Inštitút estetickej medicíny

Inštitút estetickej medicíny

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Hollého 4, Pezinok, Bratislavský kraj
Inštitút estetickej medicíny
Inštitút estetickej medicíny
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku, sa od svojho vzniku v roku 2006, pod vedením jeho majiteľky, MUDr. Aleny Pallovej, vypracoval na jednu z najmodernejších a celkovo najlepších kliník estetickej medicíny na Slovensku. V exkluzívnych priestoroch ponúka svojim klientom kompletný servis a dokonalú starostlivosť o pleť a zdravie.

Klinika sa špecializuje na poskytovanie zákrokov korektívnej dermatológie, laserovej dermatológie, redukcie hmotnosti a plastickej chirurgie, ktorá je vykonávaná tímom špičkových, profesionálnych lekárov. Rozkoš a relax si môžete dopriať i navštívením medical spa alebo beauty salónu s kaderníctvom, kozmetikou a nechtovým dizajnom.

Korektívna dermatológia

Medzi zákrokmi korektívnej dermatológie, ktoré IEM poskytuje, nájdete vlasovú mezoterapiu, odstránenie potenia aplikáciou botulotoxínu, odstránenie fajčiarskych vrások, plazma lifting, Dracula terapiu, zdvihnutie kútikov, nechirurgický lifting, či odstránenie podbradku, zväčšenie pier, zvýraznenie lícnych kostí, a ďalších 18 zákrokov.

Laserová dermatológia

Pokiaľ Vás trápia jazvy, akné, pigmentové škvrny, cievne defekty, kožné výrastky, bradavice, nežiaduce ochlpenie, či potrebujete omladiť Vašu pleť 4D fotorejuvenizáciou alebo CO2 frakčným resurfacingom, tak navštívte práve IEM! Tam Vám pomôžu využitím najmodernejších prístrojov laserovej dermatológie, akým je napríklad neablačný laser Resurf M22, ktorý omladzuje pokožku a lieči pigmentáciu, odstraňuje jazvy a iné kožné defekty bez radikálneho a extrémneho poškodenia pokožky.

Redukcia váhy a laserová epilácia

Na klinike IEM je možné podstúpiť zákroky na odstránenie celulitídy a lymfodrenáž pre naštartovanie lymfatického systému, ktorý je kľúčový pre celkové zdravie organizmu a taktiež pomáha redukovať telesnú váhu, zmierňuje opuchy a vznik celulitídy. Môžete si taktiež nechať zmerať telový tuk, podstúpiť korekciu intímnych partií, či termolifting, ktorý odstraňuje vrásky, spevňuje pleť, zvýrazňuje kontúry tváre a zlepšuje celkovú kvalitu pokožky.

Kliniku vedie uznávaná dermatologička primárka kliniky MUDr. Alena Pallová. Rukami jej prešlo tisícky spokojných klientov, medzi ktorými sú aj známe slovenské osobnosti, ktorých slová chvály vypovedajú o kvalite tejto kliniky.

Inštitút estetickej medicíny nájdete ulici Hollého č.4 v Pezinku.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča
Kyselina hyalurónová

Aplikácia preparátov kyseliny hyaluronovej, Dr. Pallová, Pezinok - veľmi šikovná pani doktorka

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (1)

Lekári z pracoviska

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.