Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

1 / 4
  • Zmazať obrázok

Kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnom rozsahu

12 komentárov

Zväčšenie prsníkov pred 1 mesiacom

Pacient: matulka502266

Trenčín

Realizoval/a: MUDr. Juraj Paliatka v: Bratislava
MUDr. Juraj Paliatka

Zákrok: stojí to za to

Informuje: matulka502266. 99% pacientov uviedlo, že to stálo za to.

Hodnotenie od: matulka502266 o: MUDr. Juraj Paliatka

5.0

Zväčšenie prsníkov

16. 5. 2017 · Aktualizácia: 9. 10. 2023

Zdravím :), podstúpila som zväčšenie poprsia pred mesiacom a poviem Vám, som maximálne spokojná! Výsledok je perfektný, presne podľa mojich predstáv. Prístup p. Paliatku je veľmi profesionálny, milý a ľudský. Sestrička milá a zlatá. Takže môžem iba odporučiť! :)

12

Komentárov (12)

Ahoj :) ako dlho si čakala na operáciu od konzultácie? Môžeš mi prosím povedať, akej veľkosti, tvaru a značky máš implantáty? Fotila si sa pred a po zákroku, a mohla by si vložiť fotky pred/po? ďakujem za hodnotenie
Odpovedať
Ahoj. Termín som si mohla určiť sama a keďže ma to nesúrilo, tak konzultáciu som mala 9.2. a zákrok som si dala na 5.4. :). Mám polyuretánové 400ml vysoký profil ale značku ti žiaľ neviem povedať. Fotky nemám, skúsim im napísať či mi pošlú a dodatočne ich sem pridám :)
Odpovedať
Ty brďo, zaujímalo by ma, aké sú tie polyuretanové implantáty a aj foto, díky :)
Odpovedať
Foto pred a po :)
Odpovedať
Maťulka, to sú anatomické či okrúhle implantáty? Polyuretánové implantáty poznám jedine Silimed, sú to tieto? Podľa výrobcu neklesajú a neotáčajú sa, tak určite daj vedieť aj po čase, ako držia tvar :) máš ich vložené z podrsníkovej ryhy?
Odpovedať
Ja som chcela najskor tiez polyuretanove ale moj doktor ma prehovoril a teraz mam anatomicke mentory krasne mi po roku zmakli takze som velmi spokojna :-) Ale to je hlavne ze aj ty si spokojna, posli foto :-)
Odpovedať
Ahoj a teba kto operoval prosim ta
Odpovedať
Ahoj su super .mne ide davat stredny profil 350ml snad budu tiez tak pekne
Odpovedať
Ahoj, chcem sa spytat ci mas v oboch prsnikoch rovnake ml? Lebo podla foto aspon vidim ze jeden je trosku poklesnutejsi a to je aj moj pripad.
Odpovedať
Ahoj. Áno, v obidvoch sú rovnaké. Na fotke to možno tak trochu vyzerá, no v skutočnosti sú úplne rovnaké, či už veľkosťou, tvarom... Už je tomu rok a teším sa z nich stále rovnako! Sú úžasné, krásne, dokonalé :). Ďakujem
Odpovedať
To su naozaj
Odpovedať
Krásne
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Podobné príbehy

Labioplastika (18 rokov)

Mám 18 rokov a som 8 týždňov po operácii, ktorú som absolvovala v lokálnej anestéze. Ked som začala tento problém riešiť tak som začala hladať to najlepšie. Oslovili ma recenzie na pani doktorku. Hned som napísala email a odpoved ma dostala....

Čítať ďalej
Liposukcia pomohla

Mala som odjakživa vačšie boky ( geneticky dané) mohla som cviciť kolko som chcela no brucho a boky ostavali stale bez zlepšenia. Liposukcia pomohla. Bola som dokladne informovana o zakroku aj o tom ako budu prebiehať dni po zakroku takže všetko...

Čítať ďalej
Top prsia

Maximálne odporúčam Kliniku Avelane. Už od prvej konzultácie, ktorá trvala 1,5 h som bola presvedčená o správnom výbere kliniky i MUDr. Mládka. Ako som sa pred tým dočítala, je to Pán sochár, ktorý Vám vymodeluje nádherné prsia. Celé obdobie...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.

Estetika