MUDr. Emad Abo  Ebeid

MUDr. Emad Abo Ebeid

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Timravy 23, Martin, Žilinský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
MUDr. Emad Abo  Ebeid
MUDr. Emad Abo Ebeid
Žiadne recenzie

Informácie

  • 144 návštev profilu

MUDr. Emad Abo Ebeid, rodák zo Saudskej Arábie v roku 1999 ukončil vysokoškolské štúdium v odbore všeobecné lekárstvo na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine. Spomedzi jednotlivých medicínskych odborov ho najviac zaujala oblasť estetickej a plastickej chirurgie.

Svoj sen o vybudovaní moderného zariadenia, ktoré sa bude zameriavať na zákroky spadajúce do estetickej a laserovej medicíny si splnil v roku 2012, kedy založil súkromnú kliniku Royal Clinic.

Obzor vedomostí a skúseností si neustále rozširuje účasťou na medzinárodných kongresoch a odborných kurzoch, vďaka čomu sa môže pochváliť viacerými prestížnymi certifikátmi. Vrátane práce v Royal Clinic so sídlom v Martine, niekoľkokrát ročne cestuje do Anglicka, kde taktiež pomáha pacientom zlepšiť svoj vzhľad prostredníctvom zákrokov estetickej medicíny.

MUDr. Emad Abo Ebeid v Royal Clinic poskytuje pacientom kvalitné liečebné metódy zahŕňajúce darkula terapiu, mezoterapiu, injekčnú lipolýzu, laerovu epiláciu či Skin boosters terapiu určenú dámam, ktoré túžia po mladej, sviežo vyzerajúcej pleti. Vykonáva sa za pomoci zosieťovanej kyseliny hyalurónovej. Tá v porovnaní s inými liečebnými metódami hydratuje pleť z vnútornej strany, vzhľadom k tomu má výborné výsledky nielen pri omladzovaní pleti, ale aj regenerácii po jazvách či akné.

Okrem spomínaných zákrokov nemožno neopomenúť ani OxyGeneo terapiu zameranú na redukciu vrások, spevnenie a zregenerovanie pleti tak v oblasti tváre, krku či dekoltu. Pacientky ocenia nielen okamžitý výsledok, ale aj bezbolestný priebeh celého zákroku, ktorý trvá približne 60 minút. Počas nich lekár najskôr odstráni odumreté kožné bunky čím pripraví pleť na prijatie výživových látok. Ďalej nasleduje dôkladne čistenie pokožky, prípadne jej zosvetlenie. Posledným krokom je samotné okysličenie bublinami CO2, ktoré nielenže hydratujú pleť, ale jej dodajú aj potrebné živiny.

Súčasťou služieb Royal Clinic je taktiež eshop so špeciálnou hypoalergénnou kozmetikou KORFF vhodnou aj pre pacientov s citlivou pokožkou.

Klinika estetickej medicíny - Royal Clinic, ktorej majiteľom je MUDr. Emad Abo Ebeid sa nachádza v časti Podháj, Timravy 23, v Martine.

Cena za konzultáciu:

  • 15

Obrázky (6)

Kliniky

Royal Clinics

Royal Clinics

Požiadajte: MUDr. Emad Abo Ebeid o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!