MUDr. Lea Košalková

MUDr. Lea Košalková

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Námestie Ludvíka Svobodu 3865, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Lea Košalková
MUDr. Lea Košalková
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Lea Košalková študovala a v roku 2018 úspešne zložila skúšky z odboru všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského. Momentálne pôsobí vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici, konkrétne na klinike plastickej chirurgie, kde naberá skúsenosti a prax počas jednoduchších aj zložitých operácií. Svoje vedomosti však rozširuje aj účasťou na domácich aj medzinárodných konferenciách, vďaka čomu môže svojim pacientom poskytnúť tie najaktuálnejšie postupy na svetovej úrovni. Nezabúda však ani na ľudský prístup v spolupráci s pacientom. Vďaka svojmu pozitívnemu nastaveniu, túžby pochopiť pacienta a jeho problémy a večnému úsmevu si ju hneď obľúbi každý, kto sa s ňou stretne a aj pri tých najnáročnejších zákrokoch dokáže pacienta upokojiť.

Vo svojej práci sa venuje najmä plastickým operáciám, no klienti u nej môžu podstúpiť aj niektoré menej invazívne zákroky estetickej medicíny. Medzi tie patrí aplikácia kyseliny hyalurónovej, či už ako výplň vrások alebo na zväčšenie pier, aplikácia botulotoxínu v rámci anti-agingu či na boj s nadmerným potením, a tiež inječná lipolýza, ktorá pomáha neinvazívne bojovať s usadenými tukovými bunkami napríklad v oblasti podbradku.

V rámci plastickej chirurgie vykonáva MUDr. Košalková populárne zákroky ako je zväčšenie, modelácia či naopak zmenšenie prsníkov a tiež operácia gynekomastie u mužov; liposukciu s možnou následnou transplantáciou tuku do oblastí, ktorým objem chýba; plastickú operáciu brucha - abdominoplastiku, ktorá je vhodná, ak klient bojuje s prebytočnou či ovísajúcou kožou v tejto oblasti, či rôzne operácie spadajúce pod chirurgiu ruky. Klienti u nej môžu podstúpiť tiež rôzne tvárové operácie, ako je facelift, operácia nosa, operácia odstávajúcich uší alebo operácia očných viečok - blepharoplastika. MUDr. Košalková sa venuje tiež operáciám intímnych partií, konkrétne labioplastike.

MUDr. Leu Košalkovú a Kliniku plastickej chirurgie SZU nájdete v Banskej Bystrici na Námestí Ludvíka Svobodu. 

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.