MDDr. Dominik Barát

MDDr. Dominik Barát

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Bajkalská 29, Bratislava, Bratislavský kraj
MDDr. Dominik Barát
MDDr. Dominik Barát
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

Hlavným cieľom doktora Barátu je sprostredkovať prvotriednu starostlivosť každému, kto má záujem o svoj zdravý úsmev.

V roku 2019 si otvoril svoju vlastnú súkromnú stomatologickú ambulanciu BB Dental Clinic v Bratislave. Ambulancia pána doktora Baráta BB Dental Clinic sa vyznačuje snahou ponúknuť klientom komplexnú starostlivosť od prevencie až po možnosť riešenia rozsiahlych problémov dutiny ústnej. Profesionálne a ústretové jednanie je základným prvkom pre dlhodobú a spokojnú spoluprácu. Snahou je starostlivosť nielen o jednotlivca, ale aj o celú rodinu, a preto sú v ambulancií vítaní aj detský pacienti.

Špecializáciou MDDr. Dominika Baráta je mikroskopická a záchovná stomatológia. Bezbolestné a kvalitné ošetrenie je pre neho samozrejmosťou. Ambulancia pána doktora Baráta BB Dental Clinic sa vyznačuje snahou ponúknuť klientom komplexnú starostlivosť od prevencie až po možnosť riešenia rozsiahlych problémov dutiny ústnej.

Prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre ambulanciu MDDr.Dominika Baráta?

Kvalitné a bezbolestné ošetrenie bez zdĺhavého čakania.Ošetrenie pod operačným mikroskopom .Moderné postupy, profesionálny a hlavne ľudský a individuálny prístup ku každému pacientovi - všetky ošetrenia, postupy, možnosti sú podrobne konzultované s pacientom.Vždy ste informovaný koľko, a za čo platíte. Pohotovosť – ambulancia je pre vás k dispozícií aj mimo ordinačných hodín. Ambulancia sa nachádza na dobre dostupnom mieste.

MDDr. Dominik Barát v roku 2016 ukončil štúdium na Lekárskej fakulte Masarykovej Univerzity v Brne. Už počas štúdia praxoval v ambulancii Dr. Šranka v Nitre, kde následne nastúpil aj do prvého zamestnania. Pod vedením doktora Šranka na Klinike pod hradom získal pán doktor Barát bohaté a cenné skúsenosti v oblasti endodoncie, protetiky, dentoalveolárnej chirurgie, implantológie a ortodoncie. Pán doktor Barát absolvoval doma aj v zahraničí množstvo školení, kongresov a odborných prednášok už počas štúdia.

Vstupné vyšetrenie je vždy sprevádzané starostlivou inštruktážou o možnostiach vykonávania ústnej hygieny, aby pacient vedel ako má správne postupovať v domácom prostredí. Všetko začína výberom správnej zubnej kefky a nácvikom jej použitia. Nasledujú informácie o používaní ďalších pomôcok, ako je dentálna niť, medzizubné kefky atď. Pre pána doktora Baráta sa prevencia považuje za najpodstatnejšiu súčasť jeho práce, keďže len s ňou možno dosiahnuť cieľa, ktorým nie je nič iného než zdravý úsmev jeho klientov.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2016

Certifikáty

  • Stomatológia

Členstvá:

  • Slovenská komora zubných lekárov

Ordinačné hodiny:

  • 08:00:00-20:00:00

Hlavné zákroky

Odontología

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča

Milí personál,profesionálny prístup. p.doktora všetko vysvetli.Vytrhávanie zubu -hotová báseň.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.