Augmentácia u MUDr. Mládeka s implantátmi Motiva Ergonomix 380 ml

Augmentácia u MUDr. Mládeka s implantátmi Motiva Ergonomix 380 ml

Janusc_sk

Ahojte, chcela by som sa s Vami podeliť o moju skúsenosť. Už niekoľko rokov sledujem na Estheticone všetky príbehy, hodnotenia a skúsenosti. Vždy som snívala o plných, pevných a prirodzene vyzerajúcich prsiach. Vyskúšala všetko možné aj nemožné na zväčšenie, ale nič nezabralo. Nepatrím medzi vychudnuté ženy a mám typ postavy hrušky, čiže žiadne prsia a široké boky, moja postava je veľmi nesúmerná aj vďaka zdravotným problémom. Chcela som prirodzené a ku svojej postave súmerné prsia a dlho som váhala, či podstúpim augmentáciu. Až sa mi nakoniec sen plní :-) Po prečítaní rôznych skúseností a odporúčaní nielen na internete, ale aj od známych, som sa rozhodla pre implantáty značky Motiva. Túto značku má niekoľko mojich kamarátok, takže som mala možnosť ich vidieť a držať a boli úžasné! Porovnávala som si rôzne značky, ale väčšina z nich boli tvrdé a neprirodzené. Často som počúvala od majiteliek iných značiek, že ak by išli ešte raz na operáciu jednoznačne si dajú Motiva implantáty. Takže som presne vedela že chcem túto značku. Dosť si chválili aj čip, ktorý je v implantátoch. Moja prvá reakcia bola samozrejme, že nechcem mať v tele čip. Keď som o tom zisťovala viac, ten čip je veľká výhoda, lebo si vieš skontrolovať stav implantátu a či máš naozaj v prsiach to za čo si si zaplatila ( veď je dosť fušérov), navyše máš možnosť poistenia implantátov, ak sa nedajbože niečo stane s implantátom máš v rôznych krajinách hradenú reoperáciu čo sa mi zdá naozaj super. Konzultáciu som absolvovala 19.7.2017 na klinike Avelane v Nitre. Pán doktor Mládek bol veľmi sympatický a hneď bolo vidieť, že je to profík v odbore. Ochotne mi vysvetlil celý priebeh operácie aj riziká spojené s operáciou. Po meraní mi odporučil 2 veľkosti a dal mi ich samozrejme aj odskúšať. To bol teda neskutočný pocit vidieť na sebe plný výstrih. Dovtedy som si vôbec nevedela predstaviť , že by som mohla mať prsia... Už som mala pár skúseností s rôznymi plastickými chirurgmi a môžem Vám povedať, že už len podľa prístupu pri konzultácií si získal moju dôveru. Dohodli sme ihneď termín operácie na 14.8. 2017, samozrejme mi klinika vybavila aj predoperačné vyšetrenia, boli neskutočne ochotný a milý. S takýmto prístupom som sa ešte nestretla. V puberte som podstúpila už operáciu uší a aj keď to bola malá operácia prístup je neporovnateľný, takže viem že ak nemáte už na konzultácií dobrý pocit z lekára, ani o zákroku nepremýšľajte. O 2 týždne ma čaká operácia,už sa neviem dočkať, na moje prekvapenie sa vôbec nebojím. Sústreďujem sa len výsledok. Po operácií Vám potom napíšem, či mi tá nebojácnosť vydržala. Celkovo mám pocit, že som si vybrala najlepšieho lekára a odborníka, najlepšiu značku implantátov a navyše klinika Avelane, kde ma budú operovať je nádherná, takže to bude určite radosť tam ležať.

Zobraziť príspevky10 Skryť príspevky10
Krasotinka

Jé, tak to máš už za pár :) mohla by si postnuť fotečku, aké máš prsia teraz????

