Danube 66 Health and Beauty

(6 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Dunajská 4516/66, Bratislava, Bratislavský kraj
Danube 66 Health and Beauty
(6 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

Danube 66 Health and Beauty v centre Bratislavy spája dermatoestetiku a anti-aging s kaderníckymi službami. MUDr. Janka Smoterová založila Danube 66 Health and Beauty s myšlienkou poskytovať klientom profesionálnu komplexnú starostlivosť v oblasti krásy a zdravia s garanciou zachovania súkromia. MUDr. Smoterová, ako aj celý tím Danube 66 Health and Beauty, sa pravidelne zaujímajú o novinky zo sveta krásy a anti-agingu, klienti si teda môžu byť istí, že tu o nich bude prvotriedne postarané a budú odchádzať mladší, krajší a sebavedomejší.

MUDr. Janka Smoterová pracuje v chirurgickom odbore od r. 1993, dermatoestetike sa venuje 20 rokov. Prioritou jej práce je docieliť prirodzený a zdravý vzhľad po ošetrení a tým docieliť spokojnosť klientov a naozaj pozitívne reakcie okolia. Na prvom mieste je zdravie, ktoré v dermatoestetike odráža krásu a aj v neskoršom obdobi prinesie želaný efekt.

Danube 66 Health and Beauty ponúka hneď niekoľko veľmi účinných dermatoestetických a anti-agingových ošetrení, z ktorých si môžu klienti vybrať. MUDr. Smoterová poskytuje riešenie mimických vrások tváre a krku pomocou jednoduchej a rýchlej metódy odbornej a bezpečnej aplikácie botulotoxínu s dosiahnutím prirodzeného a mladistvého vzhľadu. Botulotoxín zároveň aplikuje aj ako účinný spôsob boja s nadmerným potením, možná je tiež prístrojová aplikácia so zvýšenou presnosťou. Na výplň vrások, ale aj výplň pier, hydratáciu, modeláciu a formovanie tváre alebo odstránenie tmavých kruhov pod očami je zas ideálna aplikácia injekčných výplní. V Danube 66Health and Beauty pracujú so špičkovými materiálmi, ako je Juvederm®, Restylane®, Radiesse®, Modelha, Belotero, Neauvia, ktorých použitie závisíod potrieb klienta a stavu ošetrovaných partií.

Klienti v ponuke nájdu aj niekoľko liftingových metód na omladenie starnúcej a ovisnutej pokožky, ako napríklad výrazne účinný nechirurgický lifting v oblasti tváre, krku, dekoltu a tela pomocou biokompatibilných nití s okamžitým a viditeľným liftingovým efektom. Tie pokožku okamžite napnú, no zároveň podporujú prirodzenú tvorbu kolagénu a elastínu, takže s ochabnutou pokožkou bojujú viacerými spôsobmi. Výsledkom je zdvihnutá hydratovaná pokožka s vylepšenou textúrou a farbou. MUDr. Smoterová poskytuje tiež nové trendové využitie Gouri – kolagénového stimulátora s jednoduchou injekčnou aplikáciou na lifting celej tváre s efektom tekutých nití, ktorý je vhodný pri strate objemu a ochabnutosti kontúr tváre. Opuchy a tmavé kruhy v oblasti očného okolia je možné riešiť preparátom Lumi eyes – prevratné riešenie s efektom tekutých nití. Výhodou je, že je možné ho aplikovať aj do oblastí najjemnejších vrások.

Pre zrelú pleť s nejednotnou štruktúrou je vhodný aj prístroj PLAXPOT, ktorý má mnoho využití - vyhladzuje vrásky, lieči jazvy, strie, kožné výrastky aj akné, je účinný na neinvazívnu blefaroplastiku -ošetrenie poklesu viečok a lifting tváre, krku alebo kože paží a stehien. Ďalšou metódou v boji so zmenou kvality pokožky je inovatívne anti-aging ošetrenie- mezoterapia zamerané na hĺbkovú regeneráciu pleti pomocou prístroja Vital injektor II – pokožku krásne vypne a dodá jej stratený jas, vitalitu a pružnosť.

Klienti môžu do Danube 66Health and Beauty prísť aj v prípade, že ich trápi lokalizovaný tuk. Ponúka totiž injekčnú lipolýzu, pri ktorej sa do oblasti aplikuje látka, ktorá tuky rozpustí a následne sa prirodzeným metabolizmom vyplaví z tela. Doplnková maderoterapia je ďalšie skvelé ošetrenia založené na masáži špeciálnymi pomôckami, vďaka ktorému je možné dosiahnuť odstránenie usadených tukových buniek a zmiernenie celulitídy.

Klienti sa môžu tešiť na individuálny prístup so zachovaním súkromia a šetrné ošetrenie, ktoré vracia zdravie, vitalitu, jas a krásu. Ich spokojnosť je vždy na prvom mieste.

Danube 66 Health and Beauty však toho klientom ponúka omnoho viac. Môžu sa o tom presvedčiť sami návštevou ich krásnych priestorov v Bratislave na Dunajskej 66.

