Žilpo s.r.o. - neštátne zdravotnícke zariadenie

Žilpo s.r.o. - neštátne zdravotnícke zariadenie

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Vysokoškolákov 31, Žilina, Žilinský kraj
Žilpo s.r.o. - neštátne zdravotnícke zariadenie
Žilpo s.r.o. - neštátne zdravotnícke zariadenie
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

Zdravotnícke zariadenie ŽILPO, s.r.o je pre pacientov k dispozícii už viac ako 18-rokov. Súčasným riaditeľom zariadenia je MUDr. Štefan Zelník, PhD. renomovaný chirurg a zároveň aj predseda výboru NR Slovenskej republiky pre oblasť zdravotníctva. Prvoradým cieľom tak MUDr. Zelníka, ako aj ďalších lekárov je poskytnúť pacientom kvalitné služby s použitím spoľahlivého a bezpečného prístrojového vybavenia.

Práve špičkové a inovatívne technológie v kombinácii s vysoko odborným personálom sú nevyhnutným predpokladom pre naplnenie vízie, vytvoriť zo ŽILPO moderné zdravotnícke zariadenie, ktoré splní očakávania aj náročnejších klientov. Okrem uspokojenia potrieb pacientov kladie zdravotnícke zariadenie ŽILPO dôraz aj na výber a následne vzťahy s obchodnými partnermi.

O kvalite poskytovaných služieb a výbornom manažérskom systéme zariadenia svedčia aj certifikáty ako ISO 9001 a STN EN ISO 9001:2001, ktorých je ŽILPO držiteľom. V súvislosti so skvalitňovaním poskytovaných služieb nemožno opomenúť ani občianske združenie ZDRAVIE ŽILPO. Jeho hlavným cieľom je prostredníctvom rôznych spoločenských aktivít získavať financie na kúpu špičkových zdravotníckych technológií a modernizáciu jednotlivých oddelení.

V súčasnosti centrum pozostáva zo 16-tich špecializovaných ambulancií, ktoré dopĺňa pracovisko jednodňovej zdravotnej starostlivosti špecializujúce sa na zákroky z oblasti gynekológie, chirurgie, oftalmológie, ORL, ortopédie, urológie a úrazovej chirurgie.

Školenia prvej pomoci, dohľad nad pracovným prostredím má na starosti personál PZS (pracovnej zdravotnej služby) pod vedením Prof. MUDr. Janky Buchancovej, CSc. Magnetickú rezonanciu, sonografiu, RTG vykonávajú odborníci z pracoviska rádiológie, ktoré je tiež súčasťou zariadenia ŽILPO. Nemožno opomenúť ani Centrálne klinické laboratórium, ktoré pribudlo k vyššie spomínaným pracoviskám v roku 2007 so zameraním na biochemické, hematologické a imunologické vyšetrenia vzoriek.

Neštátne zdravotnícke zariadenie ŽILPO, s.r.o môžete navštíviť v Žiline, na ulici Vysokoškolákov 31. Okrem služieb v rámci ambulancií patrí k ŽILPO aj lekáreň, optika a predajňa zdravotníckych potrieb.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča
Chirurgia ruky

Chcela by som sa aj touto formou poďakovať pani recepčnej v poliklinike Žilpo za je milý, profesionálny a hlavne empatický prístup pri mojom objednávaní sa na magnetickú rezonanciu , poskytnutie všetkých informácií bol na vysokej úrovni, ako i priebe...Čítať ďalej

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (16)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.