Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

2. 6. 2023 · Aktualizácia: 10. 10. 2023

Blefaroplastika HV - Euroclinic- Trnava, Január 2023

Stojí to za to

O lekárovi

2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj...
WhatsApp
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Na Euroclinice- Trnava som mala robenú blefaroplastiku HV v Januári 2023 MUDr. Jánom Bumberom a týmto by som sa chcela poďakovať jemu a celému kolektívu za veľmi dobre vykonanú prácu, ohľaduplný prístup. Mala som veľký strach a pán doktor a kolektív boli pred výkonom, počas výkonu a aj po výkone veľmi príjemní. Výborná informovanosť o zákroku ako pred aj počas a aj následné ošetrenie a inštrukcie k domácemu ošetrovaniu po výkone. Preto po týždni po výkone som sa mohla vrátiť do pracovného procesu. Odporúčam.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Doktor vyriesil moje problemy
Vazene damy...ak sa rozhodnete, ze chcete byt stale krasne, chcem vam odporucit pana doktorka Paliatku. Vyriesil moje problemy s klesajucimi vieckami..Prijemne vystupovanie, profesionalny pristup, a to si cenim.
...chystám sa na reoperáciu
... moja najhorsia skusenost s chirurgom, lutujem svoj vyber, este po mesiacoch nemozem spavat , chystam sa na reoperaciu, lebo sa hanbim, ked musim denne celit pohladom a otazke: co sa mi to vlastne stalo, ci som mala uraz...

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.