" Everyone will notice, but no one will know "

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Poskytujem služby v jazykoch:

  • English
  • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Dermatológia

Estetická medicína

Kozmetické ošetrenia

Odstránenie znamienok

ODSTRÁNENIE KOŽNÝCH VÝRASTKOV, ZNAMIENOK, MILIÍ, HEMANGIÓMOV šetrne s minimalizáciou následných jaziev pomocou plazmapera Plaxpot , ktoré nielen odstráni neželaný kožný útvar, ale súčasne aj aktivuje vlastnú plazmu k hojeniu ošetrenej lokality a tým zabezpečí minimalizáciu tvorby jazvy. Počas ošetrenia nedochádza k tepelnému poškodeniu hlbších vrstiev kože, čo je jednou z príčin tvorby jazvy. Zahojenie je zabezpečené v priebehu 7 - 8 dní, výkon je možné vykonať aj po aplikácii lokálneho anestetika
Od: 15 €

Botulotoxín

VYHLADENIE VRÁSOK pomocou primeranej dávky botoxu, ktorý dokáže navodiť relaxáciou svalstva a napnutie pleti. Vhodné pre vrásku hnevu - glabelu, "čiarové kódy" čela, vejáriky v okolí očí, vrásky v oblasti krku. Výsledok po našom ošetrení nevyvoláva dojem strnulej tváre, pôsobí prirodzene pretože sa odstráni len nadmerná, extrémna mimika, ktorá spôsobuje vytvorenie popisovaných vrások. Efekt nastupuje po 2 - 10 dňoch od aplikácie a patrí medzi "lunch metódu " ošetrenia.
Od: 70 €

Zväčšenie pier

Aj tie najkrajšie pery časom strácajú svoju elasticitu, plnosť a pritom stačí málo, aby sa Vaša krása mohla zvýrazniť. Ošetrenie s výsledným efektom od HYDRATÁCIE, KONTUROVANIA PIER, odstránenia VEJÁRIKOV v okoli pier, úpravy ASYMETRIE až po ZVÄČŠENIE je na základe konzultácie a zhodnotenia proporcií v oblasti tváre. Používame rôzne aplikačné techniky, ktoré zohľadňujú Vaše potreby a odborné posúdenie. Konzultácie s klientom nám umožnia docieliť výsledný efekt, ktorý očakávate.
Od: 130 € do 240 €

Kyselina hyalurónová

Šetrný spôsob ošetrenia s prinavrátením STRATENÉHO OBJEMU, KONTÚR , HYDRATÁCIE, PRUŽNOSTI a ELASTICITY PLETI a PIER aplikáciou kyseliny hyaluronovej, špičkových materiálov použitých v závislosti od potrieb pacienta a stavu ošetrovanej pleti. Aplikácia je následne po nanesení anestetickeho krému, vhodné v deň ošetrenia nekonzumovať kávu, ginko, zázvor, na užívanie liekov s efektom riedenia krvi je nutné vopred upozorniť. Šetrný a efektívny návrat ku kráse, zdraviu a sviežosti pleti.
Od: 130 €

Niťový lifting

Využitie biokompatibilného materiálu LIFTOVACÍCH NITÍ, ktoré svojim tvarom - laserom vytvorených zárezov po celom obvode sú schopné okamžite liftovať / nadvihnúť kritickú oblasť a tento efekt aj zachovať. Vhodná alternatíva, ak sa chcete vyhnúť chirurgickému zákroku a trápi vás strata napätia tkaniva tváre a tela a tým sprevádzaný aj pokles tkaniva. Výkon po nanesení anestetika vo vyššej koncentrácii trvá 20 - 30 min., nie je nutné následne používať tvárové bandáže. PRUŽNOSŤ A OBNOVA KONTÚR.
Od: 220 €

Injekčná lipolýza

Účinné ošetrenie lokalít s nadmerným nahromadením tuku , ktoré odolávajú cvičeniam a diéte ( oblasť brady, bruška, paží, bokov, kolien...). Výkon je po nanesení lokálneho anestetika injekčnou aplikáciou Phosphatidylcholin(PPC) - prírodnej substancie produkovanej aj naším telom. Po ošetrení dochádza k dočasnému opuchu a začervenaniu v danej oblasti , po 2-3 dňoch ustupuje, následne je potrebné túto lokalitu masírovať. Výsledný efekt zvyčajne po 2-3 ošetreniach v 6-8 týždňových intervaloch
Od: 140 €

Anti aging

ANTI- AGING PROGRAM - príprava na mieru: postup v omladení a ozdravení, stanovenie druhu možných ošetrení v časových intervaloch, informácia o možnostiach a variantoch ošetrenia, na konci ktorých je želaný efekt ozdravenia a rozjasnenie pokožky, vrátenie strateného objemu a kontúr tváre, zlepšenie celkového vzhľadu a spokojnosti. Konzultácia do 1/2 hod. 10.-eur, sumu je možné odrátať z ceny za následné ošetrenie, možnosť vyhotovenie písomného plánu ošetrení v cene 30.-eur
Od: 30 €

