Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Žilpo s.r.o. - neštátne zdravotnícke zariadenie

Žilpo s.r.o. - neštátne zdravotnícke zariadenie

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Žilpo s.r.o. - neštátne zdravotnícke zariadenie? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Žilpo s.r.o. - neštátne zdravotnícke zariadenie

Motto:

Zdravotnícke zariadenie s dlhoročnou históriou a špičkovými odborníkmi.

Uvítanie

Zdravotnícke zariadenie ŽILPO, s.r.o je pre pacientov k dispozícii už viac ako 18-rokov. Súčasným riaditeľom zariadenia je MUDr. Štefan Zelník, PhD. renomovaný chirurg a zároveň aj predseda výboru NR Slovenskej republiky pre oblasť zdravotníctva. Prvoradým cieľom tak MUDr. Zelníka, ako aj ďalších lekárov je poskytnúť pacientom kvalitné služby s použitím spoľahlivého a bezpečného prístrojového vybavenia.

Práve špičkové a inovatívne technológie v kombinácii s vysoko odborným personálom sú nevyhnutným predpokladom pre naplnenie vízie, vytvoriť zo ŽILPO moderné zdravotnícke zariadenie, ktoré splní očakávania aj náročnejších klientov. Okrem uspokojenia potrieb pacientov kladie zdravotnícke zariadenie ŽILPO dôraz aj na výber a následne vzťahy s obchodnými partnermi.

O kvalite poskytovaných služieb a výbornom manažérskom systéme zariadenia svedčia aj certifikáty ako ISO 9001 a STN EN ISO 9001:2001, ktorých je ŽILPO držiteľom. V súvislosti so skvalitňovaním poskytovaných služieb nemožno opomenúť ani občianske združenie ZDRAVIE ŽILPO. Jeho hlavným cieľom je prostredníctvom rôznych spoločenských aktivít získavať financie na kúpu špičkových zdravotníckych technológií a modernizáciu jednotlivých oddelení.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

V súčasnosti centrum pozostáva zo 16-tich špecializovaných ambulancií, ktoré dopĺňa pracovisko jednodňovej zdravotnej starostlivosti špecializujúce sa na zákroky z oblasti gynekológie, chirurgie, oftalmológie, ORL, ortopédie, urológie a úrazovej chirurgie.

Školenia prvej pomoci, dohľad nad pracovným prostredím má na starosti personál PZS (pracovnej zdravotnej služby) pod vedením Prof. MUDr. Janky Buchancovej, CSc. Magnetickú rezonanciu, sonografiu, RTG vykonávajú odborníci z pracoviska rádiológie, ktoré je tiež súčasťou zariadenia ŽILPO. Nemožno opomenúť ani Centrálne klinické laboratórium, ktoré pribudlo k vyššie spomínaným pracoviskám v roku 2007 so zameraním na biochemické, hematologické a imunologické vyšetrenia vzoriek.

Naša klinika

Neštátne zdravotnícke zariadenie ŽILPO, s.r.o môžete navštíviť v Žiline, na ulici Vysokoškolákov 31. Okrem služieb v rámci ambulancií patrí k ŽILPO aj lekáreň, optika a predajňa zdravotníckych potrieb.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Chirurgia ruky
Dupuytrenová kontraktúra
Liečba chronickej nádchy
Liečba kŕčových žíl varixov
   Laserová liečba varixov
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov
Syndróm karpálneho tunelu
Vrodené vady ruky

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Vysokoškolákov 31
010 07 Žilina
Slovenská republika