MUDr. Petr Mertan

MUDr. Petr Mertan

(12 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Petr Mertan
MUDr. Petr Mertan
(12 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

Venuje sa celému spektru plastických a estetických operácií a na svojom konte má množstvo úspešne vykonaných zákrokov, od estetických operácií prsníkov, brucha a zadku, liposukcie, až po prenosy tuku. Svoje skúseností podčiarkol dlhoročnou praxou nielen v Českej Republike, rovnako aj v zahraničí.

Úspešné štúdium dokončil v roku 2000 na lekárskej fakulte Univerzity Jána Amosa Komenského v Bratislave. V roku 2004 zložil atestačnú skúšku I. stupňa z oboru všeobecnej chirurgie a následne v roku 2010 zložil špecializačnú atestáciu z oboru plastickej chirurgie.

Po štúdiách, v tom istom roku nastúpil na Ortopedicko-traumatologickú kliniku v Martine, kde pôsobil do roku 2001. Následne potom pol roka získaval skúsenosti na oddelení chirurgie ruky v Štátnom traumatologickom ústave v Budapešti v Maďarsku a ďalšieho pol roka strávil na Klinike popálenín Fakultnej nemocnice Kráľovskej Vinohrady v Prahe. Pracoval na I. chirurgickej klinike Všeobecnej fakultnej nemocnice v Prahe v období od 2002 do 2005. Jeho ďalšie kroky viedli na kliniku plastickej chirurgie FNKV, kde pôsobil 5 rokov. Od 2010 do roku 2012 získaval skúsenosti v Barcelone, konkrétne v Instituto de Cirurgía Estética Dr. Serra Renom. V rámci pôsobenia v Španielsku pracoval v rokoch 2014 až 2015 v Corporacion dermoestetica v Andore. Zároveň v období od roku 2013 do 2016 bol súčasťou tímu plastických chirurgov WBA v Plané pri Mariánskych Lázních.

Od roku 2011 doteraz spolupracuje s doktorom Javierem de Benito v Barcelone. Bol plastickým chirurgom na mnohých významných súkromných klinikách v Prahe, a to hlavne v rokoch 2016 - 2018. Je pravidelným účastníkom medzinárodných kongresov a seminárov v obore plastickej a estetickej chirurgie.

Môže sa tiež pochváliť členstvom v Českej lekárskej komore a Medzinárodnej spoločnosti pre plastickú a estetickú chirurgiu ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery).

V súčasnej dobe pracuje ako plastický chirurg na Klinike AESTHEVITA.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (12)

5.0
12 Recenzií · 100% odporúča
Abdominoplastika

Abdominoplastika u MUDr. Mertana, Bratislava, brucho sa mi krásne hojí, som spokojná

Zväčšenie prsníkov, MUDr. Mertan, Bratislava, operácia prebehla v poriadku

Mastopexia

Augmentácia pŕs s mastopexiou u MUDr. Mertana, Praha, prsia mám pekne vytvarované

Abdominoplastika

Operácia brucha-Abdominoplastika, MUDr. Petr Mertan je výborný chirurg, pekné brucho

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (5)

Skúsený plastický chirurg - Operácia brucha
Vidno že pán doktor je skúsený plastický chirurg. Veľmi profesionálne ku mne pristupoval už na konzultácii. Zákrok sa podaril a moje brucho vyzerá konečne rovné a ploché. Jazva sa zahojila celkom rýchlo a verím že do leta to bude perfektné.
Zobraziť ďalšie príbehy

Videá (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.