Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od užívateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Zväčšenie prsníkov, Avelane Clinic

Už som po zákroku Stojí to za to
Gabriela
Vytvorené: 21. 3. 2017 · Aktualizácia: 23. 3. 2017

O lekárovi

Hodnotenie:

Zväčšenie prsníkov, Avelane Clinic

Príbeh

Odporúčam aj ženám, ktoré sa nevedia rozhodnúť, konzultáciu s primárom Avelane Clinic MUDr. Danielom Mládkom. Osobne som už nevedela, či ju nezrušiť, keďže som sa sama začínala prikláňať k viac nie ako k áno. A papiere, ktoré som dostala do ruky tesne pred ňou, som neprečítala ani do polovice – „no way“. Dnes som po operácii a maximálne spokojná. Nestačí, čo si niekde prečítate, nie je nad osobný kontakt. Na odbornosť (a šikovnosť) je spoľah, nechajte si poradiť. Zariadenie je krásne nové čisté s vlastnou recepciou, samostatná izba s televíziou, starostlivosť kráľovská. Pozdravujem pána primára spolu s personálom. Ďakujem a teším sa na kontrolu. S pozdravom, Gabriela

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

duracelka373825
duracelka373825

·

· 23. 3. 2017

Ahoj Gabika. Plne s tebou súhlasím a môžem len odporučiť Avelane Clinica a menovite pána primára. Augmentáciu som podstúpila v máji minulého roka a som maximálne spokojná. Všetko prebiehalo skvele počnúc od konzultácie, cez hospitalizáciu a aj zotavovanie a kontroly. MUDr. Daniel Mládek je skvelý odborník a má úžasný prístup. Tiež som mala veľké obavy a váhala som, ale po konzultácii sa obavy vytratili. Nemohla som si vybrať lepšie.
Veľké ďakujem môžem odovzdať nielen pánovi primárovi, ale celému personálu. Boli úžasní.

Jana.

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Aktualizujte svoj príbeh
Aktualizujte svoj príbeh
Páčil sa Vám tento príbeh?
Podeľte sa o svoj príbeh s estetickou chirurgiou
Začať hneď
Zobraziť všetko

Viac skutočných príbehov

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.