Anti aging

Stojí to za to
91%
Stojí to za to
Na základe 11 príbehov
Priemerná cena
212 €
Priemerná cena
Podľa 71 odborníkov
  • Anestézia nie je potrebná
  • Nevyžaduje hospitalizáciu
  • 1-3 hodiny zákroku
  • Nevyžaduje kľudový režim
  • Okamžité výsledky
  • Dočasné výsledky

Čo je anti-aging?

Čo je anti-aging?

Ošetrenia anti-aging znižujú výskyt vrások a ochabnutú pokožku

Anti aging medicína zahrňuje celú radu odborov, ktoré sa navzájom prelínajú. Jedná sa o výskum v oblasti genetiky, chémie ďalej o klinické odbory ako je endokrinológia, interné alebo kožné lekárstvo, ale tiež o špecializované chirurgické odbory kam patrí plastická chirurgia aj transplantácia orgánov. Zabýva sa predovšetkým skúmaním procesov starnutia organizmu a jeho spomalením.

Ošetrenia anti-aging sú špeciálne navrhnuté tak, aby znižovali výskyt vrások, jemných vrások a ochabnutie pokožky. Tieto ošetrenia sa bežne vykonávajú na častiach tela, ktoré sú najviac náchylné na najskoršie príznaky starnutia, ako je tvár, krk a ruky. V závislosti od rozsahu stavu sa možnosti liečby pohybujú od voľne predajných výrobkov proti starnutiu, ako sú krémy až po injekčné výplne a vysoko invazívne chirurgické zákroky, ako je napríklad facelift.

Ako zistím či som vhodný kandidát pre anti-aging?

Ako zistím či som vhodný kandidát pre anti-aging?

V ošetreniach anti-aging si nájde každá veková skupina to svoje

Hoci čas nemôžeme akokoľvek zastaviť, môžeme pomôcť minimalizovať vplyv starnutia na našu pleť, najmä pokiaľ ide o výskyt jemných liniek a vrások pod očami. Ošetrenia proti starnutiu sa veľmi odporúčajú tým ľudom, ktorí majú sklon k tvorbe vrások a jemných vrások, ako aj tým, ktorí majú uvoľnenú a ochabnutú pokožku. Väčšina ľudí, ktorí využívajú anti-aging ošetrenia, má viac ako 25 rokov. Prakticky ale neexistuje vek, ktorý by bol príliš nízky alebo vysoký, ak vás trápia nedokonalosti vašej pleti. Aktívny prístup a včasné ošetrenie môžu zabrániť neskoršiemu prehlbovaniu vrások a z výsledkov týchto ošetrení, ktoré obnovujú mladosť a sviežosť pokožky, môže mať prospech každá veková skupina.

Ako si vybrať vhodného lekára?

Ako si vybrať vhodného lekára?

Vložte sa do správnych rúk

Ako pri každom estetickom zákroku je vždy vhodné kontaktovať lekára, ktorý sa špecializuje na estetiku či už je to plastický chirurg, estetický lekár alebo dermatológ, ktorý vám analyzuje každý jednotlivý prípad a odporučí to najlepšie riešenie pre vás. Pri výbere lekára pre kozmetické procedúry môžete požiadať o odporúčanie svojho praktického lekára, priateľov alebo príbuzných, ktorí už podobné ošetrenie podstúpili. Prečítajte si tiež recenzie pacientov na internete, ktoré vám môžu pomôcť v rozhodovaní pri výbere vhodného lekára.

Bibliografia

Bray, K. (2020). Non-surgical cosmetic treatments. Choice. Dostupné na: https://www.choice.com.au/heal... [Dátum: 18.12. 2020]

Bryant, K. (2021). Anti-aging treatments. The healthy. Dostupné na: https://www.thehealthy.com/bea... [Dátum: 18.12. 2020]

Envy Klinika. (2020). Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Antiaging. Dostupné na: https://www.envyclinic.sk/sk/o. [Dátum: 18.12. 2020]

"Obsah uvedený na tomto portáli je len informatívny, nemôže za žiadnych okolností nahradiť individuálnu konzultáciu s odborníkom na plastickú chirurgiu a estetickú medicínu alebo súvisiacimi odbormi. Ak uvažujete o podstúpení zákroku (alebo máte akékoľvek pochybnosti alebo otázky), obráťte sa na svojho lekára. Estheticon nepodporuje ani neschvaľuje žiadny obsah, ošetrenie, produkty, názory, zdravotníckych pracovníkov ani žiadny iný materiál či informácie obsiahnuté v tomto texte ani inde na tomto webe."
Zobraziť lekárov