Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Hollywood smile - Implant Care

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Hollywood smile - Implant Care? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Hollywood smile - Implant Care

Motto:

Filozofiou našich zubárov je individuálny prístup ku každému pacientovi, venovať sa mu maximálne po stránke stomatologickej i psychologickej.

Uvítanie

Naša zubná ambulancia poskytuje kompletné všeobecné i špecializované stomatologické služby pre deti a dospelých vrátane chirurgických, implantologických a parodontologických zákrokov. Filozofiou našich zubárov je individuálny prístup ku každému pacientovi, venovať sa mu maximálne po stránke stomatologickej i psychologickej. Zubní lekári a zdravotné sestry si pravidelne zvyšujú kvalifikáciu na domácich i zahraničných odborných stomatologických podujatiach.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

V rámci služieb našej kliniky Vám vieme poskytnúť všeobecné i špecializované stomatologické služby, vrátane chirurgických, implantologických a parodontologických zákrokov.

Zubné implantáty

Už i jeden chýbajúci zub Vám môže narušiť sebavedomie. V poslednom desaťročí zaznamenala implantológia nevídaný rozmach. Začali sa používať kvalitnejšie, modernejšie materiály, iné tvary implantátov a taktiež spôsoby upevnenia implantátov v čeľusti.

Dentálna hygiena

Pre zdravie zubov a ústnej dutiny a ako prevencia pred zápalovými ochoreniami ústnej dutiny je nevyhnutná kvalitná a správna ústna hygiena. Na našej klinike si môžete vybrať zo širokej ponuky zákrokov dentálnej hygieny, a produktov pre parodontologických a kariologických pacientov, vrátane produktov pre deti, fajčiarov, a ľudí s citlivými zubami.

Bielenie zubov

Pokiaľ túžite po žiarivo bielom úsmeve, tak ste na správnom mieste. Ambulantné bielenie zubov na našej klinike vykonáva naša dentálna hygienička pomocou systému WHITEsmile®. Proces bielenia netrvá viac ako približne jednu hodinu.

Komplexné vyšetrenia

Medzi komplexné vyšetrenia na našej klinike patria vystupné a preventívne prehliadky pre deti i dospelých pacientov, parodontologické, implantologické a chirurgické ošetrenia, diagnostika zubného kazu objektívnou metódou a radiodiagnostikou, diagnostika defektov chrupu a plánovanie protetickej liečby, vyšetrenia rizika vzniku zubného kazu, a RTG vyšetrenia.

Naša klinika

Naša zubná ambulancia disponuje najmodernejším materiálnym a prístrojovým vybavením.

Vďaka profesionálnemu tímu a špičkovým technológiám poskytujeme záruku na naše práce v trvaní 2 rokov.

Ambulancia je dostupná zo všetkých častí Košíc. Sídli na ulici Krivá 23 v blízkosti centra mesta. Pred budovou je možnosť bezplatného parkovania, približne 150 metrov od budovy je zástavka MHD.

Pohotovosť

Bolesť zuba Vás môže prepadnúť kedykoľvek. Našou výhodou že Vám vieme pomôcť keď to potrebujete.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Bielenie zubov
Keramické fazety
Keramické korunky
Zubné implantáty
Zubné miniimplantáty

Zobraziť viac Zobraziť menej

U nás je možnosť zaplatiť platobnou kartou.

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Krivá 23
04001 Košice
Slovenská republika