Biothecare Estétika

(5 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Vajnorská 100/A, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 5 hodín
Pracovná doba: 10:00:00-18:00:00
Biothecare Estétika
(5 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 168 návštev profilu

Centrum estetickej medicíny, Biothecare estétika, poskytuje svoje služby v Bratislave už od roku 2014, pod vedením lekára a majiteľa MUDr. Mohamed Moataz Alfares, ktoré sa za tento čas vypracovalo na jedno z popredných centier estetickej medicíny s najmodernejšími postupmi a technológiami. Vo svojich moderných priestoroch ponúka svojím klientom komplexné služby v starostlivosti a omladení tváre a tela.

Centrum estetickej medicíny sa špecializuje na poskytovanie zákrokov korektívnej dermatológie, laserovej dermatológie a Ulthera Therapy. Taktiež sa špecializuje na odstránenie ochlpenia celého tela, pernamentný make up a ošetrenia tváre akné, rôznorodé pigmentácie, cievky, jazvičky po akné a iné.

Korektívna dermatológiaMedzi zákrokmi korektívnej dermatológie, ktoré Biothecare poskytuje, svojím klientom sú najmä aplikácia botulotoxínu, zväčšenie pier, neinvazívna korekcia nosu, nefertiti lift, konturing tváre, odstránenie kruhov a vačkov pod očami, odstránenie fajčiarskych vrások, odstránenie podbradku, Ultherapy, vlasovú mezoterapiu, odstránenie potenia aplikáciou botulotoxínu, plazma lifting, Dracula terapiu, a iné …

Laserová dermatológiaPokiaľ Vás trápia jazvy, akné, pigmentové škvrny, cievky, drobné vrásky, nežiaduce ochlpenie, či potrebujete omladiť Vašu pleť fotorejuvenizáciou neváhajte prísť do Biothecare!!! V našom estetickom centre môžete podstúpiť zákroky na odstránenie celulitídy, vyformovanie tela a lymfodrenáž pre naštartovanie lymfatického systému, ktorý je kľúčový pre celkové zdravie organizmu.

Estetické centrum vedie uznávaný doktor Mohamad Moataz Alfares s 15 ročnou praxou na Slovensku ako aj vo svete. Jeho rukami mu prešlo tisícky spokojných klientov a vďaka odporúčaniam klientov sa stalo toto centrum veľmi navštevované. U nás klient dostane komplexný servis a starostlivosť na mieru presne akú potrebuje.

V estetickom centre klienti môžu absolvovať ošetrenie prístrojom Ultherapy. Je to jedinečná ultrazvuková terapia - revolučná metóda v omladzovaní - neinvazívna alternatíva chirurgického faceliftingu. Plastická chirurgia už nemusí byť jediným riešením ochabnutých kontúr tváre. Jedinečné ošetrenie, ktoré získalo veľkú popularitu v podobe tvorby nového kolagénu, ktorý viditeľne spomaľuje proces starnutia.

Ultherapia využíva prirodzenú regeneračnú schopnosť organizmu jemne a postupne obnoviť stav pokožky a podporného tkaniva do stavu niekoľkých rokov dozadu. Prirodzená mimika tváre ostáva zachovaná. Liftingový efekt pretrváva až niekoľko rokov. Ultherapia predstavuje novú americkú technológiu prichádzajúcu na európsky trh. Ulthera efektívne bojuje so známkami starnutia a to nechirurgickým ošetrením, ktorého základom je vysoko účinný ultrazvuk.

Ulthera je jediná FDA schválená neinvazívna liftingová metóda.

  • maximálna bezpečnosť - klinické štúdie
  • najvyhľadávanejšie neinvazívne ošetrenie

Vhodnými oblasťami na ošetrenie sú celá tvár, t. j. líca, okolie ušníc, krk, okolie očí a čelo, ruky a nohy. Pri ošetrovaní tváre a krku dosiahneme efekt:

  • browlift (zdvihnutie obočia) a tým aj zdvihnutie poklesnutých viečok
  • lifting a spevnenie ochabnutých líc
  • spevnenie krku, podbradku a vyrysovanie okraja sánky

Na kliniku sa dostanete všetkými možnými spojmi. Zaparkovať môžete v pohodlí podzemnej garáže kde je 3 hodiny vstup zdarma. Platba platobnou kartou je u nás samozrejmosťou.

Ordinačné hodiny:

  • 10:00:00-18:00:00

Zákroky

Plastická chirurgia

Dermatológia

Flebológia

Recenzie (5)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Pekné prostredie, milý personál.

Bratislava, Injekčné výplne - Dr. Moataz Alfares MD, veľký profesionál

Lifting pier - Dr. Moataz Alfares MD - skvelá práca, spokojnosť

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Biothecare Estétika o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (20)

Požiadajte Biothecare Estétika o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (1)

Lekári z pracoviska

Dr. Moataz Alfares M.D.

Dr. Moataz Alfares M.D.

Požiadajte Biothecare Estétika o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!