Zobraziť odpoveď
Janusc_sk

Ahoj samozrejme pošlem po operácií fotku pred a po na porovnanie 😊

Monika16

Ahoj aj ja by som chcela ist na zvacsenie len neviem ktoru kliniku si vybrat

Zobraziť odpoveď
Janusc_sk

Ahoj ja osobne ti odporúčam Avelane kliniku v Nitre tam máš najlepších lekárov aj starostlivosť. Doktor Mládek je najlepši voľba, určite neoľutuješ 😊

Jana

Ahoj, ako si si skúšala implantáty? Pomocou špeciálnej podprsenky? Vybrala si si ergonomické?

Zobraziť odpoveď
Janusc_sk

Áno vybrala som si ergonomické, ale aj doktor hneď povedal že ergonomické, keď som mu popísala svoju predstavu (prirodzený vzhľad). Chcela som veľkosť D, odporučil mi veľkosť 380ml ale mne sa to zdalo málo na moju výšku 174cm tak mi dal aj ďalšiu veľkosť 450ml a obidve som si mohla odskúšať v podprsenke (niečo ako športová na cvičenie). Už tam si videla že ako asi by to mohlo zhruba vyzerať 😊

laaasocka

Ahoj neda mi nereagovat .som prekvapena ,ze doktor Mladek ta zmeral a este dal aj vyskusat implantaty . Ja som bola na konzultacii a pravdu povediac som dala 20e za to zemi vedel povedat jedno jedine ze rozdiel medzi implantatmi nemam riesit ze je to stale to iste aka znacka . Absolutne nic mi nevysvetlil . Ale klinika je naozaj fajn aj prostredie okolo . Len som si mala vybrat ineho chirurga kolegu dr .mladka. velke sklamanie z neho po tolkych recenziach

Zobraziť odpoveď 2
Janusc_sk

Ahoj to sa mi nezdá, ako hovorím ja som si mohla skúšať aj veľkosti v podprsenke, na všetky moje otázky mi odpovedal konzultácia trvala vyše hodiny bol veľmi ústretový a ochotný...aj po operácií prišiel na izbu pýtal sa ako sa mám či nemám veľké bolesti, ja som nadmieru spokojná, myslím si že záujem lekára ukľudní každú pacientku, lebo viem že ak by bol nejaký problém tak sa možem naňho obrátiť, veď najdôležitejší je ten "servis po zákroku".

prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH.

Pekný deň prajem, je mi ľúto, že ste neboli spokojná s výsledkom konzultácie.
Vždy sa snažím odpovedať na všetky položené otázky a poradiť pacientke najlepšie riešenie,
tak, aby bola po operácii spokojná.Aj keď je plná čakáreň venujem pacientke toľko času koľko si konzultácia žiada.
Udomujeme si, že pri stretnutí s lekárom je veľa ľudí v strese, a preto oceňujeme, ak si pacienti pripravia otázky vopred, aby sa dozvedeli všetko, čo ich zaujíma a úprimne, nie som si vedomý toho, že by som ja alebo moji kolegovia niekedy odmietli odpovedať na otázky našich pacientok.
Pravdou je však aj to, že cieľom konzultácie je v prvom rade rozhodnúť sa, či chce klientka operáciu absolvovať, či je na to indikovaná, čo môže od operácie očakávať, aké sú jej predstavy o výsledku, či sú tieto predstavy vôbec reálne, aký postup zvolíme na to, aby sme dosiahli čo najlepší výsledok a podobne. Značka implantátov závisí od všetkých týchto okolností, plus ešte aj tvaru, veľkosti a telesnej konštrukcie pacientky. Preto sa rieši až v záverečnej fáze konzultácie. Pokiaľ sme teda tieto otázky nemali doriešené, bolo pravdepodobne naozaj predčasné riešiť otázku značiek implantátov.
O to viac, že všetky značky implantátov, ktoré na klinike používame sú značky špičkovej kvality a spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá. Navyše všetky tieto značky ponúkajú aj doživotnú záruku na svoje výrobky.
Vieme, že rozhodnutie absolvovať zákrok na plastickej chirurgii je ťažké, a preto si vážime vašu spätnú väzbu. Dôvera medzi pacientom a plastickým chirurgom je dôležitá a verím, že ste si vybrali správne a budete spokojná.
Ďakujem.

