Odstránenie znamienok: Ceny

113 €
priemer
90
podľa
lekárov

Na svete neexistuje človek, ktorý by nemal na koži znamienko alebo výrastok (bradavicu, fibróm, milia).Materské znamienka a kožné výrastky zvyčajne neohrozujú zdravie človeka, ale sú estetickým aspektom kože. Dnešná medicína umožňuje rýchle a bezpečné odstránenie kožných fibrómov, ktoré je navyše bezbolestné a nevyžaduje si anestéziu. Postihnutá oblasť sa ošetrí tak, aby bol zákrok pre pacienta čo najpríjemnejší, a po niekoľkých minútach je hotovo. Po zákroku sa nasadia antibiotiká proti infekcii a klientovi sa odporučí, aby sa fyzicky nenamáhal kvôli poteniu, ktoré predlžuje čas hojenia.

Odstránenie znamienok: Ceny
Odstránenie znamienok Najnižšia
cena
Priemerná cena Maximálna cena
Cena v meste Košice 30 € 115 € 200 €
Cena v meste Trnava 39 € 144 € 250 €
Cena v meste Žilina 50 € 80 € 110 €

Cena tohto zákroku je orientačná. Vznikla ako priemer cien, ktoré kliniky zverejnili na stránke Estheticon.sk. Tieto ceny sa môžu líšiť v závislosti od renomé a skúseností lekára/kliniky, charakteristiky pacienta, zložitosti zákroku, značiek, s ktorými pracuje, atď.

Ceny odstránenia znamienok, kožných výrastkov

Pri metódach odstránenia, ako je chirurgické vyrezanie, odstránenie laserom alebo kryochirurgický zákrok, je cena približne rovnaká. Cena závisí od výberu chirurgického pracoviska alebo kliniky plastickej chirurgie a od veľkosti ošetrovanej časti tela a počtu výrastkov, ktoré sa majú odstrániť. Suma za jedno odstránenie sa pohybuje približne okolo 20 - 60 €.

Čo je zahrnuté v cene odstránenia kožných výrastkov?

V cene zákroku je väčšinou zahrnuté:

  • anestézia (lokálna)
  • zákrok
  • spotrebný chirurgický materiál
  • kontrola po zákroku (viacero návštev)

V cene liečby akné zvyčajne nie je zahrnutá:

Zákrok nezahŕňa konzultáciu, ktorú musí každý pacient absolvovať pred zákrokom. Konzultácia je spoplatnená, uskutočňuje sa po predchádzajúcom objednaní a je spoplatnená sumou 15 - 30 €. Často si klient po zákroku musí sám zaplatiť aj antibiotickú masť na rýchlejšie hojenie. Na renomovanejších klinikách sú lieky na zotavenie zahrnuté v celkovej cene zákroku.

Ceny podobných zákrokov v Slovenskej republike

Odstránenie jaziev po akné pomocou chemického peelingu: táto metóda nebolí a trvá len niekoľko minút. Používa sa zmes hydroxykyselín, pričom lekár pomocou štetca nanesie zmes na pokožku a povrchová vrstva pokožky sa veľmi jemne odlupuje a odumreté bunky sa nahrádzajú novými. Pokožka sa po zákroku okamžite zlepší. Cena zákroku sa pohybuje približne od 50 €

  • Korekcia jaziev: približne 60 €
  • Odstránenie pigmentových škvŕn: okolo 80€

Bude moje poistenie kryť odstránenie znamienok alebo kožných výrastkov?

Ak je odstránenie znamienka kozmetický výkon, pacient si ho hradí sám.
V niektorých prípadoch dstránenie znamienok prepláca zdravotná poisťovňa, takýto postup však musí odporučiť ošetrujúci lekár. Ak by nález alebo lokality znamienka mohli ohroziť život pacienta, odstránenie hradí poisťovňa. Väčšinou platí, že znamienka alebo kožné výrastky, ktoré vykazujú zmeny možného predrakovinového stavu, sú indikované na odstránenie zo zdravotných dôvodov.

Je možné využiť služby financovania na odstránenie znamienok alebo kožných výrastkov?

Ak klient podstúpi zákrok odstránenia znamienok, splátky sú jednou z možností financovania, na ktorej sa dohodne s lekárom. Túto možnosť dnes ponúka väčšina kliník plastickej chirurgie.

Všeobecné odporúčania

Dôvodom často nie je len estetika, ale aj pohodlie. Ak sa peha alebo zväčšená bradavica nachádza na mieste, kde sa človek často potí alebo kde ho obťažuje, je to samozrejme nepríjemné a ideálnou voľbou je navštíviť príslušné chirurgické zariadenie, kde problém raz a navždy vyriešia. Výber vhodnej kliniky by mal okrem ceny odstránenia znamienok a kožných výrastkov závisieť aj od konkrétneho dermatológa, jeho skúseností a výsledkov a od recenzií alebo pocitov jednotlivých pacientov, ktorí tento zákrok na klinike podstúpili.

Ponuky týkajúce sa Odstránenie znamienok

Na portáli estheticon.sk nájdete najlepších lekárov/kliniky ponúkajúce zákrok: Odstránenie znamienok. Predstavujeme vám vybrané ponuky, aby ste si mali z čoho vyberať. Nájdite si tú najlepšiu!
-10%
Stála ponuka
Bratislava
Špeciálna zľava na estetické zákroky: 10%
Stála ponuka
Bratislava
Nenechajte si ujsť túto príležitosť! S Estheticon.sk ušetríte 10%, ak sa zveríte do rúk Motivon clinic. Ak hľadáte kvalitné služby za najlepšiu cenu, našli ste tú najlepšiu možnosť! Pretože v Estheticon.sk nechceme, aby problémom bola cena.
Čítať ďalej
-5%
Stála ponuka
Bratislava
Exkluzívna ponuka: zľava 5% od MUDr. Pavol Macho
Stála ponuka
Bratislava
Ukážte svetu svoje lepšie ja. Bude Vás to stáť menej, než ste čakali! Na Estheticon.sk si môžete objednať služby MUDr. Pavol Macho a stať sa tým/tou, o ktorom/o ktorej ste vždy snívali. Využite teraz zľavu 5%!
Čítať ďalej
Zobraziť ponuky