Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Inštitút estetickej medicíny

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Inštitút estetickej medicíny? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Inštitút estetickej medicíny

Motto:

Krása a IEM je tu pre všetkých!

Uvítanie

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku, sa od svojho vzniku v roku 2006, pod vedením jeho majiteľky, MUDr. Aleny Pallovej, vypracoval na jednu z najmodernejších a celkovo najlepších kliník estetickej medicíny na Slovensku. V exkluzívnych priestoroch ponúka svojim klientom kompletný servis a dokonalú starostlivosť o pleť a zdravie.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Klinika sa špecializuje na poskytovanie zákrokov korektívnej dermatológie, laserovej dermatológie, redukcie hmotnosti a plastickej chirurgie, ktorá je vykonávaná tímom špičkových, profesionálnych lekárov. Rozkoš a relax si môžete dopriať i navštívením medical spa alebo beauty salónu s kaderníctvom, kozmetikou a nechtovým dizajnom.

Korektívna dermatológia

Medzi zákrokmi korektívnej dermatológie, ktoré IEM poskytuje, nájdete vlasovú mezoterapiu, odstránenie potenia aplikáciou botulotoxínu, odstránenie fajčiarskych vrások, plazma lifting, Dracula terapiu, zdvihnutie kútikov, nechirurgický lifting, či odstránenie podbradku, zväčšenie pier, zvýraznenie lícnych kostí, a ďalších 18 zákrokov.

Laserová dermatológia

Pokiaľ Vás trápia jazvy, akné, pigmentové škvrny, cievne defekty, kožné výrastky, bradavice, nežiaduce ochlpenie, či potrebujete omladiť Vašu pleť 4D fotorejuvenizáciou alebo CO2 frakčným resurfacingom, tak navštívte práve IEM! Tam Vám pomôžu využitím najmodernejších prístrojov laserovej dermatológie, akým je napríklad neablačný laser Resurf M22, ktorý omladzuje pokožku a lieči pigmentáciu, odstraňuje jazvy a iné kožné defekty bez radikálneho a extrémneho poškodenia pokožky.

Redukcia váhy a laserová epilácia

Na klinike IEM je možné podstúpiť zákroky na odstránenie celulitídy a lymfodrenáž pre naštartovanie lymfatického systému, ktorý je kľúčový pre celkové zdravie organizmu a taktiež pomáha redukovať telesnú váhu, zmierňuje opuchy a vznik celulitídy. Môžete si taktiež nechať zmerať telový tuk, podstúpiť korekciu intímnych partií, či termolifting, ktorý odstraňuje vrásky, spevňuje pleť, zvýrazňuje kontúry tváre a zlepšuje celkovú kvalitu pokožky.

Naša klinika

Kliniku vedie uznávaná dermatologička primárka kliniky MUDr. Alena Pallová. Rukami jej prešlo tisícky spokojných klientov, medzi ktorými sú aj známe slovenské osobnosti, ktorých slová chvály vypovedajú o kvalite tejto kliniky.

Inštitút estetickej medicíny nájdete ulici Hollého č.4 v Pezinku.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Chemický peeling
Dermabrázia
Epilácia elektrickou ihlou
Frakčný laserový resurfacing
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Laserové odstránenie kožných výrastkov
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia)
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Hollého 4
90201 Pezinok
Slovenská republika