Informácie o cene Mikropigmentácia

70 €
priemer

Čo tak mať dokonale upravené obočie, očné linky a zvodné červené pery aj po rannom prebudení alebo po celodennej práci? Mikropigmentácia vám to môže pomôcť dosiahnuť. Nie vždy sa dá použiť make-up a niekedy nám jazvy môžu opäť pokaziť vzhľad. Mikropigmentácia je trvalým riešením týchto problémov. Mikropigmentácia si v kozmetickom priemysle v poslednom čase získala mimoriadnu popularitu. Ide o inovatívny kozmetický postup, pri ktorom sa do dermis, strednej vrstvy kože, ukladajú farebné pigmenty (oxid železitý). Obnovuje sebavedomie a sebadôveru tým, že zlepšuje tvar obočia, línie vlasov, pier alebo očí. Mikropigmentácia nie je len záležitosťou žien, ale je vhodná aj pre mužov.


Cena za tento zákrok je orientačná - bola vygenerovaná na základe cien uvedených v skutočných príbehoch užívateľov portálu Estheticon.sk. Cena závisí od mnohých faktorov, ako je prestíž a skúsenosti lekára/kliniky, zložitosť zákroku atď.

Najnižšia cena 70 - 51 €
0 Príbehy
Priemerná cena 52 € - 87 €
1 Príbeh
Najvyššia cena 88 € - 70 €
0 Príbehy

Mikropigmentácia cena

Cena mikropigmentácie sa líši v závislosti od ošetrovanej oblasti kože. Priemerná cena mikropigmentácie je približne 120 €. Zákroku vždy predchádza úvodná konzultácia, ktorá môže byť spoplatnená. Cena konzultácie sa pohybuje okolo 15 - 30 €. Ak si to klient želá, pred zákrokom sa môže použiť anestetický krém. Cena mikropigmentácie sa môže zvýšiť približne o 10 € v závislosti od veľkosti pigmentovanej plochy. Aplikáciu sa odporúča zopakovať po roku, pretože efekt nie je trvalý.

Čo je zahrnuté v cene mikropigmentácie?

Cena zvyčajne zahŕňa návrh, dôkladné odlíčenie pleti, náklady na lokálnu anestéziu a samotnú mikropigmentáciu a použitý materiál. Cena mikropigmentácie môže zahŕňať aj konzultáciu, ale zvyčajne sa účtuje poplatok za návrh. V konečnej cene mikropigmentácie nemusí byť zahrnutá ani korekcia. Cena korekcie sa pohybuje okolo 15 - 30 €. Konečnú cenu mikropigmentácie je potrebné riadne konzultovať s klinikou.

Čo môže zvýšiť cenu mikropigmentácie?

Cenu mikropigmentácie môže zvýšiť veľkosť pigmentovanej oblasti. Ak ste sa rozhodli pre mikropigmentáciu, výber kliník je široký. Pri výbere vám môžu pomôcť napríklad recenzie kliník alebo fotografie klientov, ktorí podstúpili mikropigmentáciu.

Ceny mikropigmentácie v Slovenskej republike

Priemerná cena v Slovenskej republike je 120 €. Záleží na oblasti, kde chcete podstúpiť mikropigmentáciu. Cena bude vždy upresnená pri konzultácii. Mikropigmentáciu sa odporúča po určitom čase zopakovať, pretože nemá trvalý efekt. Cena ďalšej mikropigmentácie môže byť nižšia.

Je mikropigmentácia hradená z poistenia?

Poisťovne hradia len nevyhnutné zákroky, ktorých stav ohrozuje život pacienta. Mikropigmentácia sa vykonáva výlučne z kozmetických dôvodov. Zákroky kozmetického charakteru hradí klient v plnej výške. Iba v prípade rekonštrukcie prsného dvorca po mastektómii pomocou mikropigmentácie môže byť zákrok plne hradený zo zdravotného poistenia.

Je možná mikropigmentácia na splátky?

Mikropigmentácia sa zvyčajne platí jednorazovo. Mnohé kliniky vám však môžu vyjsť v ústrety a platba môže byť po individuálnej dohode rozložená.

Témy diskusií

Zobraziť všetko

VŠETKY TÉMY O MIKROPIGMENTÁCIA

Koľko stojí permanentný make-up?
Ranná príprava je jednou z časovo najnáročnejších vecí, ktoré robíme ?, líčenie je rutina, ale jednoznačne...
Barbora_Estheticon
Posledný komentár: 10. 6. 2021 ·
1 1