nela

Dobry den,chcem sa spýtat kde ste boli na operacii uší a či ste spokojná a či na klinike Avelane operuje uši dr Mladek, dakujem za odpoved

Ahojte tak to už mám za sebou. Som 3.deň…

Janusc_sk

Ahojte tak to už mám za sebou. Som 3.deň po operácií. Všetko prebehlo zatiaľ bez problémov. Bolesti som mala minimálne len v deň operácií a ešte na druhý deň doobeda ma to trošku pobolievalo, ale od včera ani neberiem tabletky od bolesti. Občas cítim ako keby kŕč svalový alebo pichnutie či skôr potiahnutie ale inak žiadna bolesť. Som veľmi milo prekvapená, lebo som čakala ukrutné bolesti. :) Jediné čo mňa osobne bolelo bolo vytiahnutie hadičiek. Výsledok ešte momentálne nieje dobre vidieť, lebo sú prsia opuchnuté a stiahnuté v podprsenke tak sa neviem dočkať prvej kontroly, ktorá má byť 2týždne po operácií, tam uvidím prsia prvý krát v plnej paráde. Musím pochváliť kliniku Avelane kde ma operovali, a takej starostlivosti sa mi ani nesnívalo. Izba luxusná ako v hoteli aj jedlo a top starostlivosť. Sestričky boli úžasné nonstop sa ma pýtali ako sa cítim, či niečo nepotrebujem, stále má chodili kontrolovať a boli veľmi ochotné a pán doktor ani nevravím. Starali sa o mňa ako o kráľovnú. Mala som sa ako v bavlnke ani domov sa mi nechcelo ísť. Takže zatiaľ som veľmi spokojná :)) Ak Vám možem poradiť cvičte pred operáciou čo najviac brucho lebo je to mega záťaž na brucho zdvihnúť sa a trénujte si spanie na chrbáte.

Zobraziť príspevky6 Skryť príspevky6
Mokandy

ahoj, ja tiež zvažujem kliniku Avelane. Má veľmi dobré hodnotenia. Nemáš nejaké fotky, ako vyzeráš po operácii? Koľko stála komplet operácia? Ďakujem :-)

Zobraziť odpoveď 4
Janusc_sk

Ahoj myslím si že Avelane je top čo sa týka starostlivosti aj lekárov, určite neoľutuješ. Komplet ma to stálo 3200€ (vrátane Motiva implantatov) ale cena je rôzna podľa toho koľko nocí si na klinike, značky implantátov a predoperačné vyšetrenia majú tiež rôznu cenu ale max. 3400€ to vychádza so všetkým

Odpoveď na Janusc_sk
Mokandy

Ďakujem. Už len hor sa na termín konzultácie :-)

Odpoveď na Janusc_sk
Krasotinka

Janiiii, kedy budú fotky? Už sme nedočkavé :o) Máš ich pod svalom vložené zospodu? díky

Odpoveď na Krasotinka
Janusc_sk

Áno pod svalom a rez mam v podprsníkovej ryhe 😊

Duracelka

Ahojte, tiež som podstúpila augmentáciu u pána doktora Mládka a som maximálne spokojná s celým priebehom už od konzultácie až po všetky pooperačné kontroly. Úžasný odborník, skvelá klinika, starostlivosť a prístup celého personálu. Pre mňa je klinika Avelane úplne TOP. Môžem každému len odporučiť .

