Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
  • 11 odpovedí
  • 1 Páči sa mi to

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s UVEA Mediklinik? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - UVEA Mediklinik

Motto:

Rozdiel je skutočne vidieť. Rozdiel je UVEA Mediklinik.

Uvítanie

Súkromná klinika UVEA Mediklinik svojimi službami pokrýva 98% očných ochorení, vzhľadom k tomu patrí k tým najkomplexnejším klinikám so špecializáciou na problémy týkajúce sa zraku. Pacienti už od samotného príchodu na kliniku sú v rukách kvalifikovaných odborníkov, vrátane tímu lekárov, ktorí pri jednotlivých zákrokoch vzájomne kooperujú.

Vnútroočné refrakčné výkony a laserové operácie sivého zákalu má pod palcom MUDr. Peter Žiak, PhD. Detským ochoreniam oka, liečbe škúlenia a plastickým operáciám sa zas venuje MUDr. Katuščáková Iveta. Kolektív lekárov tvorí aj MUDr. Jaroslav Nikel, chirurg so zameraním na excimerové výkony a zákroky refrakčnej chirurgie. Ochorenia sietnice či pacientov s diabetickou retinopatiou má na starosti MUDr. Viola Lešková. Kolektív lekárov uzatvára MUDr. Miroslava Budinská špecializujúca sa na liečbu ochorení rohovky a sivého zákalu.

Za kvalitným personálnym obsadením UVEA Mediklinik nezaostáva ani jej materiálne vybavenie, ktoré je nevyhnutným predpokladom na včasnú a predovšetkým presnú diagnostiku a liečbu oftalmologických ochorení. Všetky používané prístroje navyše spĺňajú stanovené bezpečnostné normy, vrátane femtosekundového lasera VICTUS, ktorý je svetovou novinkou. Používa sa na vybrané zákroky oka, pri ktorých sa oka dotýkajú výhradne laserové lúče, vzhľadom pričom pacient nepociťuje žiadnu bolesť.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Vrátane dospelých pacientov nezabúda klinika ani na tých najmenších, ktorých si lekári získajú najmä svojim ľudských prístupom.

Okrem vyšetrení, ktoré sú súčasťou služieb  jednotlivých ambulancií sa na klinike vykonávajú aj náročnejšie zákroky spadajúce do kategórie jednodňovej chirurgie, ktorá je taktiež súčasťou zariadenia. Pacientovi je po zákroku k dispozícii veľmi pekne zariadená izba, kde má dostatok súkromia na oddych a zotavenie sa. V priestoroch kliniky sa taktiež nachádza optika. Pacientom ponúka tak vyšetrenie zrakovej ostrosti, ako aj kontrolu šošoviek, poradenstvo pri výbere okuliarov a rámov.

Naša klinika

UVEA Mediklinik sa nachádza v Martine, na ul. Zelená 1A. Pre pacientov je k dispozícii od pondelka do piatku v čase 7:30 -15:30.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od* Možnosť splátok
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu napr. v okolí očí/glabela/čelo Od 70 € Áno
Operácia očných viečok (Blepharoplastika) Od 400 € Áno
Predlžovanie mihalníc Od 90 € Áno

Zobraziť viac Zobraziť menej

U nás je možnosť zaplatiť platobnou kartou.

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Zelená 1
036 08 Martin
Priekopa
Slovenská republika

Ordinačné hodiny
Pondelok
07:30 - 15:30 
Utorok
07:30 - 15:30 
Streda
07:30 - 15:30 
Štvrtok
07:30 - 15:30 
Piatok
07:30 - 15:30