MUDr. Dáša Kozolková

MUDr. Dáša Kozolková

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Einsteinova 7, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Dáša Kozolková
MUDr. Dáša Kozolková
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Dáša Kozolková je špecialistka v odbore gynekológia a pôrodníctvo, ktorá od roku 2011 pôsobí na klinike zdravia a krásy INTERKLINIK v Bratislave. Štúdium všeobecného lekárstva vyštudovala na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a následne získala atestáciu I. aj II. stupňa v odbore gynekológia. Má za sebou pôsobenie v niekoľkých nemocniciach, najskôr na oddelení chirurgie a urológie, potom na oddelení gynekológie. Neskôr však prestúpila do súkromného sektoru, v ktorom pôsobí dodnes. Má za sebou viac ako 40 rokov skúseností, počas ktorých sa zdokonaľovala nielen vo svojom odbore, no najmä v práci s pacientami. Tých si získa svojim diskrétnym, osobitným a jemným prístupom. MUDr. Kozolková je naozajstným expertom v oblasti gynekológie, ku ktorej pacientky chodia rady a s úsmevom. Okrem slovenčiny ovldáva ruský jazyk, takže sa aj o rusky hovoriace pacientky prvotriedne postará v ich rodnom jazyku.

MUDr. Kozolková ako gynekológ-pôrodník ponúka tradičné služby ako je komplexná gynekologická prehliadka, tehotenská poradňa, diagnostika plodu pred pôrodom, poradňa pre neplodné páry či poradňa na prevenciu rakoviny prsníka. Okrem toho však u nej pacientky môžu podstúpiť aj jednodňové gynekologické operácie a zákroky. Patrí medzi ne napríklad labioplastika, pri ktorej sa chirurgicky upravujú malé pysky ohanbia, alebo vaginoplastika, pri ktorej sa plasticky upraví pošva a pošvový vchod. Obidve operácie pomôžu nielen z estetického hľadiska a žene zdvihnú sebavedomie, no pomôžu zväčšiť pôžitok zo sexuálneho styku. Ďalšou operáciou je hymenoplastika, čo je rekonštrukcia panenskej blany. Tá síce v našich končinách nepatrí medzi rozšírené zákroky, v niektorých kultúrach sa jedná o bežný zákrok. Rovnako MUDr. Kozolková pomôže pri odstraňovaní nežiadúcich výrastkov a bradavíc v intímnej oblasti.

MUDr. Dáša Kozolková pôsobí na INTERKLINIK, najväčšej klinike pre estetickú medicínu na Slovensku, so sídlami v Bratislave a Poprade. Klinika svojim klientom garantuje kvalitu, spokojnosť a bezpečnosť.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Obrázky (3)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.