ClaMon beauty clinic

ClaMon beauty clinic

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Rebarborova 1/B, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
Pracovná doba: 08:00:00-19:30:00
ClaMon beauty clinic
ClaMon beauty clinic
Žiadne recenzie

Informácie

  • 18 návštev profilu

Príďte k nám zažiť ten príjemný pocit odpočinku po dlhom a vyčerpávajúcom dni. Zverte sa do rúk odborníkom v oblasti starostlivosti o pleť a telo. Ponúkame Vám tie najkvalitnejšie služby, využívame len to najšpičkovejšie vybavenie, a prípravky od svetovej jednotky v kozmetike Dermalogica.

Môžeme Vám ponúknuť širokú škálu služieb starostlivosti o pleť i telo. Príďte k nám na kozmetiku, manikúru, pedikúru alebo do nášho kaderníctva. Príďte sa nechať skrášliť, omladiť či zoštíhliť pomocou našich špičkových a efektívnych prístrojov. Pomôcť Vám vieme i v prípade pokiaľ by Vás trápili rôzne kožné problémy ako žilky, pigmentové škvrny, akné, hemangiomy či chĺpky, ktorých by ste sa chceli zbaviť natrvalo. Poskytujeme taktiež služby laserového odstránenia celulitídy, laserovú depiláciu, korekciu a odstránenie jaziev, odstránenie kožných výrastkov, odstránenie tetovaní a pigmentácie, a mnoho ďalšieho.

Môžete sa tešiť na príjemné prostredie, osobný prístup a hlavne diskrétnosť. Náš odborne vyškolený personál Vám poradí s akýmikoľvek problémami, či zmenou vizáže. Pre našich klientov tvoríme rôzne balíčky služieb za ceny výrazne výhodnejšie, ako by ste zaplatili za jednotlivé zákroky samostatne. Priebežne vytvárame celé rady zaujímavých akčných ponúk a dlhodobých zliav na určité zákroky alebo procedúry.

Kozmetické prípravky, ktoré používame, sú vhodné a šetrné ku všetkým typom pleti, pre ženy i mužov. Vašej pokožke dodajú stratený jas a navrátia jej hodvábny pocit. Pre optimálne vyčistenie, vyhladenie, vypnutie a následné hojenie pleti využívame a odporúčame kombináciu klasickej kozmetiky a profesionálnych prístrojov.

Našim cieľom je získavať stále a spokojné zákazníčky, ktoré sa k nám budú pravidelne a rady vracať. Preto sa môžete spoľahnúť, že Vám vždy poradíme a ponúkneme to, čo je pre Vás najlepšie a najefektívnejšie, nie čo je finančne najvýhodnejšie pre nás!

Nájsť nás môžete v moderných priestoroch, na prvom poschodí budovy Harley Davidson pri Ružinovskom cintoríne v Bratislave. Nechajte sa nami rozmaznávať a odpočinte si od každodenného stresu.

Ordinačné hodiny:

  • 08:00:00-19:30:00

Obrázky (6)

Požiadajte: ClaMon beauty clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!