Cieľom antiaging medicíny je maximálne zvýšiť a udržať kvalitu života aj v pokročilom veku. Usiluje o zachovanie životnej energie, pohybových a zmyslových schopností človeka a jeho duševnú vyrovnanosť.

Anti aging medicína zahrňuje celú radu oborov, ktoré sa navzájom prelínajú. Jedná sa o výzkum v oblasti genetiky, chémie ďalej o klinické obory ako je endokrinológia, interné alebo kožné lekárstvo, ale tiež o špecializované chirurgické obory kam patrí plastická chirurgia aj transplantácia orgánov. Zabýva sa predovšetlým skúmaním procesov stárnutia organizmu a jeho spomalením.

Aktualizované: 30.05.2013

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Anti aging - Novinky

Prírodné oleje pre krásnu pleť

Notino, s.r.o.

Stále viac žien dáva v starostlivosti o pleť prednosť prírodným olejom pred klasickými pleťovými krémami. Oproti bežnej...

Súvisiace skúsenosti

Anti aging - Cenníky

Ceny od 58 €
Eveclinic Bratislava
MediDerm & Slim
Michalovce
Ceny od 60 €
MediDerm & Slim
MUDr. Ctibor Caban
Bratislava
Ceny od 58 €
MUDr. Ctibor Caban
Ceny od 390 €
MUDr. Mahdi Nasab
Ceny od 450 €
zvyčajne do 800 €
MUDr. Adriana Tomeková

Anti aging

100% spokojnosť. Založené na 33 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.