MUDr. Roman Prídavka

MUDr. Roman Prídavka

(4 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Priehradka 4, Martin, Žilinský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
MUDr. Roman Prídavka
MUDr. Roman Prídavka
(4 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 2505 návštevy profilu

Vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva absolvoval MUDr. Roman Prídavka v roku 1995 na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine. Precíznosť, rôznorodosť a zároveň aj náročnosť chirurgických zákrokoch ho uchvátila natoľko, že sa rozhodol zamerať na oblasť všeobecnej chirurgie. V roku 1998 svoje zanietenie k nej potvrdil získaním atestačnej skúšky, ku ktorej o pár rokov pribudla ďalšia, tentokrát však so zameraním na plastickú chirurgiu.

Prvé pracovné skúsenosti ihneď po ukončení štúdia získal vo FN Martin na oddelení plastickej chirurgie, kde sa za 13 rokov mal možnosť stretnúť s rôznymi typmi zákrokov a vymeniť si skúsenosti s ďalšími odborníkmi z tohto odboru. V roku 2005 sa presunul do Trenčína, konkrétne do súkromného zariadenia plastickej chirurgie. Súčasne však pracoval aj v Helios SK na pozícii plastického chirurga. Nespomenúť nemožno ani kliniku chirurgie v FNsP Žiline, v ktorej MUDr. Prídavka pracoval na oddelení plastickej chirurgie dva roky.

Od roku 2014 zastáva pozíciu odborného garanta pre plastickú chirurgiu a zároveň aj lekára v súkromnom zariadení PrivatMed.

Vrátane operácii odstávajúcich ušníc, očných viečok, odstraňovaniu materských znamienok, zväčšeniu pier, prsníkov, labioplastiky či liposukcie MUDr. Prídavka vykonáva aj mastopexiu, teda modeláciu poklesnutých prsníkov, ktoré mnohým ženám uberajú na atraktivite a príťažlivosti. Celý zákrok sa môže vykonávať buď podaním lokálnej anestézie alebo celkovej, v závislosti od individuálnych požiadaviek klienta a náročnosti zákroku. Úlohou lekára je pozdvihnutie prsníkov do prijateľnej, čo možno najestetickejšej polohy, pričom nezabúda ani na posun bradaviek na želanú výšku.

Vyššie spomínané zákroky plastickej a estetickej chirurgie nie sú jediné, čo zariadenie Privat Med klientom ponúka. Veľmi obľúbené sú aj služby lekárskej kozmetiky laserovej medicíny, ktoré sú vykonávané skúsenými odborníkmi s veľmi profesionálnym diskrétnym prístupom.

MUDr. Roman Prídavka poskytuje služby plastickej chirurgie v moderných priestoroch PrivatMed na adrese Priehradka č. 4 v Martine.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Recenzie (4)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Výber troch znamienok, všetko v poriadku.

včera NOVÉ U pána doktora Prídavku som cca v polovici mája 2022 absolvovala modeláciu ľavého prsníka a korekciu asymetrie prsníkov vložením implantátov. Operácia bola zložitejšia, a aj napriek počiatočnému strachu je výsledok perfektný. Prsia sú kr...Čítať ďalej

Požiadajte MUDr. Roman Prídavka o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (5)

Aplikácia KH do pier

Dobrý deň, Horná pera ostala po aplikácii výrazne väčšia ako spodná - čo samozrejme vyzerá hrozne - každý kto ma stretne sa opýta či som si dala robiť LEN tu hornú. Pery su asymetrické. Stráca sa obrys pier. Celá aplikácia trvala 3 minúty čo...

Čítať ďalej
Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (1)

Požiadajte MUDr. Roman Prídavka o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (2)

zašitie ušných laločikov
Odpoveď odborníka · 23. 10. 2017

Dobrý deň, tu Dr. Prídavka z Martina-Privatmed s.r.o. Tunely sa dajú zašiť a upraviť tak ušné lalôčikly. Potom sa dajú napichnúť naušnice do požadovanej oblasti. ˇuprava jednej ušnice 100 euro, objednať sa k nám môžte aj na budúci týždeň. S...

Čítať ďalej
Požiadajte MUDr. Roman Prídavka o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!