MUDr. Norbert Rácz

MUDr. Norbert Rácz Premium

(42 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Žižkova 22B, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 2 hodín
MUDr. Norbert Rácz Premium
(42 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 4418 návštev profilu

MUDr. Norbert Rácz, plastický chirurg s atestáciou v odbore plastická a rekonštrukčná chirurgia, ktorý získal všetky klúčové licencie v odbore. Je členom Slovenskej lekárskej komory,  Slovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie a The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS). 

MUDr. Norbert Rácz je absolvent Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Prvé pracovné skúsenosti získal na Chirurgickej klinike v Nových Zámkoch, konkrétne na oddelení traumatológie kde získal atestáciu z odboru všeobecná chirurgia I. stupňa.  Neskôr pôsobil na Klinike plastickej  chirurgie Ružinovskej nemocnici FN Bratislava kde atestoval z odboru Plastickej a rekonštrukčnej chirurgie. Od 2007 roku pracoval v niekoľkých prestížnych súkromných centrách estetickej chirurgie, momentálne, od roku 2024 je členom tímu Concept Clinic v Bratislave.

Absolvoval niekoľko pracovných pobytov v zahraničí, v roku 2007 v Paríži na svetoznámom inštitúte chirurgie ruky - Institut de la Main, neskôr v 2009 roku  v Rio de Janeiro v Brazílii na súkromnej klinike u samotného prof. Pitanguy. Pravidelne sa zúčastňuje domácich aj zahraničným kongresov a inštruktážnych kurzov priamo v iných klinikách. Je spoluautorom niekoľkých odborných publikácií v plastickej chirurgii. 

MUDr. Norbert Rácz je renomovaný plastický chirurg s viac ako 20-ročnými skúsenosťami. Vo svojej praxi sa úspešne zaoberal mikrochirurgiou a chirurgiou ruky, tiež rekonštrukčnými operáciami prsníka, u žien ktoré prišli o prsník v rámci onkologickej liečby. V estetickej chirurgii ktorej sa teraz naplno venuje kladie dôraz na nielen precízne prevedenie operácie, ale aj na bezpečenosť pacienta, pričom estetickú medícínu nevníma nielen ako chirurgický odbor ale aj ako cestu na dosiahnutie psychickej pohody. Vo svojej práci sa venu celému spektru výkonov estetickej chirurgie, hlavne však na chirurgiu prsníka, tváre a brucha. 

Pri konzultácii si uvedomuje  jedinečnosť každého z nás a preto hladá individuálne riešenie ktoré je vhodné pre konrétneho človeka. Konzultácie vykonáva aj v nemeckom, anglickom a maďarskom jazyku. 

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Asociácie a vyznamenania:

  • Slovenská lekárska komora

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Operácie intímnych partií

Recenzie (42)

5.0
42 Recenzií · 100% odporúča
Zväčšenie pŕs

Už to je 10 rokov čo ma Pán doktor operoval a doteraz na neho spomínam s úsmevom.. Prístup na jedničku,odvedená práca dokonalá. Ďakujem

Zväčšenie pŕs

18.09.2023 som absolvovala výmenu prsných implantátov u Mudr. Norberta Rácza v Eveclinic.Pán doktor mi bol odporučaný mojimi známymi,ako špička vo svojom obore.Musím konštatovať,že mali pravdu.Pán doktor je veľký profík,ktorému nie je cudzí ani ľudsk...Čítať ďalej

Zväčšenie pŕs

Veľmi by som chcela pochválila prácu pána doktora Racza. Už druhý krat som absolvovala augumentaciu a vo všetkých smeroch vyhovel. Má preciznú a krásnu prácu.

Facelift

Odporucam zakroky u p.MUDr.Racza

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Norbert Rácz o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (37)

Zobraziť ďalšie príbehy
Požiadajte MUDr. Norbert Rácz o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (1)

liposukcia
Odpoveď odborníka · 17. 2. 2010

Dobry den, Liposukciu vykonavame metodou WAL v lokalnej ale aj v celkovej anesteze. Najlepsie by bolo, ak by ste prisli na osobnu konzultaciu,na ktorej Vam zodpoviem na vsetky vase otazky. Konzultacie su bezplatne a nezavazne. Na konzultaciu...

Čítať ďalej

Kliniky

Požiadajte MUDr. Norbert Rácz o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!