Informácie o cene Zväčšenie penisu

2.600 €
priemer

Chirurgické zväčšenie penisu (penoplastika) je zákrok, pri ktorom sa vykonajú rezy pri koreni penisu, aby sa uvoľnili úpony orgánu, penis sa zdvihol smerom von a opticky sa predĺžil. Výsledné predĺženie je individuálne - závisí od dĺžky úponov, zvyčajne od 1 do 3 cm. Predĺženie je trvalé a používa sa najmä pri tzv. mikropenise, t. j. nezvyčajne malom penise, s ktorým sa muži už rodia.


Cena za tento zákrok je orientačná - bola vygenerovaná na základe cien uvedených v skutočných príbehoch užívateľov portálu Estheticon.sk. Cena závisí od mnohých faktorov, ako je prestíž a skúsenosti lekára/kliniky, zložitosť zákroku atď.

Najnižšia cena 2600 - 1.949 €
0 Príbehy
Priemerná cena 1.950 € - 3.250 €
1 Príbeh
Najvyššia cena 3.251 € - 2.600 €
0 Príbehy

Čo je zahrnuté v cene operácie zväčšenia penisu?

Cena sa líši v závislosti od mnohých faktorov - závisí najmä od kliniky, kde sa operácia vykonáva. Konečná cena zákroku zvyčajne zahŕňa:

 • Úvodná konzultácia s lekárom: samotnému chirurgickému zväčšeniu penisu predchádza úvodná odborná konzultácia. Počas tejto konzultácie lekár s pacientom prediskutuje dôvody operácie a možné riešenia, zhodnotí zdravotný stav penisu, rozsah zákroku a odpovie na všetky prípadné otázky pacienta.
 • Predoperačné vyšetrenie: Pred operáciou sa vykoná celkové vyšetrenie, aby sa zistila zdravotná spôsobilosť pacienta na zákrok.
 • Anestézia: operácia zväčšenia penisu sa vykonáva v celkovej anestézii.
 • Samotný zákrok: zákrok trvá približne 2 až 3 hodiny.
 • Hospitalizácia: v prípade celkovej anestézie zostáva pacient hospitalizovaný na klinike do nasledujúceho dňa, potom je prepustený do domácej starostlivosti.
 • Špeciálna pooperačná kompresívna bielizeň: pacient nosí kompresívnu bielizeň bezprostredne po zákroku najmenej dva týždne po operácii a odporúča sa mu nosiť tesnejšie slipy.

Čo môže zvýšiť cenu chirurgického zväčšenia penisu?

Konečnú cenu ďalej ovplyvňuje:

 • Chirurg vykonávajúci zákrok, jeho odborné skúsenosti a povesť.
 • Klinika, kde sa zákrok vykonáva.
 • Pacient, jeho zdravotný stav a individuálne potreby.
 • Zložitosť a rozsah zákroku atď.

Ceny podobných zákrokov v Slovenskej republike

Okrem chirurgického zväčšenia penisu, ktorého priemerná cena sa pohybuje okolo 2 000 €, existujú aj ďalšie estetické zákroky v oblasti intímnych partií - pre porovnanie nižšie nájdete približné ceny podobných zákrokov:

 • Obriezka: približne 600 €
 • Zväčšenie penisu pomocou špeciálneho výplňového materiálu: približne 1 500 € 

Je chirurgické zväčšenie penisu kryté poistením?

Nie, operácia zväčšenia penisu nie je hradená zo systému zdravotného poistenia, takže pacient si zákrok hradí sám.

Existuje možnosť financovania chirurgického zväčšenia penisu?

Áno, ak máte záujem o financovanie chirurgického zväčšenia penisu, je vhodné kontaktovať konkrétnu kliniku, ktorá operáciu vykonáva a požiadať o informácie o možnostiach financovania.

Všeobecné odporúčania

Okrem ceny by mal pacient pri výbere vhodného zdravotníckeho zariadenia na chirurgické zväčšenie penisu zvážiť aj odbornosť a profesionálne skúsenosti chirurga a recenzie alebo pocity jednotlivých pacientov, ktorí operáciu podstúpili.

Témy diskusií

Zobraziť všetko

VŠETKY TÉMY O ZVÄČŠENIE PENISU

Zväčšenie penisu-ovplyvnenie sexuality
Ako operácia ovplyvňuje môj sexualny život? Zväčší sa môj penis pri ejakulácii? Dá sa predĺžiť intenzita...
DavidBartovic
Posledný komentár: 21. 12. 2021 ·
0
Vazektómia a už žiadne deti
Jednou z najbežnejších antikoncepčných metód u mužov je vazektómia, operácia, ktorá umožňuje pacientovi...
MaciEstheticon
Odporúčaný člen
Posledný komentár: 17. 11. 2021 ·
0 1

Príbehy s cenou

Na portáli estheticon.sk nájdete najlepších lekárov/kliniky ponúkajúce zákrok: Zväčšenie penisu. Predstavujeme vám vybrané ponuky, aby ste si mali z čoho vyberať. Nájdite si tú najlepšiu!

S manzelkou mame dve krasne zdrave deticky. Po kazdom porode vytahovali manzelke krcove zily, lekar nam neodporucal antikoncepciu. Kedze sa snazime zit zodpovdny zivot (dve deti stacia) , rozhodol som sa pre zakrok u pana doktora Gajdosa. Velmi dobra volba . Ocenujem profesionalny pristup, pohodovu atmosferu pocas zakroku .Odporucam,

Cena 400 €