Odstránenie keloidnej jazvy

BigBlue

Na hrudi som mal škaredú keloidnú jazvu s ktorou mi nikto nevedel poradiť ani pomôcť. Spolu s pánom doktorom Vrabcom sme počas cca 12 mesiacov odstránili 99 percent uvedenej jazvy laserom a podávanými injekciami. Kedysi veľká jazva vystupujúca a viditeľná aj spod oblečenia je dnes už minulosťou. Vidieť ju teraz iba vďaka inémú odtieňu na pokožke. Ale každým zákrokom sa to zlepšuje. Ďakujem pánovi doktorovi za trpezlivosť, ochotu a super prístup :) Doporučujem sa s dôverou obrátiť v prípade akéhokoľvek problému.

Zobraziť príspevky11 Skryť príspevky11
Katka
Katka

Ahoj BigBlue, to znie úplne skvele, že sa jazva takmer stratila. Viem, že mnoho ľudí bojuje s viditeľnými jazvami a verím, že práve i vďaka Tvojmu hodnoteniu dostanú novú nádej, že sa s tým predsa len dá niečo urobiť. Mohol by si prosím vložiť i nejaké fotografie pred a po zákroku?

Zobraziť odpoveď
BigBlue

fotky som pridal...

Ústav lekárskej kozmetiky a.s.

Vážený klient,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie práce pána primára Vrabca. Veľmi potešilo.
ULK

Zobraziť odpoveď
BigBlue

Pridal som aj fotky mojej jazvy pred a po zákrokoch. Lebo fotky hovoria za všetko. Fotky sú dole v diskusii. Pánovi doktorovi ďakujem za vyriešenie a riešenie môjho problému.

Didi

Tak to je úžasné,som rada,že je taká možnosť aby sa jazva stala takmer neviditeľná.Ďakujem za hodnotenie.

Zobraziť odpoveď 3
Katka
Katka

Dobrý deň Didi, taktiež by ste potrebovali odstrániť viditeľnú jazvu? Skúšali ste už nejaké kúry alebo absolvovali konzultácie u lekárov?

Odpoveď na Katka
Didi

Dobrý deň,mám veľa jaziev po popaleninovom úraze ,žiaľ i na tvári.Doktori moc do toho nechcú ist,keďže tkanivo po popálenine je zvnútra tiež poškodené a môže sa to vyhojiť ešte horsie ako to je.Preto si zisťujem a po lete by som chcela niečo skúsiť.
Ďakujem

Odpoveď na Didi
Katka
Katka

Tak Vám budem držať palce, aby ste spolu s lekármi našli spôsob ako jazvy "vygumovať". Dajte potom vedieť či sa podarilo a akým spôsobom. Veľa šťastia.

Lu ba

Napisat sa da hocico. Mala ste uverejnit fotky.

Zobraziť odpoveď 2
BigBlue

Napísať sa dá všetko, kto chce vidieť výsledok rád ukážem. A zalovím v starom telefóne kde mám fotku mojej otrasnej jazvy...

BigBlue

Takže našiel som fotku po prvom zákroku pred pár rokmi a aktuálne teraz... z ohavnej, bolavej jazvy sa stala skoro neviditelna škvrna. Navyše už nemám žiadne bolesti. Predtým stále svrbenie atd...
Takže prácu pána doktora Vrabca oceňujem, vážim si a určite každému DOPORUČUJEM!

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Sissa 28.02.2019
Stojí to za to

Bola som na odstránení jaziev laserom u pani dr. Mačadiovej pár krát a s výsledkom som nadmieru spokojná. Je to nebolestivý zákrok  a jazvy mám hladšie a svetlejšie takže som rada že to funguje.

Odborníci vo vašom okolí