 9. Deň po operácíí... jeden prsník je…

Janusc_sk

 9. Deň po operácíí... jeden prsník je ešte opuchnutejší (dole je fotka pred a hore po)

Zobraziť príspevky1 Skryť príspevky1
Jana

Ahoj Jani, ako sa cítiš po 3 týždňoch od operácie? Mala si takúto predstavu o tom, ako majú Tvoje prsia vyzerať? Veľa žien spomína, že sa im ťažko spí, resp. že ich bolí chrbát, lebo môžu spať iba na chrbte. Ako to máš Ty? Mysli na mňa s fotkou po 6tich týždňoch, keď už bude všetko zahojené :)

Ahoj tak už mám takmer 6.týžden po…

Janusc_sk

Ahoj tak už mám takmer 6.týžden po operácií. Cítim sa úžasne, už som aj zabudla že som bola na operácií. Prsia sú super už si skúšam plavky,neviem sa dočkať leta. Ja osobne som si na spanie na chrbáte zvykla, ale niekedy sa zobudím na to že sa chcem pretočiť na bok ale neriskujem to ešte. Aj pred operáciou som spala väčšinou na chrbáte takže som zvyknutá, zatiaľ ma ani chrbát neboli. Prsia sú ešte opuchnuté, neni to vraj finálny look tak sa neviem dočkať aké budú keď sa usadia 🙂

Zobraziť príspevky3 Skryť príspevky3
Ella

ahoj. ja idem tiez a odporucil mi 445ml. vies mi do sukromnej spravy poslat foto prs ako vyzetaju? bojim sa, ze budu velke. nam 168cm 68kg a pod prsiami 82cm.ďakujem

Jana

Ahoj, pooperačnú podprsenku ešte nosíš? Ktorú máš?

Zobraziť odpoveď
Janusc_sk

Áno podprsenku ešte nosím už som si na ňu dosť zvykla. Ale lekár mi na kontrole po 2.týždni že ju mám nosiť ešte aspoň 3 týždne.

Ahoj Ella, ak ti doktor odporučil takú…

Janusc_sk

Ahoj Ella, ak ti doktor odporučil takú veľkosť určite neváhaj. Na každom vyzerá rovnaká veľkosť inak. Kamoška má 375ml a má mega 4ky a ja mám 380 a sú to menšie trojky. Určite by som sa nebála tých 445ml. Záleží veľmi na postave určite počúvaj lekára.

Zobraziť príspevky3 Skryť príspevky3
Janusc_sk

Sú to skôr trojky alebo menšie štvorky*

Zobraziť odpoveď 2
Duracelka

Ahoj Ella, nemám foto, ale ja mám implantáty len 295 a to sú tak 2 alebo 2 +, ale ja mám výšku len 161 cm. Nechala som si od neho poradiť, tiež som nechcela veľké, ale aby vyzerali prirodzene, po meraniach mi odporučil 295ml a som maximálne spokojná. Nebála by som sa tých 445ml a vôbec nie, keď ti ich odporučil po meraní. Je skvelý odborník a vie ako budú sedieť na postave. Určite by ti neodporučil väčšie ako by si mohla mať. Možno po zákroku sa ti budú zdať väčšie, ale keď zmizne opuch, bude to super.

Odpoveď na Duracelka
Vera

@Duracelka
Ahoj ,aký tvar implantátu máš?

Hodnotenie lekára

Súvisiace skúsenosti
Augmentácia prsníkov, Bratislava
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)
  Stojí to za to
Vždy som snívala mať pekné prsia a tento rok som si môj sen konečne splnila. Pri výbere kliniky som sa rozhodovala podľa značky implantátov, chcela som značku Motiva, ktoré sú veľmi prirodzené, na... Viac 
Zväčšenie pŕs implantátmi Motiva 360 ml
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)
  Stojí to za to
Moje meno je Simona a zväčšenie pŕs bol vždy môj sen, odkedy som si uvedomila, že moje prsia už asi ostanú naozaj malé. Na prvej konzultácií pán doktor Dziuban zisťoval otázkami môj zdravotný stav,... Viac 
Odborníci vo vašom okolí