MUDr. Mária Petrášová

MUDr. Mária Petrášová

(3 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Za plavárňou 3937/1, Žilina, Žilinský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
MUDr. Mária Petrášová
MUDr. Mária Petrášová
(3 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 1181 návštev profilu

Vysokoškolské štúdium úspešne absolvovala na UPJŠ v Košiciach so špecializáciou na všeobecné lekárstvo. MUDr. Mária Petrášová je známa najmä svojim ľudským prístupom a vysokou odbornosťou, ktorú potvrdzuje nostrifikácia jej lekárskeho diplomu Kanadskou lekárskou asociáciou.

Medzi životné úspechy Dr. Petrášovej patrí nielen získanie 1 a 2 atestácie z dermatovenerológie, ale od roku 2002 do 2004 aj funkcia primárky na kožnom oddelení Nemocnice s poliklinikou v Žiline.

V súčasnosti si svoje 16-ročné skúsenosti z oblasti dermatovenerológie neustále prehlbuje účasťou na medzinárodných kongresoch a odborných seminároch.

MUDr. Mária Petrášová je odbornou expertkou na klinike SKINPOINT a majiteľkou centra zdravia a krásy DermaPoint. Špecializuje sa na zákroky korektívnej dermatovenerológie a liečbu prostredníctvom kyseliny hyalurónovej.

Pri svojej práci kladie dôraz na využitie pokrokových liečebných metód s čo najkratšou dobou rekonvalescencie. Presne tieto atribúty spĺňa moderný laser ResurFX patriaci medzi najúčinnejšie prístroje na omladenie pleti, odstránenie vrások, pigmentácie a liečbu akné. Na rozdiel od klasického frakčného CO2 lasera má až dvojnásobne silnejší účinok. Navyše je ideálnou možnosťou pre ľudí s viacerými problémami pokožky, ktoré lieči jedným vyšetrením. Celé ošetrenie laserom trvá 30- 90 minút, v závislosti od rozsahu problémov, pričom výsledky sú viditeľné už po prvom vyšetrení. Vrátane vyššie spomínaných benefitov pacientky ocenia aj krátku dobu rekonvalescencie v trvaní max. 2-3 dní.

Liečba ResurFX laserom rozhodne nepatrí medzi jediné tromfy centra DermaPoint. MUDr. Mária Petrášová je na Slovensku jediný oprávnený školiteľ na výplňové materiály. Pri jednotlivých zákrokoch používa nielen kyselinu hyalurónovú, ale i novinku v podobe Radiesse výplňového materiálu, ktorého účinok trvá až 3 roky.

MUDr. Máriu Petrášovú môžete navštíviť v súkromnej Klinike laserovej a estetickej medicíny DermaPoint na ul. Za plavárňou 3937/1 v Žiline.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Recenzie (3)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Laserové odstránenie tetovania a pigmentácií na DermaPoint Žilina

Velmi milá pani,profesionalny prístup a zaručený oddych

Požiadajte MUDr. Mária Petrášová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (2)

Kliniky

DermaPoint

DermaPoint

Požiadajte MUDr. Mária Petrášová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!