Prekrásne céčka po augmentácii s 375 cc u Dr. Kováča: super klinika aj skúsenosť

Prekrásne céčka po augmentácii s 375 cc u Dr. Kováča: super klinika aj skúsenosť

abc

mala som v mojich 51 rokoch už velmi malé a biedne prsia....a kedže som chcela začat žit nový život,chcela som aj krásne vyzerat.Rozhodla som sa pre nové prsia a vybrala som si Avelaneclinic v Nitre,kvoli skvelým recenziám.A pre pána dr.Kováča,,,,pretože mal tiež skvelé recenzie.Musím povedat,že po operácii to asi 10 dní vobec nebolo jednoduché,a bolelo to.Ale čo by žena nevydržala,ked vie...že bude krásna....Ale potom už to bolo stále lepšie a lepšie....!Mám 7 týždnov po operácii,bolesti žiadne....a viete čo?? moje prsia sú prekrááááásne céčka.....a ked píšem prekrásne , tak fakt myslím prekrásne.!A to sa vraj ešte usadí a bude to ešte krajšie....!tak to už budem fakt hviezda....!som tak velmi štastná,že som sa rozhodla na ten zákrok íst,škoda že som to neurobila skor.To sebavedomie je úžasnéé.A pán dr,Kováč je perfektný lekár,skvelý odborník a neskutočne príjemný človek....vlastne celá klinika je super....! baby,choďte do toho....Ak potrebujete zvýšit sebavedomie...tak viete kam íst! Avelane clinic a dr.Kováč.....!

Zobraziť príspevky6 Skryť príspevky6
Lucia
Lucia

Dobrý deň,
gratulujem ku krásnému poprsiu! Toto je určite super cesta začať žiť nový život.
Pre aké imolantáty ste sa rozhodla a ako dlho ste zostávala po augmentácii na klinike?
Prajem Vám krásny deň
Lucka

Zobraziť odpoveď 5
abc

Ahoj Lucka.Takže inplantát-Mentor HP 375 cc,okrúhle.V utorok ma operovali,cca o 16.00 ...a domov som šla hned na druhý den okolo 10.00...A možem povedat,že ich mám prekrásne....!Vrelo odporúčam....som štastná,že sú také krásne...A to sa vraj ešte usadia a budú ešte krajšie....! Už teraz sú dokonalé.Som na ne pyšná.A aj na seba....že som sa k tomu odhodlala a dotiahla to dokonca...Už som si kúpila 5 krásnych podprseniek...Aj korzetové.

Odpoveď na abc
Lucia
Lucia

Dobrý deň,
ďakujem za odpoveď :)
Myslím, že na seba môžete byť pyšná! Je to veľký krok.
Nové podprsenky ste mala už možnosť aj nosiť, alebo ešte nosíte špeciálnu podprsenku?
Držím palce, aby sa všetko rýchlo zahojilo a vy ste so mohla užívať nového života! :)

Odpoveď na Lucia
abc

dakujem...Špeciálnu podprsenku nosím na noc...ešte asi 2 mesiace.Ale to nieje problém.Prikúpila som si druhú,ktorá je ovela príjemnejšia ako tá,ktorá sa nosí cca prvé dva mesiace.Cez deň sa može nosiť normálna podprsenka,ale zatial nie pushapka.Taká vraj až tiež asi za dva mesiace.Pretože prsia sa stále ešte tvarujú.Ale to nieje problém,pretože prsia sú krásne a pushap ani nebude treba.A v decembri eště treba na kontrolu.

Odpoveď na abc
Lucia
Lucia

Tak to sa dá všetko vydržať. :)
Na čo push-up, keď máte krásne "nové" prsia.
Držím Vám palce teda na ďalšiu kontrolu.

Odpoveď na Lucia
abc

dakujem pekne....

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Zuzana 06.12.2018
Stojí to za to

Avelane clinic môžem len odporučiť. Hneď na prvej konzulatcii som vedela že som sa rozhodla správne čo sa týka výberu kliniky ako aj výberu lekára . Pán dr. Kováč je špičkový lekár na profesionálnej úrovni , s nesmierne ... Viac 

3 Páči sa mi to   8 Komentárov  
Odborníci vo vašom okolí