Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

4. 2. 2020

Vymena implantatov z dovodu ruptury povodneho implatnatu

Stojí to za to
Približná cena: 3.760 €

O lekárovi

Bratislava
Hodnotenie:
Vymena implantatov z dovodu ruptury povodneho implatnatu
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Dakujem za krasne odvedenu pracu Mudr. Jurajovi Paliatkovi. Je to skvely odbornik a lekar s ludskym a velmi profesionalnym pristupom. Vo vsetkom som mu plne doverovala a nechala si poradit vo vybere velkosti aj znacky implantatu, nakolko som vedela, ze som v dobrych rukach. U mna sa jednalo o vymenu implantatov z dovodu ruptury povodneho implatnatu po cca 15 rokov a nasledne augmentaciu prsnikov. Vsetko mi bolo podrobne vysvetlene a nasledne dohodnuty termin operacie. S prsiami som velmi spokojna aj so starostlivostou, ktora mi bola poskytnuta na klinike. Skvely operacny tim, prostredie aj pooperacna starostlivost (sestricky sa o mna starali po zakroku ako o babatko). Mudr. Juraja Paliatku som uz odporucila aj dalsim mojim znamym. Este raz pekne dakujem.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Som moc vďačná!
Chcem sa poďakovať aj Pánovi doktorovi Kováčovi z Avelane klinik, za láskavosť, ochotu a trpezlivosť, sktorou mi pomohol prekonať nepríjemné chvílky a obavy počas pooperačnej doby!Som moc vďačná a ďakujem pekne! Prajem všetko dobré!Diana

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.