológia. Od roku 2002 pracovala ako ambulantný lekár I. dermatovenerologickej kliniky FN v Bratislave. Od roku 2003 pôsobí ako samostatný lekár - dermatovenerológ v Ústave lekárskej kozmetiky, a. s. Od roku 2008 pracovala ako samostatný lekár-dermatovenerológ na privátnej klinike 1. Laserového dermatokozmetického centra v Bratislave. V roku 2010 si otvorila svoju prvú privátnu kliniku inShine s.r.o. V Bratislave. Neskôr sa z tohto konceptu v roku 2013 zrodila terajšia klinika A3Clinic.

Pravidelne sa zúčastňuje odborných podujatí a prednášok doma i v zahraničí. Za svoju kariéru absolvovala viac ako 13 prednášok na Slovensku, Francúzsku, Taliansku, či Francúzsku. Okrem toho sa zúčastnila 43 kongresov po celom svete. Za zmienku stoja kongresy vo svetových metropolách, ako je Dubaj, Paríž, Madrid, Rím, Monte Carlo, Miláno, Berlín, či Barcelona. Je tiež držiteľkou 18 certifikátov.

Každoročne sa zúčastňuje kongresov zameraných na „Anti – ageing medicine" a uplatňuje nové metódy a poznatky v každodennej praxi. Je členkou Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej dermatologickej spoločnosti, Spoločnosti estetickej dermatovenerológie a kozmetiky, Slovenskej lekárskej spoločnosti a Slovenskej a českej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Recenzie (2)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Mudr. Brozmanova je nielen odbornicka a profesionalka, ale nesmierne vludny, prijemny a empaticky clovek. Vrelo odporucam, navstivit tuto kliniku. Viera horakova

Požiadajte MUDr. Mária Brozmanová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (14)

Požiadajte MUDr. Mária Brozmanová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (1)

Lekári z pracoviska

A3Clinic, s.r.o.

A3Clinic, s.r.o.

Požiadajte MUDr. Mária Brozmanová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!