MUDr. Bibiana Hroboňová

MUDr. Bibiana Hroboňová

(4 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
M.R.Štefánika 19, Martin, Žilinský kraj
MUDr. Bibiana Hroboňová
MUDr. Bibiana Hroboňová
(4 Recenzie)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Bibiana Hroboňová je plastická chirurgička pôsobiaca v Prime Clinic v Martine. Všeobecné lekárstvo vyštudovala na Univerzite Komenského v Bratislave a už počas štúdia absolvovala odborné stáže v zahraničí - vo viacerých nemocniciach v USA.

Po úspešnom ukončení štúdia v roku 2004 pôsobila ako lekárka v Anglicku a tam začala aj svoju predatestačnú prípravu v odbore chirurgia. V roku 2012 sa vrátila na Slovensko, kde pokračovala v príprave na atestáciu z plastickej chirurgie, ktorú získala v roku 2017. V rámci stáže pôsobila na niekoľkých oddeleniach v anglickom Sheffielde - oddelenie popálenín, oddelenie plastickej a rekonštrukčnej chirurgie aj centrum pre chirurgiu ruky. Momentálne MUDr. Hroboňová okrem Prime Clinic pôsobí aj na oddelení plastickej chirurgie vo Fakultnej nemocnici v Martine.

Zároveň sa už od pôsobenia v Anglicku venuje vyučovaniu na lekárskych fakultách - prednášala v Oxforde a Cambridge, v súčasnosti vyučuje na Jesseniovej lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Martine. Vo svojom odbore sa však neustále vzdeláva účasťou na medzinárodných aj domácich konferenciách, seminároch, workshopoch a prednáškach.

MUDr. Bibiana Hroboňová na jej klinike Prime Clinic ponúka služby v oblasti plastickej chirurgie a estetickej medicíny. Klienti si u nej môžu nechať skontrolovať a odstrániť kožné útvary (chirurgicky aj laserom), taktiež zmierniť vzhľad jaziev, či už na tvári alebo na tele. Môžu tiež podstúpiť výkony chirurgie ruky (operácia karpálneho tunela, skákavého prsta či Dupuytrenovej kontraktúry), operáciu očných viečok alebo operáciu odstávajúcich uší.

Zo zákrokov estetickej medicíny MUDr. Hroboňová vykonáva aplikáciu botulotoxínu (na boj s vráskami aj nadmerným potením) a aplikáciu kyseliny hyalurónovej na vyplnenie vrások, pier, kruhov po očami, objemu tváre či na hydratáciu pleti. V ponuke služieb klienti tiež nájdu chemický peeling, niťový lifting, biorevitalizáciu pleti, a ak ich trápi usadený tuk či celulitída, pomôže im enzymatické rozpúšťanie tuku pomocou PB séra. MUDr. Hroboňová ponúka tiež zákroky laserovej medicíny ako laserový resurfacing, odstránenie rozšírených žiliek alebo liečba akné a tiež laserovú epiláciu celého tela.

MUDr. Bibianu Hroboňovú a jej kliniku Prime Clinic nájdete v Martine na ulici M. R. Štefánika 19.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (4)

5.0
4 Recenzie · 100% odporúča
Blefaroplastika

Korekcia očných viečok-zákrok bez bolesti, prístup pani doktorky perfektný ako aj sestričky,krásna práca vďaka jej šikovným rukám …Neľutujem a nemala by som strach ísť znava…..Odporúčam a kto váha nad zákrokom neváhajte,výsledok stojí zato ….Ďakujem

* skúsená erudovaná lekárka * profesionálny prístup odborne aj ľudsky * precízne vyšetrenie. * výborná lekárka ODPORÚČAM

Laserové odstránenie kožných výrastkov

Uzasna pani doktorka. Uzasny clovek

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.