MUDr. Michal Jalčovík

MUDr. Michal Jalčovík Premium

(9 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 2 hodín
Pracovná doba: 18:30:00-20:30:00
MUDr. Michal Jalčovík Premium
(9 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 5061 návštev profilu

Lekár s viac ako 30-ročnými skúsenosťami v oblasti chirurgie, ktorý si za posledných 10-rokov plní svoj študentský sen, teda venuje sa estetickej chirurgii. Prednosťou MUDr. Jalčovíka je komplexnosť v pohľade aj v metóde ošetrenia. V odbore chirurgia dosiahol všetky méty, vrátanie primára. Tieto jeho bohaté profesijné skúsenosti využíva posledné roky v odbore estetická medicína. Certifikáty absolvoval v zahraničí prostredníctvom stáží na renomovaných klinikách v Prahe, Pardubiciach vo Viedni a Zurichu.

V praxi postupne zaviedol všetky novinky, ktoré moderná doba priniesla. Ako prvý začal s neinvazívnou mezoterapiou pomocou prístroja Acthydrem, ktorý ako jediný má certifikát FDA. V súčasnosti spolu s ďalšími kolegami túto metódu zdokonalili o aplikáciu kolagénu, ktorý výraznejšie rehydratuje tvár.

Venuje sa aplikácii výplní, laserovým rejuvenizáciám a odstráneniu malých kožných výrastkov na tvári a tele. K tomu samozrejme patrí aj odstránenie drobných cievok, névov a sklerotizácie.

Poslednú dobu zaviedol na klinike, kde pracuje laserovú lipolýzu podbradku a v súčasnosti ju kombinujeme s dolným niťovým liftom čo znamená, že hneď po zákroku aplikuje mezonite na ovisnutú bradu a tým povytiahne líca a spevní pokles brady. Pred dvoma rokmi ako prvý v Košiciach zaviedol laserovú liposukciu tuku za pomoci metódy SmartLipo.

Špecializáciou MUDr. Jalčovíka je estetická chirurgia, v ktorej platí zásada, že aj malý estetický problém, môže prerásť do veľkých komplexov, zvlášť ak je na viditeľnom mieste. Preto základom jeho snaženia je čo najšetrnejšie odstránenie problému bez akejkoľvek jazvy.

Ďalším jeho krédom je radšej viackrát a pomaly ako jedenkrát rýchlo. To znamená opakované malé zmeny, korekcie. Dôležité je vypočuť si klienta, aké má očakávania a korektne mu vysvetliť či je možné ich naplnenie. Nie je horšie ako prázdne sľuby a neuspokojivý výsledok.

Doménou MUDr. Jalčovíka je tvárová estetika, mezoterapie, lifting pomocou mezonití, laserové liposukcie podbradku, výplne, odstránenie znamienok, cievok, sklerotizácie, formovanie tela a tiež laserová liposukcia smart lipo.

MUDr. Jalčovík spolupracuje s firmou Medicaltech, ktorá má sieť estetických ambulancií po celom bývalom Československu . V spolupráci s nimi zavádza novú metódu, ktorá na Slovensku ešte nie je tzv. neogen plazma. Je to najmodernejšia neinvazívna liftingová metóda, oveľa účinnejšia ako Ulthera. Taktiež je v kontakte s klinikou plastickej medicíny Dermaestet v Brne. V Prahe u MUDr.V.Terzijskej, zas realizoval demonštráciu laserovej liposukcie, kde priamo poukázal na výhody použitia laserovej lipolýzy aj na ošetrenie podbradku. V minulosti robil workshop pre f. Medilas a prednášku pre košických dermatológov ohľadne neinvazívnej mezoterapie.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Ordinačné hodiny:

  • 18:30:00-20:30:00

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (9)

4.9
9 Recenzií · 100% odporúča
Odstránenie znamienok

Odstránenie znamienok, kožných výrastkov, MUDr.Jalčovík, Košice, spokojnosť, skvelý prístup aj práca

Odstránenie znamienok

Odstránenie znamienok, MUDr. Jalčovík, Košice, rýchle a bezbolestné, odporúčam

Odstránenie znamienok

Odstránenie znamienok, kožných výrastkov, MUDr. Jalčovík, Lineal, Košice, vrelo odporúčam

Odporúčam, MUDr. Jalcovík je profesionál, a veľmi ľudský doktor. Vždy keď sa rozhodnem pre niečo podobné navštívim Lineal v KE. Cenovo veľmi dobré.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Michal Jalčovík o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (12)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (35)

Videá (7)

Požiadajte MUDr. Michal Jalčovík o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (24)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Článok (1)

Požiadajte MUDr. Michal Jalčovík o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!