Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
 • 17 odpovedí
 • 3 Páči sa mi to

VitaDent zubná klinika

 • 100% do 1 dňa
 • zodpovedaných
  dopytov
  priemerne
  odpovedá

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s VitaDent zubná klinika? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - VitaDent zubná klinika

Motto:

Zákroky bezbolestne a s úsmevom 

Uvítanie

Súkromná zubná klinika VitaDent patrí k progresívnym pracoviskám disponujúcim tímom výborných odborníkov, pre ktorých je úsmev a ľudský prístup samozrejmosťou. Zakladateľom kliniky je MUDr. Marcel Podhorec, cieľavedomý stomatológ, ktorý na klinike pracuje spolu s manželkou MUDr. Martinou Podhorcovou. Kolektív stomatológov dopĺňa ešte MDDr. Daniel Kopunec a MDDr. Romana Hajšová, ktorí svojim optimizmom a dobrou náladou spríjemňujú pobyt na klinike nielen pacientovi, ale aj ostatným kolegom a asistujúcim zdravotným sestrám. V priestoroch VitaDent sa vrátane zubných ambulancií nachádza aj ambulancia dentálnej hygieny s Bc. Danou STRAUSS Vlčkovou.

V dnešnej uponáhľanej dobe chcú ľudia čo najviac stihnúť nielen v práci, ale aj doma, v rodine. Vzácnosť času si uvedomujú aj odborníci z VitaDent klinik, vzhľadom na to poskytujú minimálne čakacie doby a maximálnu flexibilitu pri dohadovaní si termínu objednania. Veľkým benefitom sú aj rodinné služby, vo forme prehliadok tak pre rodičov, ako aj deti, ktoré môžu absolvovať všetci naraz, v jeden deň.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Komplexnosť stomatologických služieb je presne to, čo kliniku VitaDent dokonale vystihuje. Pri najmenších pacientoch, ktorí prichádzajú k zubárovi často so strachom je prvoradým cieľom stomatológov získať si ich dôveru. Prvé vyšetrenie spočíva v bezbolestnej preventívnej prehliadke, ktorá postupom času rozšíri aj o služby dentálnej hygieny či pečatenie zubov. Dospelí pacienti taktiež musia absolvovať najskôr preventívnu prehliadku, podľa ktorej lekár zhodnotí stav chrupu a plán zákrokov. Tie môžu byť rôzne od aplikácie zubných celokeramických implantátov, až po nasadenie celokeramickej korunky, mostíku či fazety. K službám VitaDent však patrí aj oblasť endodencie, dentálnej hygieny a chirurgie.

Naša klinika

VitaDent zubná klinika disponuje priestrannou komfortne vybavenou čakárňoumodernými ambulanciami s kvalitným prístrojovým vybavením. O pohodlie pacienta sa starajú nielen samotní lekári, ale aj kvalifikované zdravotné sestry. V prípade, že vás zaujala VitaDent klinika a jej služby navštíviť ju môžete v Trenčíne, na ul. Olbrachtova 21.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od*
Bielenie zubov Od 199 €
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia)
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom Od 295 €
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu Od 195 €
Zubné implantáty Jednoduchá implantácia v... Od 995 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

U nás je možnosť zaplatiť platobnou kartou.

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Ivana Olbrachta 7567
Do navigácii prosím zadávajte adresu: Olbrachtova 21
911 01 Trenčín
Slovenská republika

Ordinačné hodiny
Pondelok
07:30 - 16:00 
Utorok
07:30 - 16:00 
Streda
07:30 - 16:00 
Štvrtok
07:30 - 16:00 
Piatok
07:30 - 16:30