MUDr. Veronika Becková

MUDr. Veronika Becková

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Kalinčiakova 26, Košice, Košický kraj
MUDr. Veronika Becková
MUDr. Veronika Becková
Žiadne recenzie

Informácie

Dermatologička MUDr. Veronika Becková pôsobí na jednej z popredných slovenských kliník zaoberajúcich sa estetickou medicínou. Už niekoľko rokov vedie spolu s doktorom MUDr. Jozefom Beckom zdravotnícke zariadenie Dermaklinik v Košiciach. Počas tohoto obdobia sa vypracovala na odborníčku v oblasti starostlivosti o pleť a je vyhľadávaná domácimi, ale aj zahraničnými klientami.

Pani doktorka využíva prevažne neinvazívne techniky ošetrenia pokožky tela, ktoré jej klientom ponúkajú viditeľné rozdiely krátko po ošetrení. Použitím najmodernejších prístrojov prinášajú zákroky maximálne výsledky, pričom sa minimalizuje riziko komplikácií. Medzi najčastejšie ošetrenia patria laserová liposukcia, laserová depilácia ochlpenia, odstránenie bradavíc, znamienok, kožných výrastkov, cievok a cievnych útvarov, ale i laserový píling, či laserová rejuvenizácia. Všetky zákroky pani doktorka Veronika Becková uskutočňuje s maximálnym ohľadom na profesionalitu a potreby pacienta.

Medzi vyhľadávané ambulantné zákroky, ktoré u pani doktorky môžete podstúpiť, patrí aj vyplňovanie vrások pomocou botulotoxínu, zväčšenie pier tukom alebo ďalšie ošetrenia spojené s injekčným vypĺňaním vrások na tvári a krku. Veľkou výhodou týchto zákrokov jednodňovej medicíny je to, že si nevyžadujú nasledovnú hospitalizácia a pacient môže odísť ihneď po aplikácií.

MUDr. Veronika Becková sa okrem iného zaoberá aj ošetrením pokožky tváre, problémami s akné, dehydratovanou pleťou či rozšírenými pórmi. Využíva na to progresívne metódy starostlivosti o pleť, ktoré prinášajú optimálny výsledok a skracujú celkový čas liečby. O účinnosti tejto metódy svedčia aj pozitívne reakcie pacientov, ktorí mali možnosť jednotlivé estetické úkony na klinike Dermaklinik podstúpiť.

Zdravotnícke zariadenie Dermaklinik sídliace v Košicich už deväť rokov ponúka komplexné služby v oblasti estetickej medicíny. Počas niekoľkých rokov sa pod vedením skúseného tímu odborníkov stalo toto zariadenie jedným z najvyhľadávanejším na Slovensku. Dôvodom je nielen profesionálny prístup, ale predovšetkým využívanie najmodernejších technológií a postupov, ktoré skracujú čas liečby a maximalizujú výsledky.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Obrázky (29)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.