Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

6. 6. 2019 · Aktualizácia: 26. 4. 2022

Zväčšenie prsníkov, 320ml, pod sval

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
Zväčšenie prsníkov, 320ml, pod sval
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

25.mája som podstúpila augmentáciu u pána doktora Červeňa. Na klinike som sa cítila ako na zámku. Pán doktor a jeho tím sú úžasní ľudia. Starostlivosť bola nadpriemerná a setstričky boli veľmi milé. Pred operáciou som dosť stresovala ale po príchode na kliniku zo mňa stres opadol. Boli mi vložené anatomické implantáty značky NAGOR, 320ml pod sval a rez som mala cez podpazušie. Po operácii sa mi ťažšie dýchalo a pri zmene polohy ( pri postavení z lôžka) som cítila veľký tlak a pálenie. Na druhý deň ráno ma prepustili z kliniky. Prvé dni som mala strašné bolesti. Bolesť začala ustupovať po 5.dni ( u každého je to individuálne ). Dnes som mala prvú kontrolu a s prsiami som nadmieru spokojná. Určite to stojí za to. Ten pocit šťastia je neopísateľný. Pán doktor má zlaté ruky! Je to proste prfesionál v obore, vtipný človek plný charizmy. ĎAKUJEM krásne pánovi doktorovi, jeho kolegom, sestričkám a vrelo odporúčam kliniku AESTHETICA v Banskej Bystrici. Určite nebudete ľutovať :)))))

9

Komentárov (9)

Ahoj ,mohla by si mi prosim do dm poslat foto?a aku mas prosim vysku a vahu.. Dnes som bola u pana doktora Cervena na konzultacii a rozhodujeme sa mwdzi 360 a 320ml.360 sa mi zdali uz velke ..tak mam dilemu ?dakujem za odpoved
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.