Skin & Face Dermaesthetic

Skin & Face Dermaesthetic

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Námestie Slovenského povstania 5, Stupava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Skin & Face Dermaesthetic
Skin & Face Dermaesthetic
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Skin & Face Dermaesthetic je klinika dermatovenerológie a estetickej medicíny so sídlom v Stupave, ktorú založila MUDr. Barbora Vargová. Za myšlienkou vzniku stála najmä túžba vniesť do medicíny ľudskosť a doplniť tak špičkovú odbornú starostlivosť o pochopenie, príjemný zážitok a dobrý pocit z výsledku. Lekári v tíme Skin & Face však nie sú skvelými odborníkmi a milými ľuďmi, estetiku majú proste v oku a dokážu pozdvihnúť klientovu prirodzenú krásu bez toho, aby bol nejaký zásah do tela voľným okom viditeľný. Vo svojom odbore sa navyše neustále vzdelávajú, či už na Slovensku alebo v zahraničí, aby prinášali vynikajúcu starostlivosť na svetovej úrovni a klientom mohli poskytnúť tie najšetrnejšie no zároveň najefektívnejšie postupy.

V rámci služieb dermatovenerologickej ambulancie ponúka Skin & Face Dermaesthetic komplexné kožné vyšetrenie pre pacientov každého veku, tiež detailné dermatoskopické vyšetrenie a následné odstránenie kožných výrastkov, napríklad elektrokoaguláciou. Pri liečení kožných ochorení ako je akné, rosacea alebo aj na odstránenie kožných používajú terapiu tekutým dusíkom. Ten má na pleť výrazný regeneračný účinok, čo sa prejaví aj miernym liftingovým efektom.

V portfóliu estetických zákrokov Skin & Face klienti nájdu len účinné a overené postupy. Medzi nimi určite nesmie chýbať aplikácia kyseliny hyalurónovej, ktorá je vhodná na zväčšenie a zvýraznenie pier, vyplnenie nasolabiálnych vrások, vyplnenie kruhov pod očami ći strateného objemu v tvári, ale aj na korekciu brady či kontúrovanie sánky. Botulotoxín je spoľahlivým spôsobom, ako sa zbaviť mimických vrások či nadmerného potenia, ale zároveň môžete vďaka nemu správnou aplikáciou docieliť zúženie spodnej časti tváre. V Skin & Face vykonávajú tiež mezoterapiu, ktorá pomôže vyživiť, spevniť a rozžiariť pleť, spevniť pokožku v okolí očí ale pomôže aj pri vypadávaní vlasov. V prípade, že klient nie je spokojný s tukom v oblasti podbradku, pomôže aplikácia Belkyry, ktorá tuk v tejto oblasti odstráni.

MUDr. Barbora Vargová vyštudovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského a estetickej medicíne a dermatovenerológii sa venovala na viacerých klinikách. V týchto odboroch sa naozaj našla, preto svoje znalosti neustále rozširuje a vyhľadáva inovatívne riešenia. V Skin & Face ju dopĺňa aj odborná garantka MUDr. Martina Hertelová, ktorá má za sebou úspešnú atestáciu v odbore dermatovenerológia.

Skin & Face Dermaesthetic klienti môžu navštíviť v Stupave na Námestí Slovenského povstania.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.