Nadmerné potenie

Odstránenie nadmerného potenia v kritických lokalitách podpazušia, dlaní a šľapají po použití lokálneho anestetika a aplikáciou primeraného množstva botoxu. Vyhnete sa tým dennému používaniu chemických prípravkov s neistým až nebezpečným vedľajším účinkom. Veľmi jemná aplikácia je možná aj pomocou prístrojovej techniky, ktorá zabezpečuje presnejšie a pravidelnejšie dávkovanie, cena ošetrenia ostáva nezmenená. Nástup efektu od 2 dní do 2 týždňov.
Od: 260 €

Odstránenie strií

Odstránenie strií je možné technikou využitia plazmapera, prípadne aj následnou aplikáciou špeciálneho séra mikroihličkovou metódou dermapera Vital injector II. Výsledok po ošetrení nie je okamžitý, je potrebný čas na regeneráciu ošetrenej lokality.
Od: 45 €

Mezoterapia

REVITALIZAČNÁ A OMLADZUJÚCA metóda pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť a spevňujú pokožku, zabraňujú ďalšej tvorbe pigmentácií. Aplikácia pomocou Vital injektora II – multiihličková mezoterapia, ktorý umožňuje pracovať na desatinu milimetra a mikrolitra presne a tým umožní celoplošnú a presnú aplikáciu. Pomocou tejto techniky je možné aplikovať aj depigmentačné séra.
Od: 140 €

Neinvazívny lifting

Naozaj rýchle a účinné prinavrátenie pružnosti a elasticity pleti a tým aj následne vytvorenie jemného liftovacieho efektu pomocou TEKUTÝCH NITÍ - preparátu GOURI - patent spoločnosti DEXLEVO, umožňujúci regeneráciu prirodzeného kožného kolagénu a omladenie kože bez mikročastíc. Aplikácia veľmi šetrne extrémne jemnou ihlou v niekoľkých presne stanovených bodoch v oblasti tváre. Možné opakované ošetrenie v 4 - 6 týždňových intervaloch.
Od: 225 €

Odstránenie celulitídy

Možnosť lipolýzy/odstránenie tuku kritických lokalít tela a možnosť aplikácie séra, ktoré odstráni a následne zabráni neželanému efektu celulitídy. Možné kombinovať s inými technikami ošetrenia.
Od: 110 €

Estetická medicína

NECHIRURGICKÁ BLEFAROPLASTIKA - SPEVNENIE OČNÉHO VIEČKA. Metóda ošetrenia pomocou PLAZMAPERA Plaxpot II - prístroj pomocou kumulovanej energie tepla spevní a dvihne pokožku očného viečka so súčasnou stimuláciou plazmy v ošetrovanej oblasti, ktorá zabezpečí zrýchlené hojenie do 8 - 10 dní. Výhoda prístroja je, že termálne nepoškodzuje hlbšie vrstvy dermy. Ošetrenie vhodné pri nižších stupňoch poklesu očného viečka.

Recenzie (6)

5.0
6 Recenzií · 100% odporúča
Anti aging

Zdravím, ďakujem pani doktorke Smoterovej, za uvádzanie najnovších produktov v oblasti anti-aging , okamžite ako sa na trh dostanú kvalitatívne vyššie rady, môžete si byť isté, že ak chcete najvyššiu kvalitu a profesionálne aplikovanie v Danube 66...Čítať ďalej

Danube 66 Health and Beauty · 25. 6. 2023

Ďakujem krásne ,užívajte 🧚‍♀️

Injekčná lipolýza

Dobry den,absolvoval som injekcnu lipolyzu u pani Mudr.Smoterovej,odborny pristup a realizacia na profi urovni,vsetko dopodrobna vysvetlene,maximalna spokojnost. Touto cestou dakujem. Vesely Eduard

Veľmi profesionálny prístup, príjemná pani doktorka môžem len a len odporučiť

MUDr. Janku Smoterovú poznám už dlhšiu dobu a pre mňa je tá najšikovnejšia doktorka akú poznám. Je veľa žien v mojom okolí, ktoré by chceli podstúpiť nejakú estetickú procedúru, ale sa obávajú umelého vzhľadu. Z vlastnej skúsenosti viem, že bez o...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (12)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky (11)

zväčšenie pery - Russian lips
Odpoveď odborníka · 23. 1. 2024

Zdravím ,pre zväčšenie pery touto metódou je ideálna pera , ktorá je bez predchádzajúcej aplikácie , ale aj po úprave , ktorú ste absolvovali je to možné .Dôležité je samozrejme vstupné vyšetrenie a zhodnotenie tvaru a predchádzajúceho spôsobu...

Čítať ďalej
Vypln pier kyselinou HA
Odpoveď odborníka · 30. 5. 2023

Zdravím , po aplikácii kyseliny hyaluronovej do oblasti pier dochádza v priebehu 24 hod k miernemu opuchu z dôvodu výraznejšej úvodnej hydratácie a to je aj obdobie , kedy nie je žiadúce aby sa tkanivo viac prekrvovalo Po 24 hodinách je možná...

Čítať ďalej
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.