Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

13. 5. 2018 · Aktualizácia: 11. 12. 2019

Odstránenie keloidnej jazvy

Stojí to za to
Približná cena: 500€

O lekárovi

Hodnotenie:
Odstránenie keloidnej jazvy
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Na hrudi som mal škaredú keloidnú jazvu s ktorou mi nikto nevedel poradiť ani pomôcť. Spolu s pánom doktorom Vrabcom sme počas cca 12 mesiacov odstránili 99 percent uvedenej jazvy laserom a podávanými injekciami. Kedysi veľká jazva vystupujúca a viditeľná aj spod oblečenia je dnes už minulosťou. Vidieť ju teraz iba vďaka inémú odtieňu na pokožke. Ale každým zákrokom sa to zlepšuje. Ďakujem pánovi doktorovi za trpezlivosť, ochotu a super prístup :) Doporučujem sa s dôverou obrátiť v prípade akéhokoľvek problému.

12

Komentárov (12)

Ahoj Big Blu..ja mám takú istu kelodnu jazvu na hrudniku,asi 8 rokov,už som dostal 3x dipropfos injekciu a dnes sme vyškušali odstranenie s laserom,zatial.tam mám jeden velky pluzgier,je momentálne bolestive .ako to prebiehalo u teba?a ako dlho? Teraz som videl tvoj komentár a si myslim ze je šanca na odstranenie!Dakujem ti za odpoved!
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Jazva na čele po uraze

Dobrý deň, mám jazvu na čele rozmer cca 2,5 CM a chcela by som si ju dať laserovo odstrániť. Jazva je stará 3 týždne. Chcela by som sa opýtať či to je už vhodný čas , ak nie od akého času po zranení je tento zákrok vhodný. Dá sa u vás o objednať...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.