Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

21. 3. 2017 · Aktualizácia: 27. 3. 2017

Zväčšenie prsníkov, Avelane Clinic

Stojí to za to
Približná cena: 3.250 €

O lekárovi

Hodnotenie:
Zväčšenie prsníkov, Avelane Clinic
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Odporúčam aj ženám, ktoré sa nevedia rozhodnúť, konzultáciu s primárom Avelane Clinic MUDr. Danielom Mládkom. Osobne som už nevedela, či ju nezrušiť, keďže som sa sama začínala prikláňať k viac nie ako k áno. A papiere, ktoré som dostala do ruky tesne pred ňou, som neprečítala ani do polovice – „no way“. Dnes som po operácii a maximálne spokojná. Nestačí, čo si niekde prečítate, nie je nad osobný kontakt. Na odbornosť (a šikovnosť) je spoľah, nechajte si poradiť. Zariadenie je krásne nové čisté s vlastnou recepciou, samostatná izba s televíziou, starostlivosť kráľovská. Pozdravujem pána primára spolu s personálom. Ďakujem a teším sa na kontrolu. S pozdravom, Gabriela

6

Komentárov (6)

Ahoj Gabika. Plne s tebou súhlasím a môžem len odporučiť Avelane Clinica a menovite pána primára. Augmentáciu som podstúpila v máji minulého roka a som maximálne spokojná. Všetko prebiehalo skvele počnúc od konzultácie, cez hospitalizáciu a aj zotavovanie a kontroly. MUDr. Daniel Mládek je skvelý odborník a má úžasný prístup. Tiež som mala veľké obavy a váhala som, ale po konzultácii sa obavy vytratili. Nemohla som si vybrať lepšie.
Veľké ďakujem môžem odovzdať nielen pánovi primárovi, ale celému personálu. Boli úžasní.

Jana.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.