Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

21. 6. 2023

Úprava spadnutých očných viečok - MUDr. Jozef Škrobánek

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
Obrovská nepríjemnosť a obťažovanie, ak vaše očné viečka padajú na mihalnice a spôsobujú vám svrbenie a skreslené videnie. Toto všetko prekonalo môj strach a nakoniec som sa rozhodla správne. Podstúpila som zákrok. A neľutujem. Obrovské poďakovanie patrí MUDr. Jozefovi Škrobánekovi, špičkovému profesionálovi s ľudským prístupom a maximálnou časovou ústretovosťou. Dostala som kvalitu za rozumnú cenu. Vysoká spokojnosť s jeho prácou. Odkaz všetkým, ktorí váhajú - spokojne sa zverte do rúk MUDr. Jozefa Škrobáneka a určite nebudete ľutovať.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Už dosť bolo skresleného videnia, ktoré mi spôsobovali spadnuté očné viečka. Rozhodla som sa konať a neľutujem. Moje obrovské poďakovanie patrí človeku s veľkým Č, MUDr. Jozefovi Škrobánekovi, ktorý má srdce na pravom mieste, špičkovému odborníkovi s profesionálnym a priateľským prístupom a kvalitne odvedenou prácou. Termín konzultácie - dátum zákroku - kontroly, v mojom prípade v mimoriadne krátkom čase, nakoľko žijem mimo územia Slovenskej Republiky. Maximálna ústretovosť. Moje celkové hodnotenie je jednoznačne 10/10. Odporúčam každému kto váha, zveriť sa do rúk tip-top profesionálovi MUDr. Jozefovi Škrobánekovi. Ešte raz ĎAKUJEM.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Moje oci vypadaju sviezo a oddychnuto
Dnes som po vybrati stehov.Absolvovala som blapheroplastiku ocnych viecok u pana dr.Minarovjecha a uz teraz viem,ze to bolo velmi spravne rozhodnutie.Moje oci vypadaju sviezo a oddychnuto.Pan doktor ma zlate ruky.Dakujem.

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.