MUDr. Norbert Rácz

MUDr. Norbert Rácz Premium

(42 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Grösslingová 6642/7, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 8 hodín
MUDr. Norbert Rácz Premium
(42 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 3921 návštev profilu

Lekárska fakulta Univerzity Komenského v Bratislave bola miestom vysokoškolského štúdia MUDr. Rácza, ktoré ukončil v roku 1997 slávnostnou promóciou. Prvé pracovné skúsenosti sa rozhodol získavať na Chirurgickej klinike v Nových Zámkoch, konkrétne na oddelení traumatológie, kde čelil viacerým výzvam. Po 4 rokoch sa presunul do Bratislavy, na Kliniku plastickej a rekonštrukčnej chirurgie, ktorá sídli v bratislavskom Ružinove. Po piatich rokoch sa rozhodol prejsť do súkromnej sféry, v ktorej zostáva až dodnes. Ako plastický chirurg pôsobil na viacerých súkromných klinikách, momentálne je to eveclinic v Bratislave.

Neustále rozširovanie vedomostí a zvyšovanie odbornosti pokladal MUDr. Rácza nevyhnutné, vzhľadom na to v roku 2001 úspešne získal atestáciu I. stupňa z medicínskeho odboru všeobecná chirurgia. Na tú nadviazal špecializačnou skúškou z plastickej a rekonštrukčnej chirurgie, ktorú absolvoval na Klinike plastickej chirurgie UN v BA.

Za zmienku rozhodne stoja aj zahraničné stáže, ktorých v životopise MUDr. Rácza rozhodne nie je málo. Z nich je obzvlášť výnimočná odborná stáž na Institut de la main – Clinique Jouvenet, ktorý sa nachádza v centre Paríža. O rok neskôr navštívil Brazíliu, konkrétne kliniku, ktorú vedie uznávaný profesor Pitanguy, s ktorým mal tú česť spolupracovať na niekoľkých zákrokoch. Trojicu zahraničných pracovných pobytov MUDr. Rácza uzatvára Throat hospital, nemocnica patriaca pod New York University School of Medicine.

MUDr. Norbert Rácz je renomovaný plastický chirurg s viac ako 20-ročnými skúsenosťami. Od roku 2023 je plastickým chirurgom v tíme eveclinic Bratislava, ktorú nájdete v samom centre mesta, na Grösslingovej ulici. Na klinike sa pán doktor Rácz venuje celému spektru estetických operácií, najmä zväčšovaniu a modelácii prsníkov, liposukcii, abdominoplastike, ale napríklad aj plastickej operácii paží - brachioplastike.

S prihliadnutím na početné zahraničné skúsenosti je MUDr. Rácz jazykovo zdatný tak v angličtine, ako aj nemčine, francúzštine a maďarčine.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Asociácie a vyznamenania:

  • Slovenská lekárska komora

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Cena za konzultáciu:

  • Konzultácia štandard - 30€ Konzultácia s 3D vizualizáciou - 60€

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Operácie intímnych partií

Recenzie (42)

5.0
42 Recenzií · 100% odporúča
Zväčšenie pŕs

Už to je 10 rokov čo ma Pán doktor operoval a doteraz na neho spomínam s úsmevom.. Prístup na jedničku,odvedená práca dokonalá. Ďakujem

Zväčšenie pŕs

18.09.2023 som absolvovala výmenu prsných implantátov u Mudr. Norberta Rácza v Eveclinic.Pán doktor mi bol odporučaný mojimi známymi,ako špička vo svojom obore.Musím konštatovať,že mali pravdu.Pán doktor je veľký profík,ktorému nie je cudzí ani ľudsk...Čítať ďalej

Zväčšenie pŕs

Veľmi by som chcela pochválila prácu pána doktora Racza. Už druhý krat som absolvovala augumentaciu a vo všetkých smeroch vyhovel. Má preciznú a krásnu prácu.

Facelift

Odporucam zakroky u p.MUDr.Racza

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Norbert Rácz o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (37)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (12)

Požiadajte MUDr. Norbert Rácz o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (1)

liposukcia
Odpoveď odborníka · 17. 2. 2010

Dobry den, Liposukciu vykonavame metodou WAL v lokalnej ale aj v celkovej anesteze. Najlepsie by bolo, ak by ste prisli na osobnu konzultaciu,na ktorej Vam zodpoviem na vsetky vase otazky. Konzultacie su bezplatne a nezavazne. Na konzultaciu...

Čítať ďalej
Požiadajte MUDr. Norbert Rácz o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!